Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Neoplaną galėtų ir palikti. O nurašyti VanHool'ą.
    Aga
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Kadangi tai tik vienas autobusas, abejoju kad kažkas bus pakeistas, galbūt Van Hool iš rezervo rečiau išvažiuos. Visiškai nesuprantu kam pirkti trijų durų variantą priemiesčiui (nebent iš Temsos tik tokį kaip nors pigiau gavo), nes net ir viduriniosis durys realybėje labai retai naudojamos.
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        O ar sutvarkys žemagrindį Neoplaną, kuris vasarą patyrė avariją?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
          Kadangi tai tik vienas autobusas, abejoju kad kažkas bus pakeistas, galbūt Van Hool iš rezervo rečiau išvažiuos. Visiškai nesuprantu kam pirkti trijų durų variantą priemiesčiui (nebent iš Temsos tik tokį kaip nors pigiau gavo), nes net ir viduriniosis durys realybėje labai retai naudojamos.
          Mano galva, tai Kautros, kaip Temsos atstovo, reklaminė akcija. Pirks/nepirks tokius autobusus, kitas klausimas. Vis vien sveikintina - eilinis naujas Kautros autobusas.

          Comment


            Naujas Kauno rajono transportas su TEMSA Avenue LF priekyje


            Iš išorės tikrai atrodo gražiai, viduje nėra plačios stovėjimo aikštelės - 30 sėdimų, 69 stovimos vietos. Švieslentės nėra arba ji neveikia. Autobusas greičiausiai nėra 2015 gamybos, bet žinoma kur kas patogesnis už senuosius Neoplan'us.
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              Kolkas tik į Kulautuvą važiuoja šis naujas pirkinys, ar pasirodo ir kituose maršrutuose?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Kolkas tik į Kulautuvą važiuoja šis naujas pirkinys, ar pasirodo ir kituose maršrutuose?
                Taigi ir į Lapes važiuoja.

                Comment


                  Valiau, gal kasnors girdėti dėl Kėdbuso likimo?

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Kolkas tik į Kulautuvą važiuoja šis naujas pirkinys, ar pasirodo ir kituose maršrutuose?
                    Pagal idėją turėtų važinėti į Lapes dėl ten esančio neįgaliųjų centro, tačiau kiek matau dažniau į Kulautuvą važinėją. Į Kulautuvą keleivių srautai didesni.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                      Valiau, gal kasnors girdėti dėl Kėdbuso likimo?
                      Kol kas tyluma

                      Comment


                        " Kėdbuso" likimas- valdžios rankose"
                        Straipnis vietos laikraštyje 2015-10-10.

                        http://issuu.com/rinkosaikte/docs/20...03785/30794825

                        Comment


                          Žodžiu, ar pavyks "Kautrai" nupirkti valdininkus. Būtų iš tiesų blogai, nes "Kėdbusas" ne tas AP, kuris dirba blogiausiai Lietuvoje.

                          Comment


                            Merula nusipirko Ikarus E91. Foto bus gryzus nes rašau iš autobuso su kuriuo važiuoju į kėdainius. Tai tiesiogines naujienos. Katik mačiau
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Kedainiuose atvaziavus pakalbejau su 50 garazinio Kutsenits vairuotoju ir sake uzsidege svieslente. Vienas LeD uzsidege. Visas autobusas smirdejo dumais.
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Kokius 45 metus, o gal dar ilgiau maršrute Kaunas-Birštonas tvarkaraštis buvo beveik stabilus. Nedidelių išimčių buvo, bet išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas buvo lygiai valanda (kitais sakant - atitinkama valanda ir trisdešimt minučių) ir atitinkama valanda su trisdešimčia minučių. Neseniai (kada tiksliai - nepastebėjau, bet gal nesuklysiu, kad šį rudenį) atsirado pasikeitimų: kai kuriais reisais į Birštoną išvykimai paankstinti dešimčia minučių. Antai buvo 8:00h., dabar -7:50h.

                                Comment


                                  Parašė Vitas Rodyti pranešimą
                                  Kokius 45 metus, o gal dar ilgiau maršrute Kaunas-Birštonas tvarkaraštis buvo beveik stabilus. Nedidelių išimčių buvo, bet išvykimo iš Kauno autobusų stoties laikas buvo lygiai valanda (kitais sakant - atitinkama valanda ir trisdešimt minučių) ir atitinkama valanda su trisdešimčia minučių. Neseniai (kada tiksliai - nepastebėjau, bet gal nesuklysiu, kad šį rudenį) atsirado pasikeitimų: kai kuriais reisais į Birštoną išvykimai paankstinti dešimčia minučių. Antai buvo 8:00h., dabar -7:50h.

                                  Čia visus grafikus taip padarė? Pvž kaip minėjote 7.50 ir tarkim 12.50? Ar tik tą rytinį vieną? Nes pamenu yra ir tarpas kažkur nuo 14 iki 15.15 berods(pietūs , ar kas ten) , kada nevažiuoja , ošiaip kas 30 min.vienas paskui kitą zuja.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                    Čia visus grafikus taip padarė? Pvž kaip minėjote 7.50 ir tarkim 12.50? Ar tik tą rytinį vieną? Nes pamenu yra ir tarpas kažkur nuo 14 iki 15.15 berods(pietūs , ar kas ten) , kada nevažiuoja , o šiaip kas 30 min.vienas paskui kitą zuja.
                                    Ne visus - kai kurie likę XX:00 arba XX:30. Rasti galima www.AutobusuBilietai.Lt
                                    Gal būt šiek ties pasistengė suvienodinti intervalus Prienų kryptimi tarp Birštono autobusų ir tarpmiestinių, kadangi anksčiau buvo daug "lenktynių". Vienos išliko ir dabar - 7:00 kartu išvažiuoja Šiauliai-Druskininkai ir Kaunas-Birštonas. Apie tokias "autobusų lenktynes" netgi temą norėjau užvesti, bet susilaikiau...

                                    Comment


                                      Parašė Vitas Rodyti pranešimą
                                      Ne visus - kai kurie likę XX:00 arba XX:30. Rasti galima www.AutobusuBilietai.Lt
                                      Gal būt šiek ties pasistengė suvienodinti intervalus Prienų kryptimi tarp Birštono autobusų ir tarpmiestinių, kadangi anksčiau buvo daug "lenktynių". Vienos išliko ir dabar - 7:00 kartu išvažiuoja Šiauliai-Druskininkai ir Kaunas-Birštonas. Apie tokias "autobusų lenktynes" netgi temą norėjau užvesti, bet susilaikiau...
                                      Dažnai ta kryptimi tenka važiuoti , esu pastebėjęs tas "lenktynes". Užmečiau akį į tvarkaraštį , tai tokių nežymių pakitimų yra.
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        Kalbant apie lenktynes, tokių yra ir daugiau: 10:30 vienu metu išvyksta 152-as ir PanAP'o Panevėžys-Alytus, 18:30- 152-as ir TOKS'o Kaunas-Prienai-Vilnius...

                                        Comment


                                          Tai kas kad jie išvyksta vienu metu, bet bent Kaune iš visai skirtingų stoties vietų. Kautros mikroautobusuose vietos niekada nebūna perdaugiausiai, todėl važiuojantys į Prienus dažniausiai renkasi tarpmiestinį transportą, nors jis važiuoja lėčiau.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X