Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ekranai gerai
    Bet labai nepritariu popierinių tvarkaraščių nuėmimui ten, kur tie ekranai pastatomi. Jie turi likti. Juk ekranai gali kartais neveikti (ypač šaltuoju metų laiku), be to, neatimkime iš pensininkų galimybės nusirašyti viso tvarkaraščio.
    Taupant vietą, popierinius grafikus galima kabinti stotelių paviljonuose.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Stotyje ten kur ekranai, paviljonuose tvarkaraščiai yra pakabinti. Be to kol kas yra stotelių ženklai likę, ant kurių yra tvarkaraščiai cilindruose irgi.

      Šiaip visą stotį būtų gerai sutvarkyti. Pora ekranu netrukdytų ir Autobusų stoties viduje (tarpmiestiniams ir priemiestiniams autobusams).

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        <...>
        Taupant vietą, popierinius grafikus galima kabinti stotelių paviljonuose.
        Taip, sutinku. Bet man teko matyti Žaliajame tilte prie žemėlapio, priklijuoto ant stiklo ir tame rėmelyje prie žemėlapio kabo vasariniai grafikai. Nelabai, matau, nori juos ten pakeisti.. /\
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Nauji autobusai Mercedes-Benz O616 nuo šiandienos. Kažkokie keisti jie man :/

          http://www.ivilnius.lt/naujienos/tra...u/69643d323330

          Comment


            Taigi beveik tokie patys, kaip ir iš Liepojos nupirkti.

            Comment


              Seni, tai todėl ir keisti Liepoja nurašė, Vilnius nupirko.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Taigi beveik tokie patys, kaip ir iš Liepojos nupirkti.
                Ar negali būti, kad čia tiesiog kita nuotrauka parinkta, negu iš tikrųjų yra??
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  A. Zuoko Facebook'e tokia nuotrauka parodyta:

                  Comment


                    Parašė rat
                    Prie to paties turiu klausimą, ar normalu, kad vairuotojai kalba mobiliaisiais telefonais (nors ir su laisvų rankų įranga). Ar normalu, kad G autobusai nesilaiko grafiko ir neatvažiuoja, o net į ilgus netelpa keleiviai. Ir ar normalu, kad vairuotojai chamiškai bendrauja su keleiviais, ir kiek tūkstančių gaudami jie taptų kultūringi?
                    Naudotis laisvų rankų įranga nedraudžia KET'as. Tam ji ir skirta.

                    O visa kita, žinoma, yra nenormalu ir jokiu būdu neturi tapti norma.

                    Comment


                      Į sostinę atvyko pirmasis lietuviškas elektrinis autobusas
                      Vakar vėlyvą vakarą į sostinę atvyko „L-Bus" – pirmasis lietuviškas elektrinis autobusas.
                      http://www.ebus.lt/autobusu-pasaulio...autobusas.html

                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Parašė donatasa Rodyti pranešimą
                        Nauji autobusai Mercedes-Benz O616 nuo šiandienos. Kažkokie keisti jie man :/

                        http://www.ivilnius.lt/naujienos/tra...u/69643d323330
                        Taigi beveik tokie patys, kaip ir iš Liepojos nupirkti.
                        Jie ne "beveik tokie patys", o TIE PATYS Visi 12 Noge (Mercedes-Benz Sprinter 616CDI) nupirkti iš Liepojos.

                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Ar negali būti, kad čia tiesiog kita nuotrauka parinkta, negu iš tikrųjų yra??
                        Ne, nuotrauka vieno iš tų 12-os.

                        Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                        Seni, tai todėl ir keisti Liepoja nurašė, Vilnius nupirko.
                        Liepoja gali sau leisti 7 metų senumo autobusus keisti į naujus. O išvaizda - tai jau "skonio reikalas"

                        Comment


                          Parašė rat

                          Vilniuje į keleivius vežusį autobusą rėžėsi sunkvežimis: į ligoninę išvežta 19 žmonių


                          Vilniuje susidūrė autobusas ir sunkvežimis, medikų pagalbos prireikė autobuso keleiviams

