Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Arba jei ES direktyvos numato, tai pakišamas koks popieriukas iš kitos šalies, kurį pripažįsta mūsuose be papildomų klausimų. Ir visai nesvarbu, kad tos prekės gali neatitikti Lietuvos klimato sąlygų.

    Comment


      Paskutinė diena: vilniečiai šluoja vienkartinius bilietus, jų atsargos vežiojamos po visą miestą
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Maitina nuo gatvės apšvietimo, o ne nuo troleibusų KT.
        Na bet http://verslas.delfi.lt/automoto/ana....d?id=40966971 rašo kitaip:
        Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos" e-bilieto projekto vadovas Mindaugas Žironas tuomet dėstė, kad švieslentės, kurios Vilniuje kai kurių stotelėse kabo jau keletą metų, turėtų pradėti veikti iki birželio 1-osios. Joms veikti iki šiol esą trukdė svyruojanti elektros srovė, kuri būdavo imama iš troleibusų kontaktinio tinklo. Šiuo metu nuspręsta švieslentes prijungti prie įprasto elektros tinklo, bet darbams trukdo įšalas.

        Comment


          Na, kažkokio baltarankio vadybininko žodžių galima ir nepriimti už gryną pinigą. Bet faktas, kad kažkas buvo blogai su maitinimu, aišku, išlieka.

          Comment


            Trečiadienį Vilniuje pradeda veikti elektroninio bilieto sistema

            Vilnius video. Kaip naudotis Vilniečio kortele
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              O kas,jeigu kioskas užsidaręs?

              Comment


                Maniau bus kiek kitaip.


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                O kas,jeigu kioskas užsidaręs?

                Internetu greitai leis papildyti. Bet visada bus galimybė nusipirkt iš šoferio.

                Comment


                  O kaip elgtis atvykus vienai dienai, kai nežinai kokio bilieto reikės ir pasielgi pagal rekomendaciją papildyti pavyzdžiui 10 Lt suma, po to išnaudoji 1 60 min ir 2 30 min bilietus ir kortelėje lieka 1,5 kaip juos atsiimti ar čia jau bus dovana susisiekimo paslaugoms, nes ar man dar kada prireiks atvažiuoti aš nežinau? Ir kokia minimali suma kuria galima tą kortelę papildyti 1 ct? 1 Lt? 2Lt?

                  Comment


                    Parašė lietus Rodyti pranešimą
                    O kaip elgtis atvykus vienai dienai, kai nežinai kokio bilieto reikės ir pasielgi pagal rekomendaciją papildyti pavyzdžiui 10 Lt suma, po to išnaudoji 1 60 min ir 2 30 min bilietus ir kortelėje lieka 1,5 kaip juos atsiimti ar čia jau bus dovana susisiekimo paslaugoms, nes ar man dar kada prireiks atvažiuoti aš nežinau? Ir kokia minimali suma kuria galima tą kortelę papildyti 1 ct? 1 Lt? 2Lt?
                    Minimali suma 1 Lt., į kai kuriuos klausius VMS atsakinėja savo sienoje facebook'e arba ant Mero Zuoko sienos facebook'e
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Nesinaudoju facebook'u

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Na, kažkokio baltarankio vadybininko žodžių galima ir nepriimti už gryną pinigą. Bet faktas, kad kažkas buvo blogai su maitinimu, aišku, išlieka.
                        Vadybinikas tiesą sako. buvo pajungta nuo kontaktinio tinklo (nežinau kaip dabar). Kontaktinis tinklas naktį atjungiamas remontui, o per tą laiką naja technika užšaldavo.

                        Comment


                          Parašė lietus Rodyti pranešimą
                          O kaip elgtis atvykus vienai dienai, kai nežinai kokio bilieto reikės ir pasielgi pagal rekomendaciją papildyti pavyzdžiui 10 Lt suma, po to išnaudoji 1 60 min ir 2 30 min bilietus ir kortelėje lieka 1,5 kaip juos atsiimti ar čia jau bus dovana susisiekimo paslaugoms, nes ar man dar kada prireiks atvažiuoti aš nežinau? Ir kokia minimali suma kuria galima tą kortelę papildyti 1 ct? 1 Lt? 2Lt?
                          Pinigai, manau, nebus grąžinami iš kortelės. Čia lygiai tas pats, kaip su telefono kortele - neiškalbėjai, tai tavo problemos. Arba nusipirkai ledų, jų nesuvalgei, jie ištirpo ir tai tavo asmeninė problema.

