Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tigras Rodyti pranešimą
    Bet jau autobusai ruosiami eksperimentui, na labai idomu paziureti kokie rezultatai bus. Mano poziuriu tai gerai nes piko metu nereikia brautis pro minia pas vairuotoja pirkti bilieto.
    Taip. Visa minia dabar turės laukti eilėje kol tas nusipirks bilietą
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Vilniuje komposteriuose dar stumti kažką reik? Kaune tai tiesiog įkiši bilietą ir viskas. Davikliai pajaučia kada bilietas įkištas ir pažymi.
      O Klaipedoje elektroniniai komposteriai nepasiteisino. Pries kelis metus norejo idiegti bet nepavyko.

      Comment


        Įdomu pažiūrėti kaip vyks visas tas procesas pirmosiomis dienomis (gal kas nufilmuos ir pasidalins vaizdais). Nes bent jau žinant kokia keleivių kultūra Vilniuje, kai neduoda išlipt ir jau grūdasi visokios "babcės" vidun, sklandaus įlaipinimo sunku tikėtis.

        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Vilniuje komposteriuose dar stumti kažką reik? Kaune tai tiesiog įkiši bilietą ir viskas. Davikliai pajaučia kada bilietas įkištas ir pažymi.
        Ten apie mechaninius rašė. Elektroniniai tai veikia lygiai taip pat. O tie naujesnio modelio mechaniniai nuo senųjų raudonųjų skyrėsi tik tuom, kad nebuvo liežuvėlio kurį reik patraukt ir reikdavo stumtelt visą korpusą.
        Paskutinis taisė sleader; 2009.05.30, 21:23.

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Laikas bobutėms suprasti, kad pasaulis sukasi ir tobulėja ne pagal jas. Greit jų nebus, todėl pasaulis kuriamas ne senajai, bet jaunajai kartai. O bubutės turi išmokt gyvent tobulėjančiame pasaulyje.
          Žinai, skamba taip, tarsi siūlytum visus pagyvenusius žmones išvežti kur nors į mišką ir palikti. Ar į kokias dujų kameras... Čia ne jų problema, kad jie seni ir jų reakcija lėtoka, o tavo, kad leidi sau demonstruoti tokią panieką. Tikiuosi, kad pasensi ir pakeisi savo požiūrį, kai visokie pienburniai ims tave auklėti

          Nekalbu apie tuos atvejus, kai bobučių tikroji problema yra elementari išsilavinimo ir žmogiškojo gerumo stoka. Bet tai menkai priklauso nuo amžiaus.

          Kalbant apie klaipėdietiškąją sistemą - įsivaizduokite situaciją, kai autobusas piko metu sausakimšas. Jis sustoja stotelėje, bet keleivių neišleidžia, atidaro tik pirmas duris. Žmonės grūdasi į vidų, grūdasi, kol galiausiai atidaromos antros durys ir perpykusių keleivių minia ištrūksta laukan... Atrodo, kad kažkas čia ne iki galo pragalvota...

          Jeigu jau daryti ką nors panašaus, gal tiesiog leisti visus tik per pirmas duris - ilgainiui keleiviai išmoktų nesigrūsti autobuso priekyje (tikiuosi).

          Comment


            Parašė Tigras Rodyti pranešimą
            O Klaipedoje elektroniniai komposteriai nepasiteisino. Pries kelis metus norejo idiegti bet nepavyko.
            Kas nepavyko? Kad nepasiteisino? Gal baikit šitas vaikiškas kalbeles, kai nežinot tiesos, gerai? Pasiskaityk daugiau laikraščių.
            Vilnius, Kaunas ir Klaipėda diegia vieningą el. bilieto sistemą, į tai įeina švieslenčių stotelėse ir el. komposterių įdiegimas. Kaunas įdiegė jau prieš daug metų, Vilnius turbūt jau naudoja, Klaipėda turbūt užstrigo konkursuose arba teismuose. Ir tikrai ne dėl to, kad nepasiteisino Tikrai juokinga klausyt tokias nesąmones.