                          Prie to paties turiu klausimą, ar normalu, kad vairuotojai kalba mobiliaisiais telefonais (nors ir su laisvų rankų įranga). Ar normalu, kad G autobusai nesilaiko grafiko ir neatvažiuoja, o net į ilgus netelpa keleiviai. Ir ar normalu, kad vairuotojai chamiškai bendrauja su keleiviais, ir kiek tūkstančių gaudami jie taptų kultūringi?
                          Ar normalu, kad kokiam Sankt-Peterburge kartais negalima įlipti į metro? O didelis keleivių skaičius rodo gal tą, kad Vilnius netoks jau kaimas Na, vairuotojų problema sena. Dauguma, sakyčiau net nebendrauja - arba kalbos nemokėjimas, arba bendravimo kompleksai. O gal dar neatpranta nuo IKARUS vairuotojų būdelių...
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Negaliu žiūrėt!!! Kas sugalvojo 1G paleisti trumpus autobusus?? Prieš savaitę puikiai važiavo ilgi, kartais net ir į ilgus netilpo žmonės, o dabar nuo rudens trumpus leidžia, kai srautas padidėjo žmonių... Va tik ką mačiau iš Santariškių į Jeruzalės st. važiavo nr. 720, visas pilnas žmonių, visiškai. tai kur dabar dėtis jeruzalės keleiviams, jie netilps... ILGI AUTOBUSAI PRIVALO VAŽIUOT 1G visą dieną kaip ir buvo nuo rugpjūčio pabaigos...
                            Ar pritariat man? Galit ir jūs pasireikšt, padiskutuot šiam dalyke.

                            Comment


                              Ilgi reikalingi ir tokiuose maršrutuose kaip 12, 16, 19. Sutinku, kad greituosiuose būtų ilgi, tik 6G dienos metu gali būt trumpi, piko metu - ir tokie ir tokie. Kuriems galams į A42 paleido ilgus pamaininius, smegeninė neišneša
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Ilgi reikalingi ir tokiuose maršrutuose kaip 12, 16, 19. Sutinku, kad greituosiuose būtų ilgi, tik 6G dienos metu gali būt trumpi, piko metu - ir tokie ir tokie. Kuriems galams į A42 paleido ilgus pamaininius, smegeninė neišneša
                                Klysti, šiandien Žaliajame tilte mačiau tris 6G - visi sausakimši. Tampa labai įdomus maršrutas, nes žiauriai populiarėja!

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Ilgi reikalingi ir tokiuose maršrutuose kaip 12, 16, 19. Sutinku, kad greituosiuose būtų ilgi, tik 6G dienos metu gali būt trumpi, piko metu - ir tokie ir tokie. Kuriems galams į A42 paleido ilgus pamaininius, smegeninė neišneša
                                  o aš nesuprantu, kam vėl į 34 maršrutą grąžino ilgus autobusus... labai jau mėtosi autobusai...

                                  Comment


                                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                    o aš nesuprantu, kam vėl į 34 maršrutą grąžino ilgus autobusus... labai jau mėtosi autobusai...
                                    Logiška, reikia stiprinti Baltupius, nes panaikino 05, sutrumpino 33.

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      Negaliu žiūrėt!!! Kas sugalvojo 1G paleisti trumpus autobusus?? Prieš savaitę puikiai važiavo ilgi, kartais net ir į ilgus netilpo žmonės, o dabar nuo rudens trumpus leidžia, kai srautas padidėjo žmonių... Va tik ką mačiau iš Santariškių į Jeruzalės st. važiavo nr. 720, visas pilnas žmonių, visiškai. tai kur dabar dėtis jeruzalės keleiviams, jie netilps... ILGI AUTOBUSAI PRIVALO VAŽIUOT 1G visą dieną kaip ir buvo nuo rugpjūčio pabaigos...
                                      Ar pritariat man? Galit ir jūs pasireikšt, padiskutuot šiam dalyke.
                                      Taip pat ir 2G, 3G.

                                      Comment


                                        Šiandien netoli stoties teko matyti oro uosto autobusą dirbantį, kaip miesto ir vežiojantį keleivius, nespėjau pamatyt nei koks autobusas, nei reiso nr. tik buvo baltas ir "su priekaba". Gal kas žinot, kaip iš oro uosto šis autobusas atsidūrė gatvėse?
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                          Šiandien netoli stoties teko matyti oro uosto autobusą dirbantį, kaip miesto ir vežiojantį keleivius, nespėjau pamatyt nei koks autobusas, nei reiso nr. tik buvo baltas ir "su priekaba". Gal kas žinot, kaip iš oro uosto šis autobusas atsidūrė gatvėse?


                                          http://www.miestai.net/forumas/showt...=10848&page=81

                                          Comment

                                          Working...
                                          X