Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Šiokios tokios naujienos - SĮSPas jau pradėjo kažką kurti, nes tvarkaraščiuose atsirado stotelė Vinciūniškės. Tiesa, ji dar niekur nėra rodoma (paslėpta).
    Greičiausia bus rodoma nuo 2014-09-01 d.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Na ką, šiandien sukanka lygiai metai, kai Vilniuje važinėja greitieji autobusai.

      Comment


        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
        Greičiausia bus rodoma nuo 2014-09-01 d.
        Nebūtinai, gali ir nuo 08.01 paleist transportą į Vinciūniškes
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
          Na ką, šiandien sukanka lygiai metai, kai Vilniuje važinėja greitieji autobusai.
          Tai pat sukanka metai kaip nevažinėja kai kurie troleibusų ir autobusų maršrutai...
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Šiokios tokios naujienos - SĮSPas jau pradėjo kažką kurti, nes tvarkaraščiuose atsirado stotelė Vinciūniškės. Tiesa, ji dar niekur nėra rodoma (paslėpta).
            Jeigu ji niekur nėra rodoma, tai iš kur žinote?
            Grįžtant prie temos, tai įdomu, ar čia naujas maršrutas bus ar kaip?

            Comment


              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
              Jeigu ji niekur nėra rodoma, tai iš kur žinote?
              Paslaptis

              Grįžtant prie temos, tai įdomu, ar čia naujas maršrutas bus ar kaip?
              Apie tai informacijos neturiu.

              -------------------------------------

              Dėl pervažos, esančios tarpstotyje Vilnius - N. Vilnia 4+634 km (Pavilnio g.), uždarymo nuo 2014 m. liepos 2 d. 20.00 val. iki liepos 3 d. 7 val. ryto keičiama 13 autobusų maršruto trasa.
              http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=646
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Atrodo, kad niekas nepaminėjo, jog liepos 4-6 dienomis važinės ir naujas 106 N gana keista trasa Žaliasis tiltas - Stotis - Liepkalnis. Ar Liepkalnio g. bus kokie renginiai tomis dienomis ar yra kitos priežastys?

                Comment


                  Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                  Atrodo, kad niekas nepaminėjo, jog liepos 4-6 dienomis važinės ir naujas 106 N gana keista trasa Žaliasis tiltas - Stotis - Liepkalnis. Ar Liepkalnio g. bus kokie renginiai tomis dienomis ar yra kitos priežastys?
                  Greičiausiai yra apgyvendinti šventės dalyviai arba ten yra Lietuvos futbolo federacijos stadionas.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Buvo minėta apie 106N.

                    Comment


                      Aš čia tokį mačiau pranešime facebook'e, tai aš pasidalinsiu juo aptarimui ar dar kam.

                      "Pamiršote gan labai didelį mikrorajoną į kurį būtų labai reikalingas naktinio autobuso maršrutas ypač Dainų šventės metu, nes dabar negalėsime dalyvauti Dainų šventės koncertuose ir renginiuose, nes neturėsime kuo grįžti namo. Kiek žinau Dainų šventės koncertai ir renginiai baigsis 23 val. Automatiškai nespėjame į paskutinį 36 maršruto autobusą išvykstantį iš Žalgirio st. 22:35 val., kitas jo artimiausias reisas yra tik 5:30 val., ryte.
                      Patarkite, kaip viešuoju transportu nuo 23 val. grįžti namo?

                      Būtų šaunu jeigu paleistumėte 107N maršrutą Žalgirio g. - Naujieji Verkiai - Balsiai - Balsių Mokykla - Naujaneriai - Sakališkės - Bireliai
                      atgal važiuotų taip:
                      Bireliai - Sakališkės - Pagubė - Naujaneriai - Balsių Mokykla
                      - Balsiai - Ožkiniai - Naujieji Verkiai - Žalgirio g.

                      Važiavimo intervalas galėtų būti kas 30 min., važiuoti galėtų 12 metrų (dviašiai) autobusai.

                      Būsime labai dėkingi."

                      Manau nereikia spėlioti, kuris "genijus" sugebėjo apsireikšti ir toliau ginti Balsių rajono interesus, bet kaip visuomet pro šalį. Visų pirma, aš nemanau, kad toks rajonas turėtų būti aptarnaujamas naktinių autobusų, nes būtų paprasčiausias oro vežiojimas. Nors gal ir ne, gal ir atsirastų keleivių, bet reikia būti visiškam idiotui siūlant autobusą leisti 30 minučių intervalu ir dar dviašį. Čia vieno Noge mikroautobuso gal užtektų visam maršrutui, jeigu netyčia sumąstytų kažkada gyvenime tokį paleisti. Bet kuriuo atveju, tai yra absurdiškas pasiūlymas eilinį kartą ginant savo rajono interesus. O kaip grįžti? Taksi, nuosavas automobilis ir panašiai. Kiti žmonės, kurie gyvena atokesniuose rajonuose naudojasi taksi paslaugomis ir nemiršta, tad ima pyktis, kai taip "naglai" peršamos absurdiški siūlymai. Kas svarbiausia, kokio velnio naktinį autobusą leisti pro Balsių mokyklą? Blyn...
                      Paskutinis taisė hydrex; 2014.07.02, 22:14.

