Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Na, bet pataisė nemažai dalykų. Aš kai testavau nuo pat pradžios, tai pasikeitimų yra. Ne veltui viskas...
    Aš irgi taip pat testavau tai daug kas atsinaujino. Tiktai man reikės sulaukti liepos 1 d. kad galėčiau turėti bilietą savo išmaniajame
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Jau ir programėlė įdėta

      http://www.ivilnius.lt/suzinok/trans...69643d31323638

      Comment


        Parašė donatasa Rodyti pranešimą
        Jau yra ir Google Play ir iOS'e. Nelabai pasisekė kitų operacinių sistemų turėtojams.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Kam bus smalsu ar šiaip įdomu galite rinktis rytoj 11 h. (Vilniuje) prie stotelės ,,Europos aikštė" (savivaldybės pusėj). Zuokas ir jo "draugai" pasakys visą dominančią informaciją apie programėlę.
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Parašė Peizazas
            Žinom, mes ne akli, skaityti patys mokam
            Priminiau tiems, kurie nežino.
            Paskutinis taisė Arelis; 2014.06.25, 13:53.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Man vienam tokia problema, kad nerodo maršrutų šioje programoje? Baltas ekranas; Android.

              Comment


                Ar rodo bilietą telefono ekrane pasibaigus jo galiojimo laikui? Nes yra gi tos ekstra 10 min. kai nebaudžia.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Ar rodo bilietą telefono ekrane pasibaigus jo galiojimo laikui? Nes yra gi tos ekstra 10 min. kai nebaudžia.
                  Ankščiau nerodė, kaip po atnaujinimo - nežinia, dar neišbandyta. Visgi ir ankščiau rodė pasibaigusius bilietus, kuriuos peržiūrint matosi, kada jis pasibaigęs. Taip pat ankščiau rašė, jei išsikrauna telefonas su pažymėtu bilietu, kontrolieriai gali patikrinti sistemoj, pagal tel numerį.

                  Comment


                    Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                    Ankščiau nerodė, kaip po atnaujinimo - nežinia, dar neišbandyta. Visgi ir ankščiau rodė pasibaigusius bilietus, kuriuos peržiūrint matosi, kada jis pasibaigęs. Taip pat ankščiau rašė, jei išsikrauna telefonas su pažymėtu bilietu, kontrolieriai gali patikrinti sistemoj, pagal tel numerį.
                    Tikėkimes, kad jeigu išsikraus telefonas, tai tikrins pačiame autobuse/troleibuse, o ne savo autobusiuke, nes tikrai laiko daug galima prarasti..
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                      Tikėkimes, kad jeigu išsikraus telefonas, tai tikrins pačiame autobuse/troleibuse, o ne savo autobusiuke, nes tikrai laiko daug galima prarasti..
                      Na iš dalies, kiti keleiviai irgi neturi kentėti dėl to, kad neapsižiūri ir nepasikrauni telefono.

                      Comment


                        Mano telefonas tai neturėtų staigiai išsikrauti, kadangi turiu gerą ir didelės talpos bateriją savo išmaniąjame telefone.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Rodo pasibaigusius bilietus ilgai, tiesą ne amžinai.

                          Comment


                            Parašė Arelis
                            Dar galėsiu įvertinti budulius vairuotojus. Dabar visi vairuotojai elgsis kaip "geriausi pasaulyje vairuotojai", kad gautų tą savo piniginę premiją prie algos. Įdomu kiek jie ten gaus? Turbūt 2-5 lt.
                            Taip kalbėti yra mažų mažiausia nepagarbu. Jei keleiviai nori pagarbos iš vairuotojų, tai gal jie pirmiau patys turėtų gerbti vairuotojus? Rodyti bent elementarią kultūrą ir etiką?
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Man vienam tokia problema, kad nerodo maršrutų šioje programoje? Baltas ekranas; Android.
                              Apie kokią programą kalbi? mTicket?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Apie kokią programą kalbi? mTicket?
                                Taip, ssnaiperi. Jeigu dar jos neatsisiuntei tai galima atsisiųsti iš Google Play ir iš App Store.
                                Paskutinis taisė Arelis; 2014.06.25, 19:25.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  Man vienam tokia problema, kad nerodo maršrutų šioje programoje? Baltas ekranas; Android.
                                  Kartoju klausimą:
                                  Jums šioje m.Ticket programoje rodo maršrutus bei jų tvarkaraščius?

                                  Comment



                                    Jo, rodo.
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Kartoju klausimą:
                                      Jums šioje m.Ticket programoje rodo maršrutus bei jų tvarkaraščius?
                                      Rodo, bet senus, kurie buvo pakeisti iki gegužės. Ypač 822-o maršruto išvykimus per daug rodo (iš viso tris autobusus, nors realiai turėtų būti du)
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Matau gan didelį minusą, tai, kad galima atsiskaityti tik per banką. Tai kainuoja papildomai, tai yra labai nepatogu, nes reikia vesti visokius banko kodus, negi daug aks nešiojasi banko kodus su savimi?

                                        Beje programa nepalaiko mano smartfono. Gan keista.

                                        Comment


                                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                          Kartoju klausimą:
                                          Jums šioje m.Ticket programoje rodo maršrutus bei jų tvarkaraščius?
                                          Man ir nerodo, tik loading... baltame fone..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X