Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kol nebus sujungta Perkūnkiemio gatvė, tol ten joks normalus VT nevažiuos. Girulių gatvėje ne tik MB Cito neapsisuks, bet ir mikroautobusas neprasilenks su lengvąja. Ten 4 maršrutas apsisuka su atbuline eiga, nes žiedo ten tiesiog nėra.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Maršruto Stotis - Šeškinė- Pašilaičiai tikrai nereikia- per daug dubliuosis su 5 ir 43 maršrutais, o 7 ir 16 troleibusai, manau, puikiai padengia visą Pašilaičių teritoriją, beje, kursuoja, kas 4 min. piko metu. 6 autobusą nukreipti į Stotį irgi nelabai gera mintis, nes jis skirtas darbuotojų nuvežimui į Vilkpėdę.
      Dengia tai dengia, bet su 16 važiuoti iš Pašilaičių žiedo iki stoties tikrai nėra patogu - kelionės trukmė 47min. Maršrutas važiuojantis per Ukmergės-Žemaitės-Kauno arba Ukmergės-Jasinskio galėtų ir sutraukt pakankamai keleivių, ypač tų kurie dabar važinėja 4,62,71 mikroautobusais.

      Comment


        Parašė Blaze Rodyti pranešimą
        Dengia tai dengia, bet su 16 važiuoti iš Pašilaičių žiedo iki stoties tikrai nėra patogu - kelionės trukmė 47min. Maršrutas važiuojantis per Ukmergės-Žemaitės-Kauno arba Ukmergės-Jasinskio galėtų ir sutraukt pakankamai keleivių, ypač tų kurie dabar važinėja 4,62,71 mikroautobusais.
        Na, vistiek abejoju, ar toks maršrutas pasiteisins. Juk ne visi 16 trol. keleiviai važiuoja būtent iš Pašilaičių į Stotį. Važiuojančių į savo darbovietes miesto centre (pvz: Konstitucijos pr., Gedimino pr., Vilniaus g.) paslaugoms yra 19 troleibusas ir 46 autobusas. O norintiems į Stotį nuvažiuoti greičiau galimi įvairūs variantai su 1 persėdimu.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Blaze Rodyti pranešimą
          Dengia tai dengia, bet su 16 važiuoti iš Pašilaičių žiedo iki stoties tikrai nėra patogu - kelionės trukmė 47min. Maršrutas važiuojantis per Ukmergės-Žemaitės-Kauno arba Ukmergės-Jasinskio galėtų ir sutraukt pakankamai keleivių, ypač tų kurie dabar važinėja 4,62,71 mikroautobusais.
          47 min. yra tik piko metu kritiniais atvejais, o įprastai yra važiuojama per 35-37 min. Tiek pat važiuoja ir 7. Neverta pamiršti, kad 62 maršrutas nėra supergreitas ir tiesus - jis juk sukinėjasi visur, kur tik įmanoma: per Akropolį/Ozą, Žaliąjį tiltą, Švitrigailos g.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            47 min. yra tik piko metu kritiniais atvejais, o įprastai yra važiuojama per 35-37 min. Tiek pat važiuoja ir 7. Neverta pamiršti, kad 62 maršrutas nėra supergreitas ir tiesus - jis juk sukinėjasi visur, kur tik įmanoma: per Akropolį/Ozą, Žaliąjį tiltą, Švitrigailos g.
            darbo dienomis ne piko metu marsrutas iveikiamas per 44minutes, o savaitgaliais - per 41minute. ka tik specialiai pasiziurejau.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              47 min. yra tik piko metu kritiniais atvejais, o įprastai yra važiuojama per 35-37 min. Tiek pat važiuoja ir 7. Neverta pamiršti, kad 62 maršrutas nėra supergreitas ir tiesus - jis juk sukinėjasi visur, kur tik įmanoma: per Akropolį/Ozą, Žaliąjį tiltą, Švitrigailos g.

