Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip, Kėdainiuose taip ir būtų. Kaune - ne. Nes savivaldybė fiannsiškai niekuo neįsipareigojo, "Kautra" dirba grynai komerciškai. Todėl ir sumažino mikrobų, nes pamatė, kad nėra keleivių. Tipinis variantas, kai privatininkas veža tada kai nori ir tais maršrutais (tegul ir patvirtintais savivaldybės), kurie pelningiausi. Tikiuosi, kad pasibaigus sutarties terminui, maršrutiniai taksi Kaune dings, o ne vėl leis tai maršrutais visokioms treninguotoms firmelėms veikti...

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Gi straipsnyje rašoma: švieslentės, stoginės, App'sas,viskas panašiai kaip Druskininkuose. Na bet panašu kedainiečiam gal tas ir nesvarbu
    Kėdainiuose stoginių nėra? Yra. Ir dar kartą už jas mokėtis jau "Kautra" nėra jokios prasmės - esamos dar neatitarnavo. Švieslentės, visokie Apps'ai yra trečiaeiliai dalykai, be ko mažame mieste VT pilnai gali egzistuoti.
    Paskutinis taisė Al1; 2016.05.13, 06:44.

    Comment


      Na už kokybę reikia mokėti, tai yra naturalu. Aš visada vertinu kokybiškai atliktą paslaugą ir sutinku už ją primokėt. Kam ko reikia aišku

      Comment


        Vienas dalykas, kai ta kokybė nenumauna kelnių ir visai kitas, kai ji kelnes mauna.
        Lietuvoje VT yra kur kas daugiau problemų nei švieslentės ar visokios telefonų programėlės. Ir tik tas pirmas išsprendus, galima kalbėti apie visokias programėles ar švieslentes. Nereikia ant kelnių mautis triusikų!
        Savivaldybė NETURI iš ko mokėti dvigubai daugiau "Kautrai". Vietoj to, kad kelis metus nieko nedariusi dėl savo "Kėdbuso", savivaldybė flirtuoja su "Kautra", kai ir taip aišku, kad nieko nebus (nebent tik jei kai kurie valdžiažmogiai gaus nemenkus kyšius iš "Kautros"). Laikas eina, padėtis "Kėdbuse" negerėja. Kaip vertinti tokią savivaldybės poziciją? Aišku vienareikšmiškai - kenkėjai. Ir už tai teisingai prie Stalino baudė.
        Paskutinis taisė Al1; 2016.05.13, 08:37.

        Comment


          Aš nebūčiau toks naivus ir netikėčiau, kad "Kedbuse" viskas skaidriai veikiama. Visos savivaldybės įmonės dažna vietinių veltėdžių šėrykla, tai dar klausimas ar "Kautra" ne pigiau gautųsi. Aš žiūrėčiau paprastų, VT besinaudojančių gyventojų interesų, kurie gautų tikrai geresnę paslaugą. O pinigų trūko ir trūks..

          Comment


            Skaičiai buvo pateikti. Koks pigumas? Šėryklos visada yra. "Kautra" kyšių neduoda? Naivumas neišpasakytas. Bet koki atveju savivaldybės skelbtą konkursą "Kautra" pralaimėtų, jei jį sąžiningai vertintų. Aišku, galimas ir variantas su vieninteliu dalyviu. Bet tuomet "Kautrai" smarkiai reikėtų tepti, kad savivaldybės valdžiažmogiai drįstų tokį konkursą organizuoti. Valdininkų ir valdžiažmogių asmeninė rizika turi atsipirkti.

            Comment


              Vakar Kėdainiuose:
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                kėdainiai lieka su „ Kėdbusu”. darbuotojams bus didinami atlyginimai, bet apie autobusu atnaujinima kolkas nekalbama, gal ledai pajudės kai mikriukai nebevažiuos , nuo liepos pirmos matysim kaip kedbusui seksis dirbti.

                Comment


                  Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                  kėdainiai lieka su „ Kėdbusu”. darbuotojams bus didinami atlyginimai, bet apie autobusu atnaujinima kolkas nekalbama, gal ledai pajudės kai mikriukai nebevažiuos , nuo liepos pirmos matysim kaip kedbusui seksis dirbti.
                  Kaip neplanuojama? Bus perkama Mikroautobusai iš "Alto" ir planuojama atnaujinti normalius autobusus.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Kaip neplanuojama? Bus perkama Mikroautobusai iš "Alto" ir planuojama atnaujinti normalius autobusus.
                    iš kur tokia informacija, kolega?

                    Comment


                      Informacija iš Kėdbuso profsajungos pirmininko. Pirmas iš keturių naujų mikroautobusų turėtų atkeliauti jau kitą savaitę

                      Comment


                        Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                        Informacija iš Kėdbuso profsajungos pirmininko. Pirmas iš keturių naujų mikroautobusų turėtų atkeliauti jau kitą savaitę
                        taip greitai? o kur viešasis konkursas? juk valdiška imone :/

                        Comment


                          Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                          taip greitai? o kur viešasis konkursas? juk valdiška imone :/
                          O čia jau ne mūsų klausti
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Gaila, galėjo turėti labai normalų VT Kėdainiai

                            Comment


                              Su el. švieslentėm stotelėse į kurias nespėja stiklų dėt?

                              Comment


                                Su turkiškais šudbusiais ir degradacijom?
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  Gaila, galėjo turėti labai normalų VT Kėdainiai
                                  Jei būtų Kautra? Neabejotinai, bet... Manau, būtų nyku, jei dominuotų vienas vežėjas. Man tai atrodo - kuo daugiau "spalvų" VT žemėlapyje, tuo geriau. Geras pavyzdys - Jonavos AP. Sprendžiant iš naujai įsigyjamos technikos - normaliai funkcionuoja. Kas trukdo Kėdainiams? Miestai (gyventojų skaičiumi, geografine padėtimi ir t.t.) panašūs kaip "dvyniai". Šiuo metu manau gerai, kad Kėdbusas liko "nekautruotas", bet turi tą įrodyti savo atsinaujinimu...
                                  Paskutinis taisė Vakaris; 2016.06.08, 23:35.

                                  Comment


                                    Už tą tavo "normalią" "Kautrą" reikėtų ir normaliai susimokėti. Jei dar "Kėdbusui" bent trečdaliu nuo to skirtumo tarp to, kiek prašė "Kautra" ir kiek gaunas "Kėdbusas" savivaldybė pridėtų, tai būtų visai neblogai. Visgi be valdžios investicijų jokio normalaus VT nebus. O investuoti galima tik į valdišką transportą. Priešingu atveju tai ne investicija, bet privatizacija dar ir primokant.

                                    Comment


                                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                      Informacija iš Kėdbuso profsajungos pirmininko. Pirmas iš keturių naujų mikroautobusų turėtų atkeliauti jau kitą savaitę
                                      o mikroautobusai žemagrindžiai?? kaip Kaune? ar tai bus niekinė investicija sunnepraktiškai mikriukais.

                                      Comment


                                        O koks skirtumas? Mikrobai yra blogis. Deja... Visi parkai pamažu virsta mikrobynais...

                                        Comment


                                          Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                                          o mikroautobusai žemagrindžiai?? kaip Kaune? ar tai bus niekinė investicija sunnepraktiškai mikriukais.
                                          Man rodos bus paprasti, jie pirmiausiai bus skirti maršrutiniams taksi pakeisti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X