Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, žiūrėsim kaip bus.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
      Kažkur forume buvo diiskutuojama apie Cito autobusus,tai greit pradės visų jų remontavimas.
      Pagaliau, man gaila tu dviejų likusiu 31 ir 29 cito, 29 man labiausiai gaila.
      Su generatoriaus problema stovėti šitiek laiko. Na juk cito autobuse generatorius ten pats svarbiausias o pinigų ir nebuvo. Įdomu iš kr pinigų yra cito autobusų remontams? Gal kažkas paremė? O šeip tai aš tikėjau kad juos remontuos. Todėl kad autobusų parke truksta ir taip autobusų o dar tokiu Cito autobusus nurašyti būtu kvaila kai toks jiem sunkmetis.

      Comment


        Tai Zuokas gal atėjo į valdžią ir skyrė pinigėlių remontui. Nors, mano nuomone, geriau būtų tie pinigai nuėję bent jau važiuojančių autobusų dalims pirkti.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Tai Zuokas gal atėjo į valdžią ir skyrė pinigėlių remontui. Nors, mano nuomone, geriau būtų tie pinigai nuėję bent jau važiuojančių autobusų dalims pirkti.
          na, ne tik dalims pirkti, bet ir "MB 0405" #517-527 [išskyrus 521 ir 522] sėdynių apmušalų keitimui, nes tikras "margumynas" sėdynių apmušalų
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Sėdynių pamušalai nėra pirmos svarbos reikalas, o va be pavarų dėžės autobusas toli nenuvažiuos .
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Panašu, kad VA jau pakankamai pripūdė VanHool'us ir trumpas Karosas. Rugpjūčio 16 dieną skelbiamas aukcionas metalo laužui (25 vnt. autobusų ~160tonų). Jei tai tie autobusai, kur anksčiau bandė parduoti, tai tada prašė už vieną apie 16000 lt (jei gerai pamenu), o dabar už viską minimali kaina - 80000lt... skelbimas slepiasi čia:
              http://www.vap.lt/pdf/Metalo_lau%C5%..._skelbimas.pdf

              Comment


                Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                Panašu, kad VA jau pakankamai pripūdė VanHool'us ir trumpas Karosas. Rugpjūčio 16 dieną skelbiamas aukcionas metalo laužui (25 vnt. autobusų ~160tonų). Jei tai tie autobusai, kur anksčiau bandė parduoti, tai tada prašė už vieną apie 16000 lt (jei gerai pamenu), o dabar už viską minimali kaina - 80000lt... skelbimas slepiasi čia:
                http://www.vap.lt/pdf/Metalo_lau%C5%..._skelbimas.pdf
                nagi, paskaičiuokim: jei 25autobusus parduoda už 80tūkstančių lt, tai tokiu atveju vieno autobuso kaina gaunasi 3200lt [80000/25=3200] tai 4kartus mažesnė kaina, negu buvo pradžioje pardavimo
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Už Karosas buvo prašoma 16-18 tūkstančių (tik už vieną 232 - 20 tūkst.), už VanHool A300 - 26-35 tūkst. Mažyliai VanHool A508 061-063 ir tai brangiau buvo siūlomi, nei Karosos.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Už Karosas buvo prašoma 16-18 tūkstančių (tik už vieną 232 - 20 tūkst.), už VanHool A300 - 26-35 tūkst. Mažyliai VanHool A508 061-063 ir tai brangiau buvo siūlomi, nei Karosos.
                    įdomu būtų sužinoti, kuom #232 toks išskirtinis, kad už jį prašė 20tūkstančių litų?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Geriau išsilaikęs, nei kiti.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        O man atrodo tuos maršrutus nuo seimo gerai būtų bent iki pedagoginio žiedo pratęsti, o gal ir iki Europos aikštės, vistik naujas miesto centras.

                        Comment


                          Rugpjūčio 18 d. nuo 8.00 val. iki 18.00 val. dėl geležinkelio pervažos remonto darbų keičiama 14 „Grigaičiai–Parko g.–Arimų g.“ maršruto autobusų trasa.

                          http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=392

                          Comment


                            O ant Šilo tilto, kiek matėsi iš tolo, jau beveik įrengtas kontaktinis tinklas posūkiui link Žirmūnų.
                            Nebereikės važiuojant į parką daryti garbės rato.
                            ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                            Comment


                              Parašė Maxas Rodyti pranešimą
                              O ant Šilo tilto, kiek matėsi iš tolo, jau beveik įrengtas kontaktinis tinklas posūkiui link Žirmūnų.
                              Nebereikės važiuojant į parką daryti garbės rato.
                              Šitie kontaktiniai laidai skirti 21 maršruto troleibusams.

                              Comment


                                Kas per 21???

                                Comment


                                  Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                  Šitie kontaktiniai laidai skirti 21 maršruto troleibusams.
                                  galės naudotis ir troleibusai, važiuojantys į parką taip bus sutaupyta el.energija
                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Kas per 21???
                                  tai bus naujas troleibusų maršrutas, kuris kursuos nuo Žirmūnų per Šilo tiltą į Saulėtekį kol kas neaišku, ar ir savaitgaliais važinės, ar tik darbo dienom
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Visiška nesąmonė. Kam tas 21-as reikalingas? Studentams? Daug tolimesni miesto rajonai neturi tiesioginio susisiekimo, o čia mat problema studenams kartą persėsti... O kai kuriems, gyvenantiems Žirmūnuose, ir persėsti nereikia.

                                    Comment


                                      Matyt 38 pakeis. Jame niekada keleivių netrūko. Ir naujas maršrutas nebus tuščias, juolab nemažai Žirmūnuose ir Antakalnyje gyvenančių turi nuolatinius tik troleibusams.
                                      O viskas kogero tik tam, kad troleibusai parką pasiektų greičiau.
                                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                      Comment


                                        Parašė Maxas Rodyti pranešimą
                                        Matyt 38 pakeis. Jame niekada keleivių netrūko. Ir naujas maršrutas nebus tuščias, juolab nemažai Žirmūnuose ir Antakalnyje gyvenančių turi nuolatinius tik troleibusams.
                                        O viskas kogero tik tam, kad troleibusai parką pasiektų greičiau.
                                        man rodos, kad kontaktinis tinklas liks iš Žirmūnų į Šilo gatvę troleibusams parką greičiau pasiekt, net jeigu ir panaikintų 21-ą maršrutą
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Tas 21 labiau panašus į šnekas iš serijos „man tai pasakė pusbrolio dėdė, kuriam pasakė jo senelis, kuris išgirdo iš savo kaimyno, kuriam pasakė anūkas“. Kol kas nė vienas taip ir nepasakė tiksliai, iš kur į kur tie laidai nutiesti: ar nuo Šilo tilto link Šiaurės miestelio, ar tik priešinga kryptim ar į abi puses.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X