            Parašė sleader Rodyti pranešimą
            Įdomu pažiūrėti kaip vyks visas tas procesas pirmosiomis dienomis (gal kas nufilmuos ir pasidalins vaizdais). Nes bent jau žinant kokia keleivių kultūra Vilniuje, kai neduoda išlipt ir jau grūdasi visokios "babcės" vidun, sklandaus įlaipinimo sunku tikėtis.
            Ten apie mechaninius rašė. Elektroniniai tai veikia lygiai taip pat. O tie naujesnio modelio mechaniniai nuo senųjų raudonųjų skyrėsi tik tuom, kad nebuvo liežuvėlio kurį reik patraukt ir reikdavo stumtelt visą korpusą.
            Geras, tikrai nežinojau Kaune elektroniniai komposteriai seniai įdiegti, o tų mechaninių naujoviškesnių Kaunas nematęs

            O dėl neleidimo išlipti tai tokius aš truputį paauklėju - ne, nerėkauju, tiesiog išlipdamas gerai stumteliu su petim, kad susiprotėtų, jog toks tarpas man per mažas. Dažniausiai veikia, nors kartais ir pakeiksnoja. Bet pamažu pastebiu situacija gerėja. Žmonės ima protauti, kultūra atsiranda

            Parašė Kecal Rodyti pranešimą
            Žinai, skamba taip, tarsi siūlytum visus pagyvenusius žmones išvežti kur nors į mišką ir palikti. Ar į kokias dujų kameras... Čia ne jų problema, kad jie seni ir jų reakcija lėtoka, o tavo, kad leidi sau demonstruoti tokią panieką. Tikiuosi, kad pasensi ir pakeisi savo požiūrį, kai visokie pienburniai ims tave auklėti

            Nekalbu apie tuos atvejus, kai bobučių tikroji problema yra elementari išsilavinimo ir žmogiškojo gerumo stoka. Bet tai menkai priklauso nuo amžiaus.

            Kalbant apie klaipėdietiškąją sistemą - įsivaizduokite situaciją, kai autobusas piko metu sausakimšas. Jis sustoja stotelėje, bet keleivių neišleidžia, atidaro tik pirmas duris. Žmonės grūdasi į vidų, grūdasi, kol galiausiai atidaromos antros durys ir perpykusių keleivių minia ištrūksta laukan... Atrodo, kad kažkas čia ne iki galo pragalvota...

            Jeigu jau daryti ką nors panašaus, gal tiesiog leisti visus tik per pirmas duris - ilgainiui keleiviai išmoktų nesigrūsti autobuso priekyje (tikiuosi).
            Senus žmones gerbiu. Greičiau jau seni negerbia jaunų, juos vadindami pienburniais.
            Aš tik sakau, kad seni turi išmokti gyventi besikeičiančiame pasaulyje ir toks mano požiūris visiškai neparodo, jog negerbčiau ar nepadėčiau senajai kartai. Jei supratai neteisingai, tai skaityk kol suprasi, arba nesigilink. Kaip sau nori.

            Nėra ko norėt, kad sistema iškart veiktų be trūkumų, taip būna tik iliuzijų pasaulyje. O žmonės pastebiu visur nervina: ir prie kiosko eilėje, ir Maximoje eilėje. Tegul nervinasi, man dzin. Jų problemos, kad nemoka ramiai į viską žiūrėt.
            Paskutinis taisė Ametistas; 2009.05.30, 21:54.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              amikoAs kalbejau ne apie elektroninius bilietus o automatinius komposterius kuriu norejo idiegti mazdaug pries penketa metu.

