Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
    Neliks. Bet vietoj jų bus daugiau Kėdbuso (mikro-)autobusų maršrutuose. Kiek girdėjau 7 maršrute pridės du grafikus. Turėtų ir 4 sutankint
    o savo lupenu nežada atnaujint, jau tokie grabai važiuoja, kad kraupu, ir apskritai reiktu grafikus peržiurėt, nes autobusas mieste velkas 30km/h greičiu, ne tik eisma stabdo, bet ir apsipyle dūmais važiuoja, neplauti... tokios smulkmenos atrodo , bet visa ispūdi gadina, aš nemanau kad būtina viska iš karto keist, bet partijos nauju autobusu, ar bent pavažinėtu reikia, nes padorius autobusus kedbuse suskaičiuot nereiktu nei vienos rankos pirštu, bova, crafteriai iš kautros, neoplan centroliner, dar den oudsten b89 ir tuom baigiasi parkas, toliau neekonomiški grabai ir neoplanai teberiedantys, šiaip jei požiūris pasikeis, tikiu kad susitvarkys, juk monopolis pasiliks tik kėdbusas , ir šiaip itartinai greit šie mikriukai atsirado, juolab prasta investicija, nepraktiški, bet.. nors šis tas

    Comment


      Planuoja ir didesnius atnaujinti, tiesa naudotais Yra nusižiūrėję keletą labai geros būklės VDL Berkhof Ambassador 2005m. Irgi būtų jau šis tas. Nes pažiūrėjus į dabar važinėjančių gamybos metus darosi graudu.
      P.S. Prie normalesnių dar paminėčiau Berkhof Axial ir Kutsenits
      Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2016.06.22, 22:11.

      Comment


        Šiandien. Pirmą dieną maršrute


        Comment


          Barškutis #149

          ir netoks beviltiškas, o gal net ir geras #109
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Manau pagal konstrukciją #149 yra miesto autobusas, o ne priemiesčio.

            Comment


              Taip
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                gal kas naujo girdėti iš Kedbuso? būtu idomu, stebiu ši parka, matau atsigavima.

                Comment


                  Kol kas nieko naujo išskyrus "naujus" grafikus, praktiškai tokius pačius kuriais dirbo maršrutiniai taksi. Bent bus padorus grafikų laikymasis

                  Comment


                    2016.07.04 Pirmas Kėdbuso miesto maršruto reisas į Vilanių gyvenvietę

                    Comment


                      Kad jau neinvestuoja Kėdbusas į naują techniką, bent tuomet švieslentes įrengia ir vairuotojų uniformą suderina. Smarkiai pagerėtų vaizdas.

                      Comment


                        Kaip tai neinvestuoja į naują techniką? Bus dar trys nauji mikroautobusai. Taip pat turėtų būti šeši naudoti autobusai: neoficialiomis žiniomis keturi TEMSA MD9LE iš Kautros, bei du VDL Berkhof Ambassador

                        Comment


                          Kelios Kėdbuso mikroautobusų foto:

                          47 maršrute Kėdainiai-Daumantai. Iki liepos 4d. maršrutą aptarnavo R. Skorupsko IĮ


                          72 Dotnuvos gatvėje


                          77 Krakėse

                          Comment


                            Kėdainių miesto autobusų maršrutų žemėlapis (galioja nuo 2016-07-04)



                            Didelis vaizdas >>
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              "Kėdbuso" aukso amžius: VanHool ~2000 m. (iš "Kėdainių garsas")

                              Paskutinis taisė Xarru; 2016.07.21, 15:30. Priežastis: taisoma nuoroda

                              Comment


                                "Kėdbuso" priemiestinių autobusų tvarkaraštis 1998 m.



                                Miesto autobusų (su dabar nebevažiuojančiais 2 Rasos, 9, 10, 11, 12)






                                Tarpmiestiniai, važiavę pro Kėdainius:



                                Paskutinis taisė Xarru; 2016.07.21, 15:33. Priežastis: taisomos nuorodos

                                Comment


                                  Man vienam nerodo? Nukopijavus nuorodas Dropbox'as sako arba 404 arba 403 error'us
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Ir man nerodo

                                    Comment


                                      Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                      Ir man nerodo
                                      Dabar turėtų būti gerai. Teko sukelti į svetainę, nes iš tų failų dalijimosi programų jokios naudos - neįmanoma niekaip ištraukti gryno failo...

                                      Comment


                                        Parašė Xarru Rodyti pranešimą
                                        Dabar turėtų būti gerai. Teko sukelti į svetainę, nes iš tų failų dalijimosi programų jokios naudos - neįmanoma niekaip ištraukti gryno failo...
                                        Taip dabar rodo. Didelis dėkui už visas foto
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Dar turiu perpaveikslavęs ir 2000 m. tvarkaraščius, bet ten didelių skirtumų nėra, kai kas tik praretinta, sutrumpinta ar panaikinta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X