Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man svarbiausia atrodo VT kokybė, o entuziasto norai turėtų būti 10 ar kelintoj ten vietoj. Druskininkai palieka labai gerą įspūdį ir žmonės nori naudotis VT, kuris tikrai atrodo vakarietiškai ir patraukliai. O čia daugelį kaip matau tenkina, dabartinis įvaizdis, kad VT tik visokie lopai važinėja, bile tik laužų nuotraukų įvairesnių būtų galima padaryt. Gaila aišku.

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Man svarbiausia atrodo VT kokybė, o entuziasto norai turėtų būti 10 ar kelintoj ten vietoj. Druskininkai palieka labai gerą įspūdį ir žmonės nori naudotis VT, kuris tikrai atrodo vakarietiškai ir patraukliai. O čia daugelį kaip matau tenkina, dabartinis įvaizdis, kad VT tik visokie lopai važinėja, bile tik laužų nuotraukų įvairesnių būtų galima padaryt. Gaila aišku.
      Pritariu šiai minčiai . Vakarietišku laužu vieta muziejui

      Comment


        O apie pinigus negalvojat? Gi buvo aiškiai pasakyta, kad "Kautra" nori daugiau nei dvigubai daugiau nei dabar Kėdainių savivaldybė išleidžia VT. Ir dabar ne tie laikai, kai galima švaistytis pinigais.

        Comment


          Pagalvojam, bet jei nenorim pasiekt Ukrainos VT turim investuot, pasitelkt profus, kurie žino ką daro. Kitaip išsipildys baisiausias Al1 sapnas: masinė mikrobizacija

          Comment


            Kas jau kas, bet "Kautra" prie mikrobizacijos ženkliai prisideda... Kas dėl Ukrainos, tai ne vsio tak odnoznačno Beje, Ukrainietiški maži parpalai visai neblogas variantas daugelio rajonų priemiesčiams.

            Comment


              Nauji autobusai veš Kauno rajono gyventojus


              Šiandien prie Kauno rajono savivaldybės visuomenei buvo pristatyti naujieji „Temsa LD 12” autobusai. Šiais trimis autobusais bus vežami Kauno rajono gyventojai. Tai visiškai nauji, aukščiausios klasės priemiestiniai autobusai. Autobusuose įrengta 51 sėdima, 22 stovimos bei viena vieta keleiviui su judėjimo negalia.

              Naujieji „Temsa LD 12” autobusai išsiskiria tuo, kad be jau įprastų privalumų Kauno rajono keleiviams – tokių kaip patogios sėdynės, kondicionierius ar elektroninės švieslentės – juose įmontuoti hidrauliniai keltuvai žmonėms su judėjimo negalia.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Puiki proga pakelt kartelę ir atsikratyt "Merulos" laužyno

                Comment


                  Gal ir i Gervenupi jie ves?

                  Comment


                    Neveš, ten važiuoja Uma Trans

                    Comment


                      Šiandien vakarėjant. "Kautros" TEMSA" LD 12 SB.















                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2016.06.17, 08:37. Priežastis: Papildyta (ketvirta nuotrauka)

                      Comment


                        Naujosios Temsa šiandien:
                        #133





                        #136

                        Ir senas geras Ikarus #130
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Tik dabar pastebėjau, kad šis MAN SU242 ne šiap iš Klaipėdos žmones atvežė. Jis parduotas į Kauną
                          ex. UAB „Kesera“ Dabar "Uma Trans"... Pažanga... Bet Fainas autobusas. Gerai spaudžia


                          Paskutinis taisė rytis001; 2016.06.17, 13:07.
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Jokia čia ne pažanga nusipirkti dvidešimties metų senumo trantą.
                            Kodėl maršruto lenteles nesugeba dėti ten, kur joms vieta? Sunku nuimti seną užrašą PML? Nors kauniečiams jis tikriausiai nieko nereiškia.

                            Comment


                              Čia manau buvo sarkazmas Šiap UMA trans gan rimtos technikos turi, nesuprasi iš kur šitą iškaseną ištraukė
                              Paskutinis taisė Garbanius; 2016.06.17, 16:44.

                              Comment


                                Ir iškasena neseniai iškasta. Dažnai lankausi stotį ir šiandien pirma karta pamačiau reiškias neseniai parvarė. Gal reikėjo laikino autobuso, nes pvz kitas užsilenkė ir nėra kuo pakeisti
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Naujausias, tik vakar parvarytas Kėdbuso pirkinys:

                                  Ryte, dar neapklijuotas








                                  Popiet, jau su logotipais ir garažiniu






                                  Salonas

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Neveš, ten važiuoja Uma Trans
                                    O gaila.Nes dabar veza,tai su lavonais visiskais

                                    Comment


                                      Nepasakyčiau, jog Mercedes benz Travego yra lavonai. Priešingai, tai padoriausi šio parko autobusai.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        tai maršrutiniu taksi kėdainiuose nebelieka? ar jie liks, tik kėdbusas aptarnaus?

                                        Comment


                                          Neliks. Bet vietoj jų bus daugiau Kėdbuso (mikro-)autobusų maršrutuose. Kiek girdėjau 7 maršrute pridės du grafikus. Turėtų ir 4 sutankint

                                          Comment

                                          Working...
                                          X