              Comment


                Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                amikoAs kalbejau ne apie elektroninius bilietus o automatinius komposterius kuriu norejo idiegti mazdaug pries penketa metu.
                Bet neparašei kodėl jų nėra. Kodėl anot tavęs jie nepasiteisino?
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  O dėl neleidimo išlipti tai tokius aš truputį paauklėju - ne, nerėkauju, tiesiog išlipdamas gerai stumteliu su petim, kad susiprotėtų, jog toks tarpas man per mažas. Dažniausiai veikia, nors kartais ir pakeiksnoja. Bet pamažu pastebiu situacija gerėja. Žmonės ima protauti, kultūra atsiranda

                  Senus žmones gerbiu. Greičiau jau seni negerbia jaunų, juos vadindami pienburniais.
                  Aš tik sakau, kad seni turi išmokti gyventi besikeičiančiame pasaulyje ir toks mano požiūris visiškai neparodo, jog negerbčiau ar nepadėčiau senajai kartai. Jei supratai neteisingai, tai skaityk kol suprasi, arba nesigilink. Kaip sau nori.

                  Nėra ko norėt, kad sistema iškart veiktų be trūkumų, taip būna tik iliuzijų pasaulyje. O žmonės pastebiu visur nervina: ir prie kiosko eilėje, ir Maximoje eilėje. Tegul nervinasi, man dzin. Jų problemos, kad nemoka ramiai į viską žiūrėt.
                  Prie duris okupavusių paauglių einu garsiais žingsniais ir mane išleidžia.
                  O su bobutėms tai sunkiau, kartais ir šūktelt reikia, kad išgirstų.

                  Beje, man keistas tų bobučių elgesys. Sėdi prie pat vidurinių durų, kur vietos pilna. O kai prisieina išlipti, tada lekia į priekį, stumdosi pro bilietus perkančių keleivių eilę ir barbena vairuotojui į stiklą bambedamos po nosimi kad nėr tvarkos.

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Bet neparašei kodėl jų nėra. Kodėl anot tavęs jie nepasiteisino?
                    Kiek prisimenu jie buvo ar brokuoti ar sugede visikai nes kai musdavo bilietus jokos datos ir laiko nespausdindavo. As gliu ir klyst, tegu mane pataiso geriau zinantys.

                    Comment


                      Bobutėms trūksta dėmesio, rimtai sakau Priešingu atveju jos elgtųsi kaip visi normalūs žmonės. Dabar pačios vaidina, kad nepaeina, nepajuda. Tai kokio velnio joms tada tąsytis po tą miestą. Yra socialiniai darbuotojai, jei tokia ligota, paskiria juos ir jie tvarko visus reikalus, apiprekina... Esu įsitikinęs, kad bent 30 proc. bobučių yra sveikesnės nei save vaizduoja. Joms tiesiog reikia aplinkinių užuojautos, paguodos ir pagalbos, nors iš tikrųjų ir be pagalbos išsiverstų.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                        Kiek prisimenu jie buvo ar brokuoti ar sugede visikai nes kai musdavo bilietus jokos datos ir laiko nespausdindavo. As gliu ir klyst, tegu mane pataiso geriau zinantys.
                        Visi komposteriai sugedę? Už ką taip nesiseka Klaipėdai???
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Bobutėms trūksta dėmesio, rimtai sakau Priešingu atveju jos elgtųsi kaip visi normalūs žmonės. Dabar pačios vaidina, kad nepaeina, nepajuda. Tai kokio velnio joms tada tąsytis po tą miestą. Yra socialiniai darbuotojai, jei tokia ligota, paskiria juos ir jie tvarko visus reikalus, apiprekina... Esu įsitikinęs, kad bent 30 proc. bobučių yra sveikesnės nei save vaizduoja. Joms tiesiog reikia aplinkinių užuojautos, paguodos ir pagalbos, nors iš tikrųjų ir be pagalbos išsiverstų.
                          Va tokiom tai būdamas vairuotoju tyčia durų neatidaryčiau.

