Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įdomu, ar kai kuriuos iš jų pakeis autobusai?

    Comment


      ech, nebus Salininkams tiesioginio susisiekimo su Santariškėmis

      ekspreso atveju labai patogu iš stoties važiuoti į Pilaitę su 1maršruto mikriuku. jeigu panaikintų 1mikriuką, tai tada idealiausias variantas būtų gražinti 072 kooperatinį maršrutą [kaip anksčiau važinėjo]
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Idomu ar troleibuso/autobuso vairuotojai gauna kokias nors nuobaudas uz tai, kad dirbdami bortiniame kompiuterije nenurodo galutinio keliones tikslo?
        Kaip suprasti nenurodo galutinio tikslo? Vilniaus e-bilieto kompiuteryje įvedus grafiko komandą (dienos tipas, maršruto numeris, grafiko numeris) yra automatiškai rodomas reikiamas grafikas ir važiavimo kryptys persimeta automatiškai. Vairuotojas turi tik pakeisti švieslentės kryptį, kuri yra valdoma kitu kompiuteriu.

        Ir vėl jokios oficialios informacijos - tik gandai...
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Ir vėl jokios oficialios informacijos - tik gandai...
          kad tavo žodžiai Dievui į ausį patektų ... būtų šaunu, jei čia būtų tik gandai
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Niekas nežais su privačiais autobusais. Vietoj panaikintų mikrobų maršrutų reikia sustiprinti šiuos autobusų maršrutus:
            54 ir 47 vietoj 1 mikroautobuso;
            53 vietoj 2;
            26 ir 26 A vietoj 5 mikroautobuso;

            Vietoj 62 reikėtų autobusų maršruto Stotis - Šeškinė - Pašilaičiai (5 aut. žiedo). Arba 6 autobusą nukreipti į stotį nuo "Spartos".

            Vietoj 71 mikroautobuso nepakelnktų autobusų maršrutas Oro uostas - Santariškės. Taip pat į Salininkus paleisti papildomą autobusą 42 maršrutu iki pat Pagirių. Galbūt jis padėtų sunaikinti ir parazitinį mikroautobusą Stotis - Pagiriai, kuris dažniausiai važiuoja kelios minutės prieš autobusą...

            Tarandėn ir Perkūnkiemin galėtų važiuoti mikroautobusai, atitinkamai abu nuo Šeškinės.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Niekas nežais su privačiais autobusais. Vietoj panaikintų mikrobų maršrutų reikia sustiprinti šiuos autobusų maršrutus:
              54 ir 47 vietoj 1 mikroautobuso;
              53 vietoj 2;
              26 ir 26 A vietoj 5 mikroautobuso;

              Vietoj 62 reikėtų autobusų maršruto Stotis - Šeškinė - Pašilaičiai (5 aut. žiedo). Arba 6 autobusą nukreipti į stotį nuo "Spartos".

              Vietoj 71 mikroautobuso nepakelnktų autobusų maršrutas Oro uostas - Santariškės. Taip pat į Salininkus paleisti papildomą autobusą 42 maršrutu iki pat Pagirių. Galbūt jis padėtų sunaikinti ir parazitinį mikroautobusą Stotis - Pagiriai, kuris dažniausiai važiuoja kelios minutės prieš autobusą...

              Tarandėn ir Perkūnkiemin galėtų važiuoti mikroautobusai, atitinkamai abu nuo Šeškinės.
              Nemanau, kad alternatyvų atsiras. Gal tiesiog padažnins 26, 47, 53 maršrutų kursavimą, ir tai abejoju, ar padažnins.

              Maršruto Stotis - Šeškinė- Pašilaičiai tikrai nereikia- per daug dubliuosis su 5 ir 43 maršrutais, o 7 ir 16 troleibusai, manau, puikiai padengia visą Pašilaičių teritoriją, beje, kursuoja, kas 4 min. piko metu. 6 autobusą nukreipti į Stotį irgi nelabai gera mintis, nes jis skirtas darbuotojų nuvežimui į Vilkpėdę.

              Atskirų maršrutų į Perkūnkiemį ir Tarandę nemanau, kad reikėtų. Verčiau būtų 52A maršrutą pertvarkyti į Pašilaičiai - Perkūnkiemis - Tarandė ir paleisti juo, pavyzdžiui, Fiat mikroautobusą. Tuo pačiu Bukiškių gyventojų ir ŽŪM studentų patogumui darbo dienomis 7-18 val. atstatyti 52 maršruto kursavimą. 52 irgi galėtų kursuoti ne nuo Šeškinės, o nuo Pašilaičių.