                      Comment


                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        Na ką, šiandien sukanka lygiai metai, kai Vilniuje važinėja greitieji autobusai.
                        Neseniai sukako metai, kai Vilniuje nebėra 5-ojo troleibuso
                        2013.06.30. Paskutinė 5-uko diena

                        Comment


                          Kad paleido 106N, tai gerai. Bent jau galėjo iki Lydos plento paleist, tada 2km tektų namo eit
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Kad paleido 106N, tai gerai. Bent jau galėjo iki Lydos plento paleist, tada 2km tektų namo eit
                            Man tai atrodo visiška kvailystė tas maršrutas. Dubliuoja 103N, veža į niekur. Į stadioną visai netoli nueiti iš Stoties.

                            Vienintelis logiškas paaiškinimas būtų jei ten gyvena dainų šventės dalyviai, kurie tikrai užpildys autobusus.

                            Comment


                              Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                              Man tai atrodo visiška kvailystė tas maršrutas. Dubliuoja 103N, veža į niekur. Į stadioną visai netoli nueiti iš Stoties.

                              Vienintelis logiškas paaiškinimas būtų jei ten gyvena dainų šventės dalyviai, kurie tikrai užpildys autobusus.
                              Pačiuose Salininkuose yra viešbutis, tad logiška būtų iki Melioratorių stotelės pratęsti. Kiek vyko Dainų šventė, tiek dalyviai miegodavo pačioje mokykloje. Viešbutyje irgi galėtų nakvot. Pirmi metai šiam maršrutui, bus matyt, gal kitąmet ir pratęs iki Salininkų (Melioratorių st.)
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                Aš čia tokį mačiau pranešime facebook'e, tai aš pasidalinsiu juo aptarimui ar dar kam.


                                Manau nereikia spėlioti, kuris "genijus" sugebėjo apsireikšti ir toliau ginti Balsių rajono interesus, bet kaip visuomet pro šalį. Visų pirma, aš nemanau, kad toks rajonas turėtų būti aptarnaujamas naktinių autobusų, nes būtų paprasčiausias oro vežiojimas. Nors gal ir ne, gal ir atsirastų keleivių, bet reikia būti visiškam idiotui siūlant autobusą leisti 30 minučių intervalu ir dar dviašį. Čia vieno Noge mikroautobuso gal užtektų visam maršrutui, jeigu netyčia sumąstytų kažkada gyvenime tokį paleisti. Bet kuriuo atveju, tai yra absurdiškas pasiūlymas eilinį kartą ginant savo rajono interesus. O kaip grįžti? Taksi, nuosavas automobilis ir panašiai. Kiti žmonės, kurie gyvena atokesniuose rajonuose naudojasi taksi paslaugomis ir nemiršta, tad ima pyktis, kai taip "naglai" peršamos absurdiški siūlymai. Kas svarbiausia, kokio velnio naktinį autobusą leisti pro Balsių mokyklą? Blyn...
                                Dar ir vasaros viduryje, kai visi atostogauja

                                Comment


                                  Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                                  Man tai atrodo visiška kvailystė tas maršrutas. Dubliuoja 103N, veža į niekur. Į stadioną visai netoli nueiti iš Stoties.

                                  Vienintelis logiškas paaiškinimas būtų jei ten gyvena dainų šventės dalyviai, kurie tikrai užpildys autobusus.
                                  Nu pvz. šeštadienį, tai stadione būtent Šokių diena nuo 21val. Dažniausiai užtrunka šis renginys iki vidurnakčio. Žalgirio stadione gi logiška, kad vykti negali...
                                  Paskutinis taisė SPX; 2014.07.03, 13:37. Priežastis: Dienas supainiojau :)
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    O kiek dar turi tų Karosų VVT? Kiek suprantu jos vis dar naudojamos dėl ilgų autobusų trūkumo ar ne taip? Ir galiausiai ar užtektų planuojamų įsigyti ilgų autobusų (minėtas planuojamas pirkimas), kad galų gale išleisti jas visas seniai užtarnauto poilsio?

                                    Comment


                                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                      O kiek dar turi tų Karosų VVT? Kiek suprantu jos vis dar naudojamos dėl ilgų autobusų trūkumo ar ne taip? Ir galiausiai ar užtektų planuojamų įsigyti ilgų autobusų (minėtas planuojamas pirkimas), kad galų gale išleisti jas visas seniai užtarnauto poilsio?
                                      Manau, kad pakeistų "baisiausias" Karosas, bet mano manymų Karosos su švieslente gali likti, nes pagal skelbiamą VVT konkursą tų autobusų bus apie 20, o Karosų yra žymiai daugiau.
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Šiuo metu Vilniuje 43 vienetai (# 373 remonte (?)) Karosų B741 (be švieslentės) ir 9 vienetai Karosų B841 (su švieslente).

                                        Comment


                                          O aš manau kad Vilniuje yra dar daug baisesnių autobusų už Karosas, Pvz seni MB autobusai ir MAN kurie 1990-1993m . Jiuose vasarą kiek esu važiaves yra kankynė , nors pas Karosas dar yra šokie tokie tangiukai žmoniškai atsidarantys , ka jau kalbėti apie B841 . Tad manau dar galima palikti keleta geresnės būklės karosų kaip rezerve ir nurašyt tuos kraupius MB ir MAN. Nes tikrai nemanau kad po šių ilgų autobusų pirkimo ar vėl kada greit atnaujins parką triašiais autobusais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X