              O va pvz 24 maršrutas važiuodamas tiesiai per Ukmergės g. iš praktiškai tos pačios vietos (Juliaus Juzeliūno stot.) pasiekia Savanorių pr. žiedą per 20min. T16 - per 30min. Todėl ir manau, kad veltui Ukmergės gatvėj toliau Šeškinės su VT ne piko metu tokia prasta padėtis - per valandą prakursuoja po du 6 ir 5 bei vienas 24 maršruto autobusas. Tai dėl to keleiviai ir priversti važinėti per aplinkui tokiais maršrutais kaip T16, 40, 46. Susisiekimas tokia patogia gatve dar labiau pablogės panaikinus mikroautobusus...
              Paskutinis taisė Blaze; 2011.10.04, 13:55.

              Comment


                Laiškas Vilniaus savivaldybei

                nagi, ar nebus kažkas iš mūsiškių parašęs šį rašinį? B)
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  sakykit, prašau, gal kas žino, kam reikia rašyti laišką dėl klaidingų stotelės pavadinimų? [aš čia turiu omeny klaidingą Gėlių stotelės pavadinimą stoties rajone]
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    sakykit, prašau, gal kas žino, kam reikia rašyti laišką dėl klaidingų stotelės pavadinimų? [aš čia turiu omeny klaidingą Gėlių stotelės pavadinimą stoties rajone]
                    Jiems:
                    SĮ Susisiekimo Paslaugos

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Jiems:
                      SĮ Susisiekimo Paslaugos
                      ir automatiškai nukeliaus tam, kas yra už stoteles atsakingas?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Nuorodą dedu čia, nes visgi apie Vilnių, bet tiktų ir prie Kauno viešojo transporto temos. Kažkoks visuotinis užtemimas miestuose prasidėjo
                        http://rokiskis.popo.lt/2011/10/04/v...rivatizavimas/

                        Comment


                          Tai tik nuomonė. Nors skolose paskendusi savivaldybė gali griebtis ir privatizacijos...

                          Comment


                            Gal kas žino ar dar važinėja kokiu nors maršutu "Karosa B941" ? Link'as: http://fotobus.msk.ru/vehicle/61558/#n67890 garažinis numeris: 399, jei galit rašykit čia arba PM.

                            Comment


                              Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
                              Gal kas žino ar dar važinėja kokiu nors maršutu "Karosa B941" ? Link'as: http://fotobus.msk.ru/vehicle/61558/#n67890 garažinis numeris: 399, jei galit rašykit čia arba PM.
                              Karosa b941 #399 yra sugedęs. geriau žinantys gali pasakyt, kiek laiko bendrauja su parko patvoriais #399mašina
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Karosa b941 #399 yra sugedęs. geriau žinantys gali pasakyt, kiek laiko bendrauja su parko patvoriais #399mašina
                                Ech.. Kai aš užsimanau pravažiuot su juo, jis pastoviai sugedęs..

                                Comment


                                  Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
                                  Ech.. Kai aš užsimanau pravažiuot su juo, jis pastoviai sugedęs..
                                  nebijok, bus pranešta, kada išriedės į gatves
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    nebijok, bus pranešta, kada išriedės į gatves
                                    Tikiuosi man bevažiuojant nesugrius jis

                                    Comment


                                      Toje karosoje nieko neiprasto. Tik, kad kebulas skiriasi truputi ir tureklai geltoni

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Pagaliau autobusai/troleibusai (būkim biedni, bet teisingi) nesugebės pasiūlyti adekvataus greičio ir komforto.
                                        Senai jau reikėjo išgyvendinti tokią afrikietišką VT rūšį, niekur normaliose šalyje nėra lakstančių ir stojančių kur nori mikrobų. Ką keleiviai patys mano nėra svarbu, jei atsiranda norinčių stovėti mikroautobuse, nereiškia, kad reikia tą leisti daryti.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
                                          Tikiuosi man bevažiuojant nesugrius jis
                                          čia kažkur 2009metais Salininkų žiede mačiau, kaip benzas bėgo iš bako. na, dar 14:05 išvažiavo iš žiedo į maršrutą, o jau 15:17 lėkė akis išdegęs be keleivių link parko. nebijok, nesugrius
                                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                          Toje karosoje nieko neiprasto. Tik, kad kebulas skiriasi truputi ir tureklai geltoni
                                          nu, o gal žmogus nori pavažinėti šiuo autobusu
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X