Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šią vasarą A36 visomis dienomis dirbs trumpi autobusai.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
      Šią vasarą A36 visomis dienomis dirbs trumpi autobusai.
      Labai blogai.. Nesvarbu, kad padažnino, vis tiek karščiausiom dienom trumpi autobusai bus pilni, ilgi būtų kur kas patogiau... Tuolab dabar jau vasaros sezono grafikai, ilgų autobusų mažiau reikia, tai nejau jiems taip gaila...

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

        Labai blogai.. Nesvarbu, kad padažnino, vis tiek karščiausiom dienom trumpi autobusai bus pilni, ilgi būtų kur kas patogiau... Tuolab dabar jau vasaros sezono grafikai, ilgų autobusų mažiau reikia, tai nejau jiems taip gaila...
        Taigi padažnino tvarkaraščius

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Geras sprendimas. Mo labai greit tapo landmarku ir ta vieta, pagal kurią nu sakomos koordinatės. Šiaip pastebėjau, kad dėl šito supyko tam tikros kategorijos kontingentas. Įdomu, kodėl?
          Kam tapo, kam netapo. Mano burbule neteko girdėt. Matyt per mažai lankytojų tai bandys tokiu būdu reklamuotis

          Kliūna ne pats pavadinimas savaime, o eilinis atvejis kai savivaldybė bando viską perdėliot ir nepalikt akmens ant akmens. Kodėl? Matyt #faina.

          Comment


            Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

            Taigi padažnino tvarkaraščius
            Tai juk paaiškino Mantas, kad net ir padažninus tvarkaraščius, jie vis tiek ažiuos pilni. Tarp kitko, pagal vasaros tvarkaraščius, neskaitant 24, 74 ir Liepkalnio krypties maršrutų, mieste darbo dienomis važiuos iki 78 dvigubų autobusų. Tarkim, kitiems prireiktų dar iki 10, o turint omeny, kad parke yra daugiau nei 140 armonikų, tikrai keletą galėtų skirti ir 36 su 66.

            O šiaip, tikrai labai liūdina, kad didelė dalis maršrutų darbą savaitgaliais realiai baigs iki 23 valandos (neskaitant nulinių reisų). Turint omeny, kad karantino ribojimai nuimti, o naktiniai autobusai dar nesugrąžinti, tai tikrai nėra gerai.
            Paskutinis taisė Pilaitis; 2020.06.21, 00:22.

            Comment


              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

              Tai juk paaiškino Mantas, kad net ir padažninus tvarkaraščius, jie vis tiek važiuos pilni. Tarp kitko, pagal vasaros tvarkaraščius, neskaitant 24, 74 ir Liepkalnio krypties maršrutų, <...>.
              Pataisymui, Liepkalnio krypties maršrutai sankryžos rekonstrukcijos metu darbo dienomis aptarnaujami trumpais autobusais. Nebent pirmadienį gali būti kitokia situacija, kai 16-am nuėmė du grafikus. Mettal gali tiksliau pasakyti, ar šį savaitgalį 12/16/19 maršrutuose dirba ilgi autobusai.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                Pataisymui, Liepkalnio krypties maršrutai sankryžos rekonstrukcijos metu darbo dienomis aptarnaujami trumpais autobusais. Nebent pirmadienį gali būti kitokia situacija, kai 16-am nuėmė du grafikus. Mettal gali tiksliau pasakyti, ar šį savaitgalį 12/16/19 maršrutuose dirba ilgi autobusai.
                Užtenka į realaus laiko sistemą pažiūrėti ir viskas matosi . Visur trumpi, išnaikino nuo šio savaitgalio ilgus iš užmiesčio visur kur buvo (12,16,17,19,36,42).

                Comment


                  Yutongas važinėja dviejų pamainų ar pertraukiamu/vienos pamainos grafiku?

                  Comment


                    Darbo dienom pamainoje visą dieną, o savaitgalį atrodo vienpamaininis.

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                      Kam tapo, kam netapo. Mano burbule neteko girdėt. Matyt per mažai lankytojų tai bandys tokiu būdu reklamuotis

                      Kliūna ne pats pavadinimas savaime, o eilinis atvejis kai savivaldybė bando viską perdėliot ir nepalikt akmens ant akmens. Kodėl? Matyt #faina.
                      Iš tikrųjų tai nėra taip svarbu, kad tas pavadinimas pasikeitė. Nes realiai nei autobusu važiuoju, nei stoteles žinau. Bet be galo malonu ir smagu siuntančius antivambzdininkus ir panašią fauną matyti pasimetusius ir nepatenkintus. Tai juos trikto ir tai jiems nepatinka. O man tai kaip penas sielai. Tiesiog pagerėja nuotaika bent savaitei į priekį

                      Comment


                        Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                        Click image for larger version  Name:	Screenshot_20200619-151707_Facebook.jpg Views:	144 Size:	187,9 kB ID:	1809926