                          Comment


                            Nuo trečiadienio sostinėje nebeliks popierinių viešojo transporto bilietų (kaip naudotis naująja sistema)
                            Jei elektroninės kortelės turėtojas nuspręs nebesinaudoti viešuoju transportu, ar į Vilnių išvykstantis turistas bus neišnaudojęs visų kortelėje esančių pinigų, kol kas susigrąžinti kortelėje esančios pinigų sumos galimybės nebus.
                            „Kol kas tokios galimybės nenumatyta, bet jei matysime, kad miestiečiai reikalauja, pagalvosime, - kalbėjo R. Adomavičius. - Čia pinigai, kur bus galima daug kur naudoti“.
                            Nebus galima grąžinti ir už 4 litus nusipirktos „Vilniečio kortelės“.
                            „Neturėtumėte grąžinti, nes ateityje ta pati kortelė turėtų galioti ir Vilniuje, ir Kaune, ir Klaipėdoje – interoperabilumas šiandieną yra užtikrintas šio projekto eigoje“, - kalbėjo R. Adomavičius.
                            Kol kas naujos kortelės, skirtos užsimokėti už viešąjį transportą, yra ne vardinės, tačiau ateityje bus siekiama jas tokiomis padaryti. „Visiems vilniečiams, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą sostinėje, stengsimės duoti nuolaidas“, - žadėjo vicemeras.
                            Taip pat sostinėje nuo kitų metų pradžios atsiras „greitieji autobusai“, kurie nesustos visose įprastinėse stotelės. Miesto savivaldybės atstovų teigimu, šie autobusai padės prisitaikyti prie naujos kortelės sistemos, kad ilgiausią maršrutą būtų galima suspėti nuvažiuoti per pusę valandos.

                            Comment


                              BTV žinių duomenimis, Dariaus ir Girėno gatvėje, prie Oro uosto užvirtus stulpui ant mašinos, sutriko 1, 1A ir 2 autobusų maršrutų eismas. Skubantys į lėktuvą keleiviai turėjo likusią atkarpą iki Oro uosto įveikė rankoje nešini savo lagaminus

                              Šalia Vilniaus oro uosto ant automobilio užvirto apšvietimo stulpas: sutriko eismas, žmonės metę savo lagaminus bėgo į skrydžius
                              Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.08.14, 19:01.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Manau, logiškiau būtų skirti tokį elektroninio bilieto galiojimo laiką: para, savaitė ir mėnuo.

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  Manau, logiškiau būtų skirti tokį elektroninio bilieto galiojimo laiką: para, savaitė ir mėnuo.
                                  Tai kad tokie ir yra elektroniniai bilietai
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    O pusvalandinai ir valandos tarifai?

                                    Comment


                                      Maždaug prieš 7 min. ,BTV kanale,žiniuose Zuokas pasakė ,,Jeigu žmogui pavyždžiui reikia į vaistinę Šeškinės poliklinikoje iš miesto centro,jam reikia dveju biletų t.y. pirmyn ir atgal.Dabar užteks vieno bileto.''O kas,jeigu nėspės (eilės,senyvas amžius ir pan.)?Beje,pasakė dar kad troleibusų nebeliks.Nu nu,sekmės teršiant miestą.Dar viena kvailystė.

                                      Comment


                                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                        O pusvalandinai ir valandos tarifai?
                                        Bus nuo rytojaus. Pusvalandžio trukmės kainuos 2.50, valandos trukmės - 3.50. Pas vairuotoją iki metų galo bus popierinis vienkartinis bilietas, kuris pilna kaina kainuoja 3.50, su 50% lengvata - 1.75. Pas vairuotoją pirktą bilietą bus galima važiuot iki maršruto galo be galimybės persėsti į kitą TP.

                                        Po naujųjų metų nebeliks pas vairuotoją popierinių vienkartinių bilietų, parduodamų pas vairuotoją. Juos pakeis čekio pavidalu spausdinami bilietai. Kioskuose, sumažėjus PVM tarifui VT, pusvalandiniai bilietai kainuos 2.20, valandiniai - 3.20. Taip keisis 1, 3 ir 10 parų bilietų kainos
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Tai tarifai tokie: pusvalandžio, valandos, paros, savaitės, mėnesio?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X