              Bent jau 71 mikriuką galėtų kol kas ir palikti- tikrai labai naudingas maršrutas. o iš Oro uosto į Santariškes- kursuoja 15- jo kol kas niekas naikinti nesiruošia.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Atskirų maršrutų į Perkūnkiemį ir Tarandę nemanau, kad reikėtų. Verčiau būtų 52A maršrutą pertvarkyti į Pašilaičiai - Perkūnkiemis - Tarandė ir paleisti juo, pavyzdžiui, Fiat mikroautobusą. Tuo pačiu Bukiškių gyventojų ir ŽŪM studentų patogumui darbo dienomis 7-18 val. atstatyti 52 maršruto kursavimą. 52 irgi galėtų kursuoti ne nuo Šeškinės, o nuo Pašilaičių.
                logiška 52a pertvarkyti į Pašilaičiai - Perkūnkiemis - Tarandė. tik pagal mane galėtų kai kurie reisai užvažiuoti į Bukiškes. pradžiai paleisčiau MB Cito arba Vanholl autobusus, paskui matyčiau, ar reiktų standartinio ilgio autobuso
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  logiška 52a pertvarkyti į Pašilaičiai - Perkūnkiemis - Tarandė. tik pagal mane galėtų kai kurie reisai užvažiuoti į Bukiškes. pradžiai paleisčiau MB Cito arba Vanholl autobusus, paskui matyčiau, ar reiktų standartinio ilgio autobuso
                  Jei jau norima, kad toks naujas maršrutas usuktų į Perkūnkiemį, tai jam tikrai netiks 12 m autobusas. Jis Girulių st. paprasčiausiai neapsisuks. MB Cito ten irgi sunkoka apsisukti būtų. Mikriukas (pvz: Fiat)- geriausias variantas. O 52 maršruto atstatymas bus naudingas ne tik studentams, bet ir Bukiškių gyventojams.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Portalas diena.lt jau skelbė, kad Vilniaus valdžia, uždraudusi mieste maršrutinius taksi, tikisi, kad daugiau keleivių pradės važinėti savivaldybės įmonių viešuoju transportu. Tai neva padėtų savivaldybei sumažinti savo ir bendrovių skolas.
                    Labai keistas motyvas. Juk mikriukus vairuoja vairuotojai, kurie gauna darbo ir algas, moka mokesčius. Moka mokesčius ir „Transrevis“. Neteko girdėti, kad keleiviai skųstųsi šios kompanijos paslaugomis. Straipsnyje valdininkai nenurodo, kaip koreaguojami maršrutai, kokios konkrečiai siūlomos alternatyvos. Skolų papildomi 3% (ar dar mažiau) keleivių nepadės sumažinti, o valstybei reikės įdarbinti papildomai >30 vairuotojų arba mokėti jiems bedarbio pašalpas. Pagaliau autobusai/troleibusai (būkim biedni, bet teisingi) nesugebės pasiūlyti adekvataus greičio ir komforto.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Jei jau norima, kad toks naujas maršrutas usuktų į Perkūnkiemį, tai jam tikrai netiks 12 m autobusas. Jis Girulių st. paprasčiausiai neapsisuks. MB Cito ten irgi sunkoka apsisukti būtų. Mikriukas (pvz: Fiat)- geriausias variantas. O 52 maršruto atstatymas bus naudingas ne tik studentams, bet ir Bukiškių gyventojams.
                      bet gi Pašilaičių žiedas ir taip apkrautas troleibusais. tada jau geriau 52a maršrutą pertvarkyti į "Pašilaičiai - Bukiškės - Tarandė" [visais reisais, išskyrus vasaros sezoną]
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        bet gi Pašilaičių žiedas ir taip apkrautas troleibusais. tada jau geriau 52a maršrutą pertvarkyti į "Pašilaičiai - Bukiškės - Tarandė" [visais reisais, išskyrus vasaros sezoną]
                        52A ir dabar yra toks
                        Be to, pasižiūrėk įdėmiai- aš jokio naujo maršruto į Pašilaičių žiedą nesiūlau.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          52A ir dabar yra toks
                          Be to, pasižiūrėk įdėmiai- aš jokio naujo maršruto į Pašilaičių žiedą nesiūlau.
                          tik du reisai į Bukiškes. o mano pasiūlytas variantas - visą dieną užvažiuotų į Bukiškes. o apie 52maršruto paleidimą nuo Pašilaičių?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            tik du reisai į Bukiškes. o mano pasiūlytas variantas - visą dieną užvažiuotų į Bukiškes. o apie 52maršruto paleidimą nuo Pašilaičių?
                            Dėl 52- tilps jis ten, tilps Juk autobusai stovi ne pačiame Pašilaičių žiede, o Laisvės pr. kelkraštyje.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Dėl 52- tilps jis ten, tilps Juk autobusai stovi ne pačiame Pašilaičių žiede, o Laisvės pr. kelkraštyje.
                              na, aš manau, kad yra rizikinga stovėti kelkraštyje Laisvės pr. (jeigu nėra kišenės autobusams stovėt)
                              tai manai pakaktų vieno autobuso maršrutu Pašilaičiai - Bukiškės?
                              aš manau, kad 52maršrutas dubliuotų beveik visą 52a maršrutą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                na, aš manau, kad yra rizikinga stovėti kelkraštyje Laisvės pr. (jeigu nėra kišenės autobusams stovėt)
                                tai manai pakaktų vieno autobuso maršrutu Pašilaičiai - Bukiškės?
                                aš manau, kad 52maršrutas dubliuotų beveik visą 52a maršrutą
                                Nu kad autobusai ten ir taip kaip ir turi atskirą juostą stovėjimui. Vieno autobuso pilnai pakaktų. O 52 nedubliuotų 52A. 52 aptarnautų Bukiškes, o 52A - Tarandę ir Perkūnkiemį.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Nu kad autobusai ten ir taip kaip ir turi atskirą juostą stovėjimui. Vieno autobuso pilnai pakaktų. O 52 nedubliuotų 52A. 52 aptarnautų Bukiškes, o 52A - Tarandę ir Perkūnkiemį.
                                  kaip pats sakei, Perkūnkiemyje gali autobusai važiuot, kai bus automobiliai pašalinti iš važiuojamosios dalies.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis

                                    kaip pats sakei, Perkūnkiemyje gali autobusai važiuot, kai bus automobiliai pašalinti iš važiuojamosios dalies.
                                    12 m autobusai vistiek vargu ar apsisuks, o štai MB Cito- gal
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                      12 m autobusai vistiek vargu ar apsisuks, o štai MB Cito- gal
                                      nu, nemanau, kad daug kainuotų praplatinti žiedą. gal kažkada ir važiuos kažkoks autobusas į Perkūnkiemį
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        geras rašinys apie zuikių gaudyklę pakėlė nuotaiką
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment

                                        Working...
                                        X