                        Aš tai iš viso tik MO palikčiau.
                        Na, ir dizainas, reikia pasakyti, atsilieka jau dešimtmečiais... Galėtų to paties MO paprašyti, kad sukurtu jiems.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Iš tikrųjų tai nėra taip svarbu, kad tas pavadinimas pasikeitė. Nes realiai nei autobusu važiuoju, nei stoteles žinau. Bet be galo malonu ir smagu siuntančius antivambzdininkus ir panašią fauną matyti pasimetusius ir nepatenkintus. Tai juos trikto ir tai jiems nepatinka. O man tai kaip penas sielai. Tiesiog pagerėja nuotaika bent savaitei į priekį
                          Deja esu labai už vambzdį

                          Įdomu kada pervadins Raugyklos ar Ligoninės gatvę. Tikrai būtų galima rasti žinomesnių objektų tose gatvėse nei nebeegzistuojančios įstaigos. Tuo pačiu Vokiečių gatvę būtų galima pervadinti. Juk tokia proga paerzinti daugybę žmonių

                          Comment


                            Iš tikrųjų, ten priešinasi viskam ties patys 1-2 žmonės: patys sau kuriasi sąmokslo teorijas, vaidina aukas, patys net moderuoja tokias grupes kaip: kultūros paveldo draugai; troleibusai: išsaugokim ir auginkim, už žaliąjį Vilnių; lenda į geležinkelių entuziastus, Žvėryno bendruomenės ir pan. grupes, neva gindami viešąjį interesą.

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Deja esu labai už vambzdį

                              Įdomu kada pervadins Raugyklos ar Ligoninės gatvę. Tikrai būtų galima rasti žinomesnių objektų tose gatvėse nei nebeegzistuojančios įstaigos. Tuo pačiu Vokiečių gatvę būtų galima pervadinti. Juk tokia proga paerzinti daugybę žmonių
                              Tai istoriniai pavadinimai ir šalin rankas nuo jų. Kas dėl stotelių pavadinimų, tai jie turi būti pririšti tik prie ypatingai svarbių objektų, priešingu atveju geriau vadinti gretimų gatvių, aikščių, miesto vietovių pavadinimais. Čia kad liečia centrinę miesto dalį. O periferijoje, aišku, galima vadinti ir parduotuvės ar kokios įmonės pavadinimu.

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą


                                Aš tai iš viso tik MO palikčiau.
                                Na, ir dizainas, reikia pasakyti, atsilieka jau dešimtmečiais... Galėtų to paties MO paprašyti, kad sukurtu jiems.
                                Geras pastebėjimas, juk mano pateiktuose pavyzdžiuose kažkodėl nerašo „Lelija siūvykla” arba „Sparta kojinių konglomeratas”.
                                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                Comment


                                  Kiek teko lankytis vakaruose, tai stotelių pavadinimas pagal netoliese esantį svarbesnį pastatą yra labai dažnas reiškinys. Nieko blogo dėl šio pavadinimo pakeitimo nematau, nors tam kažkokio riekalo iš tiesų nebuvo.

                                  P.S. tai pala, John patinka tas trumpiausias pasaulyje dujotekis už puse milijono?

                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                                  Labai blogai.. Nesvarbu, kad padažnino, vis tiek karščiausiom dienom trumpi autobusai bus pilni, ilgi būtų kur kas patogiau... Tuolab dabar jau vasaros sezono grafikai, ilgų autobusų mažiau reikia, tai nejau jiems taip gaila...
                                  Gal pasirinkti trumpi todėl, kad juose veiks koncidionierius?


                                  Comment


                                    Kažkas galų gale susiprato, kaip tinkamai naudoti ekranus Solariu viduje. Bent jau 4564 tose vietose, kur viens prie kito du ekranai, kairys visą laiką rodo stoteles, o dešinys reklamas. Anksčiau abu ekranai rodė ir stoteles, ir reklamas.

                                    Comment


                                      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                      Kažkas galų gale susiprato, kaip tinkamai naudoti ekranus Solariu viduje. Bent jau 4564 tose vietose, kur viens prie kito du ekranai, kairys visą laiką rodo stoteles, o dešinys reklamas. Anksčiau abu ekranai rodė ir stoteles, ir reklamas.
                                      Jau apie mėnėsį taip yra visuose dvigubuose Solariuose

                                      Comment


                                        Vilniui pritrūko dviejų metų, kad tokį dalyką padaryti. Ryga, kiek pamenu, nuo pat pradžių padarė, kad kairysis ekranas visada rodo stoteles.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Įdomu, kiek pritrūks laiko, kad rodytų persėdimo galimybes ir numatomą atvykimo laiką

                                          (Ciūricho variantas)
                                          Paskutinis taisė Pilaitis; 2020.06.22, 18:30.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X