                          Dėl komposterių. Juos net Panevėžyje bandė diegti. Kaip dabar yra - nežinau.

                          Comment


                            Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                            Va tokiom tai būdamas vairuotoju tyčia durų neatidaryčiau.

                            Dėl komposterių. Juos net Panevėžyje bandė diegti. Kaip dabar yra - nežinau.
                            Panevėžyje panašiai kaip ir Vilniuje — visko rasi po truputį...
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Bobutėms trūksta dėmesio, rimtai sakau Priešingu atveju jos elgtųsi kaip visi normalūs žmonės. Dabar pačios vaidina, kad nepaeina, nepajuda. Tai kokio velnio joms tada tąsytis po tą miestą. Yra socialiniai darbuotojai, jei tokia ligota, paskiria juos ir jie tvarko visus reikalus, apiprekina... Esu įsitikinęs, kad bent 30 proc. bobučių yra sveikesnės nei save vaizduoja. Joms tiesiog reikia aplinkinių užuojautos, paguodos ir pagalbos, nors iš tikrųjų ir be pagalbos išsiverstų.
                              O dar kaip jos senos ir paliegusios vikriai įšoka į Karosa autobusus, kurių laiptai gan aukšti ir grūdasi, kad užimtų sau vietą . Tokia situacija dažnai būna Vilniaus 19-ame maršrute. Kitų situacijos maršrutų nestebėjau.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Penktadieni 7.50 vaziavau i darba 5 marsrutu, tai jau buvo uzklijuoti lipdukai "No entrance" ir teko lipti pro priekines duris. Vairuotojas kruopsciai tikrino kiekvieno keleivio bilieta. Idomiausia tai, jog zmones galvoja, kad viduriniu duru is vis neatidaro ir visi ejo islipti per priekines

                                Comment


                                  Informacijos trukumas jeigu sitaip. Ir patingejo autobusu viduj ant duru uzklijuot ''islipimas pro vidurines duris''.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Naudinga informavimo priemonė būtų, kas antrą stotelę per garsiakalbius paleisti pranešimą apie pasikeitusią tvarką.

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Laikas bobutėms suprasti, kad pasaulis sukasi ir tobulėja ne pagal jas. Greit jų nebus, todėl pasaulis kuriamas ne senajai, bet jaunajai kartai. O bubutės turi išmokt gyvent tobulėjančiame pasaulyje.


                                      Visa infrastruktura,kuria tu siandien naudojiesi ir yra sukurta tu bobuciu ir dieduku darbu.
                                      Paskutinis taisė deep'as; 2009.05.31, 17:19.

                                      Comment


                                        Vaziavau siandien 11 marsruto autobusu, ilipau pro priekines durys bilieta pramusiau pas vairuotoja viskas kone gerai bet yra siokiu tokiu minusu - daugelis zhmoniu bando islipti pro priekines durys o vat mano manymui reikia klAP'ui daryty kaip vokietijoje pro desinia puse ilaipint keleivius su/be bilietu o pro kairiaja su pravaziavimu nes mano manimui laipinant tiktai pro viena duru puse bus vairuotojui sunkoka sukontroliuoti visus bilietus.

                                        Comment


                                          Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                          Vaziavau siandien 11 marsruto autobusu, ilipau pro priekines durys bilieta pramusiau pas vairuotoja viskas kone gerai bet yra siokiu tokiu minusu - daugelis zhmoniu bando islipti pro priekines durys o vat mano manymui reikia klAP'ui daryty kaip vokietijoje pro desinia puse ilaipint keleivius su/be bilietu o pro kairiaja su pravaziavimu nes mano manimui laipinant tiktai pro viena duru puse bus vairuotojui sunkoka sukontroliuoti visus bilietus.
                                          Nesuprantu, kiba siūlai dalį keleivių įlaipinti/išlaipinti nuo šaligatvio (dešinės pusės) o kažkokią kitą dalį — nuo gatvės (kairės pusės)?
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X