Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš šiandien specialiai paklausiau prie gel.stoties esančiame "Lietuvos spaudos" kioske, sakė, kad sistema kabo ir neturėjo jokių bilietų. Klausiau kažkur 10:55
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA
      SPRENDIMAS
      DĖL VIETINIO (MIESTO) SUSISIEKIMO AUTOBUSŲ IR TROLEIBUSŲ BILIETŲ KAINŲ NUSTATYMO
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Nava,ir išlindo šuo iš maišo-net šianden nėra pilnos Vilniečio kortelės.Talonai toliau parduodami.Kas bus rytoj?Padarytu biletus kauno pavyždžių-ir klausimų nebūtų,ir miestas pinigų sutaupitų.

        Comment


          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
          Nava,ir išlindo šuo iš maišo-net šianden nėra pilnos Vilniečio kortelės.Talonai toliau parduodami.Kas bus rytoj?Padarytu biletus kauno pavyždžių-ir klausimų nebūtų,ir miestas pinigų sutaupitų.
          Po savaitgalio, manau, viskas turėtų pagerėti.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Tai kad Kauno pavyzdžiu ir daro (t.y. Kauno firma). Blogai, kad nespėjo pasiruošti, bet svarbiausia, kad paskui veiktų gerai.
            Jei kas nepamena, tai teko sugrąžinti ES paramą ir pasamdė kauniečius už papildomus pinigus. Ir viskas tik dėl to, kad blogai buvo surašytos konkurso sąlygos, dėl to buvo teismai ir t.t. ir 5 metų vėlavimas.
            Paskutinis taisė digital; 2012.08.16, 20:32.

            Comment


              Atsakymas iš Lietuvos spauda atstovų dėl Vilniečio kortelių papildymo ir keitimo jų kioskuose:
              Laba diena.
              Šiuo metu programa yra atnaujinama, todėl situacija keičiasi kiekvieną minutę. T.y. prekybos vietų skaičius, kuriose galite pasikeisti ir pasipildyti „Vilniečio kortelę“, nuolat auga. Mes tikimės, jog šios dienos vakare jau galėsite pasikeisti savo e-bilieto kortelę visuose mūsų kioskuose.
              Geros dienos.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                O galėjo padaryti taip,kad nepatogumų butų tiki 15.Įranga atnaujintų ankščiau.Beje,kas dėl lagaminų ir komposterių neveikimo?Kas bus jei neveiks komposteriai?

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  O galėjo padaryti taip,kad nepatogumų butų tiki 15.Įranga atnaujintų ankščiau.Beje,kas dėl lagaminų ir komposterių neveikimo?Kas bus jei neveiks komposteriai?
                  Pas vairuotoją už 3,50 Lt.

                  Tikiuosi iki šio mėnesio pabaigos jie susitvarkys su savo sistemomis.
                  Nauji Vilniaus viešojo transporto bilietai daugumoje kioskų vis dar neplatinami, problemas tikimasi išspręsti penktadienį

                  Geriausiai jų sistema veikia tik UAB „VASKOTA“ valdomuose spaudos kioskuose „SPAUDA“
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Jeruzalės stotelėje esantis spaudos kioske naujoji e.bilieto sistema veikia ir keičia tiek senąsias korteles tiek pildo ir naująsias korteles.
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Gal galėtų kažkas paaiškinti kaip įlipęs į autobusą deklaruoji iki kurios stotelės važiuoji ir kiek minučių turėtų nuskaičiuoti?
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                        Gal galėtų kažkas paaiškinti kaip įlipęs į autobusą deklaruoji iki kurios stotelės važiuoji ir kiek minučių turėtų nuskaičiuoti?
                        A čia yr tavo prabliema. Kantrolei tai nerūpi - vyršijai laiką, makiek baudą.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          A čia yr tavo prabliema. Kantrolei tai nerūpi - vyršijai laiką, makiek baudą.
                          Ne visai to klausiau... Man įdomu iš kur sistema žino kiek laiko aš važiuosiu, nes kiek suprantu minučių kiekis nėra vienkartinis. Galiu jas išnaudoti per keletą dienų jeigu važinėju trumpais atstumais, tarkim porą stotelių. Tai kaip visgi vyksta apskaita?
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            Parašė dts Rodyti pranešimą
                            Ne visai to klausiau... Man įdomu iš kur sistema žino kiek laiko aš važiuosiu, nes kiek suprantu minučių kiekis nėra vienkartinis. Galiu jas išnaudoti per keletą dienų jeigu važinėju trumpais atstumais, tarkim porą stotelių. Tai kaip visgi vyksta apskaita?
                            Komposteryje ekrane reikia pasirinkti prieš žymint bilietą, kiek minučių jis turės galioti. O po to tik kontrolė tikrins, ar laikas neviršytas.

                            Comment


                              O autobuso stotelėje kabės informacinė lenta su visų maršrutų iki visų galimų stotelių važiavimo trukme?
                              Neišmeskite spalvų

                              Comment


                                Jeigu smulkinamasi iki pusvalndžio trukmės, tai logiškiau būtų buvę, jeigu laikas galiotų nuo bilieto papildymo momento. Žinoma, gal tai nelabai patogu, bet bent mažiau rizikos ką nors supainioti.

                                Comment


                                  Dar ko užsimanei. Nieko tokio nebus. Nors užsienyje daug kur teko matyti prie tvarkaraščių pateiktus laikus tarp pagrindinių stotelių (ar netgi kiekvienos) iki maršruto galo ta kryptimi.

                                  Comment


                                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                    Jeigu jau smulkinamasi iki pusvalndžio turkmės, tai logiškiau būtų buvę, jeigu laikas galiotų nuo bilieto ppaildymo momento.Žinoma, gal tai nelabai patogu, bet bent mažiau rizikoską nors supainioti.
                                    Bet juk pildoma tik kioskuose, ateityje ir internete. Visur bilietas galioja nuo jo pažymėjimo.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Bet juk pildoma tik kioskuose, ateityje ir internete. Visur bilietas galioja nuo jo pažymėjimo.
                                      Tada gerai.

                                      Comment


                                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                                        Ne visai to klausiau... Man įdomu iš kur sistema žino kiek laiko aš važiuosiu, nes kiek suprantu minučių kiekis nėra vienkartinis. Galiu jas išnaudoti per keletą dienų jeigu važinėju trumpais atstumais, tarkim porą stotelių. Tai kaip visgi vyksta apskaita?
                                        Minučių kiekis yra vienkartinis. Bilietas galioja tam tikrą laiką (30 arba 60 min) nuo jo pažymėjimo momento. Ir nesvarbu kiek kartų persėdama ar kiek laiko važiuojama (jei ne ilgiau nei bilieto galiojimas).

                                        Comment


                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                          Minučių kiekis yra vienkartinis. Bilietas galioja tam tikrą laiką (30 arba 60 min) nuo jo pažymėjimo momento. Ir nesvarbu kiek kartų persėdama ar kiek laiko važiuojama (jei ne ilgiau nei bilieto galiojimas).
                                          Mano nuomone nelogiška tvarka, kuri dar papildomai apkraus keleivius ir aišku įneš nesusipratimų į kuriuos gilintis tiesiog kartais nėra laiko, ypač jeigu VT naudojiesi retai
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X