Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keleivių laipinimas viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Pagaliau nors vienas neutralus žmogus, kaip ir aš, atsirado. Nu yra kaip yra, ir viskas. Spėju kur reikia ir transportas man nevėluoja, nebent stovi kamščiuose. Esu važiavęs tuo pačiu "labai apkrautu 36-o reisu" 18:30 ir ten žmonių buvo tikrai daug, bet vėlavimas ties Santariškėmis buvo iki daugiausia 5 min. Šiaip graudu jau skaityti, kaip pjaunatės čia ir pilstote tą patį per šitiek puslapių, kai tik keli iš jūsų pajaučia kažkokį diskomfortą, o likusieji tiesiog gina neaišku kieno interesus. Juk kelevių nesumažėjo, visi svieki ir gyvi, niekas nesusižeidė ir rankos neišsisuko, rodydamas mėnesiniu papildytą e-bilietą.
    O tie, kas specialiai laukia prie kitų durų, vieną dieną užtaikys ant principingo vairuotojo ir liks laukti senakčio autobuso, nes, kaip žinia, "tam tikrais darbais užsiimančių traukinys nelaukia". Vairuotojų, kurie visiškai nesilaiko tvarkos (t.y. atidaro tik kitas duris, o priekinių - ne) kol kas mačiau tik 1, ir tai, jis taip daro tol, kol įvažiuojama į miesto centrą. Neabejoju, kad jį greitai nuskalpuos kaip ir kitus tokius.
    Pritariu.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė sknts Rodyti pranešimą
      Prašom nuvažiuoti į Vokietiją ir realiai pažiūrėti, kokie srautai keleivių važiuoja autobusais. Nesvarbu kiek procentų keleivių pervežama autobusais ar kitu transportu. Svarbu kiek žmonių įlipa stotelėje. Įlipa vienu metu 20 žmonių ir tai ilgai neužtrunka..

      Vokietijoje,Hamburge maciau kaip atvaziuoja sudvejinti autobusai, stoteleje laukia apie 8-12 zmoniu ir atidaromos visos durys ir lipama pro visas. Taip,kad cia mitas jog vokietijoje visur lipama tik pro priekines duris.

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Tu gi Kaune gyveni, o ne Vilniuje. Tuo tarpu aš gyvenu sostinėje ir kasdien naudojuosi VT. Tad mano pastebėjimai yra kaip žmogaus, kuris kasdien naudojasi paslauga ir mato, kaip ji veikia.
        Ir tikrai kasdien matau autobusus, stovinčius stotelėje su visomis atidarytomis durimis, ir vairuotojus, kurie demonstratyviai nusisuka į langą ir nežiūri į rodomus bilietus.

        Ir tai tu vadini veikiančia sistema?


        Čia irgi pažiūrėk http://www.youtube.com/watch?v=bWMsR...eature=related . Ar viskas vyksta taip stebėtinai greitai? Vargu.

        Vairuotojas gali paprasyti bilieto ,kai matys kad lipa koks bomzas ar alkoholikas,nors jie paprastai jau turi:-)) O tiems vaikigaliams ,kurie nachaliskai kisa vairuotojui savo bilieta tiesiai po nosimi,norisi duoti i snuki. Bet kai supranti,kad cia ilipa kazkoks susireiksmines, nepripazintas jaunuolis, tai tada vairuotojai nieko ir nesako.

        Comment


          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Vokietijoje,Hamburge maciau kaip atvaziuoja sudvejinti autobusai, stoteleje laukia apie 8-12 zmoniu ir atidaromos visos durys ir lipama pro visas. Taip,kad cia mitas jog vokietijoje visur lipama tik pro priekines duris.
          Tai niekas ir nesako, kad būtent visuose Vokietijos miestuose taikoma priekinių durų tvarka. Be to, Hamburge gyvena per pus daugiau žmonių ir neabejoju, kad viešuoju transportu ten naudojamasi žymiai aktyviau negu Vilniuje. Tie sudvejinti Van Hoolai dirba metrobus maršrutuose, kurie kursuoja pagal metro linijas. tad juose yra didžiausi keleivių srautai, bet neabejoju kad mažiau populiariuose maršrutuose įleidžiama pro priekines duris.

          Comment


            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
            Tai niekas ir nesako, kad būtent visuose Vokietijos miestuose taikoma priekinių durų tvarka. Be to, Hamburge gyvena per pus daugiau žmonių ir neabejoju, kad viešuoju transportu ten naudojamasi žymiai aktyviau negu Vilniuje. Tie sudvejinti Van Hoolai dirba metrobus maršrutuose, kurie kursuoja pagal metro linijas. tad juose yra didžiausi keleivių srautai, bet neabejoju kad mažiau populiariuose maršrutuose įleidžiama pro priekines duris.
            Matai, pats paneigei pagrindinį daugelio priekinių durų tvarkos šalininkų argumentą - "kad VISAS civilizuotas pasaulis lipa pro priekines duris". Pasirodo, net ir Vakaruose tokia sistema galioja ne visur, o tik ten, kur ji tinkama.

            Vilniuje, kiek žinai, jokio bėginio transporto nėra, tad, manau, kokie 7, 26 ar 53 autobusai ar daugelis troleibusų yra apkrauti ne ką mažiau nei Hamburgo metrobusai (į kuriuos laipinama pro visas duris). Tik neabejoju, kad tie metrobusai kur kas dažniau važinėja, nei net ir labiausiai apkrauti Vilniaus autobusai.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Jei atvirai, tai manau, kad šią temą reikia užrakinti. Pilstoma iš tuščio į kiaurą. Nieko naujo nepasakoma. Yra šios tvarkos šalininkų ir priešininkų. Visi turi argumentų, kodėl turėtų būti taip, o ne kitaip. Pats pasiskaičiau paskutinius pranešimus ir pamačiau, kad jokios naujos info nebesuteikiama. Užrakinus šią temą būtų išvengta nereikalingų konfliktų. O šios tvarkos pliusus ir minusus parodys laikas. Vistiek beveik niekas nuo mūsų nepriklauso.

              Comment


                Parašė sknts Rodyti pranešimą
                Jei atvirai, tai manau, kad šią temą reikia užrakinti. Pilstoma iš tuščio į kiaurą. Nieko naujo nepasakoma. Yra šios tvarkos šalininkų ir priešininkų. Visi turi argumentų, kodėl turėtų būti taip, o ne kitaip. Pats pasiskaičiau paskutinius pranešimus ir pamačiau, kad jokios naujos info nebesuteikiama. Užrakinus šią temą būtų išvengta nereikalingų konfliktų. O šios tvarkos pliusus ir minusus parodys laikas. Vistiek beveik niekas nuo mūsų nepriklauso.
                Kodėl iš karto rakinti temą reikia? Kuo gi ji tau taip trukdo? Berods, čia tik ir šnekama apie priekinių durų tvarką, pašalinėmis temos čia diskusijos nevyksta. Forumo taisyklės čia nepažeidžiamos, sistemos šalininkai bei priešininkai vienas kito neįžeidinėja. Kam drausti tokią diskusiją? Palikim bent jau šią temą diskusijoms apie priekines duris, kitaip jos bus vystomos kitose tam netinkamose temose.
                Nesuprantu, kas tokio baisaus yra galimybėje korektiškai ir neįžeidžiant kito pareikšti savo nuomonę?
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Nieko baisaus, kad reikškiama nuomonė. Bet darosi panašu, kad tuojau gali prasidėti kitų vartotojų įžeidinėjimai ir puolimai. Vistiek manau, kad nei viena pusė nesugebės įrodyti savo tiesos. Todėl mano nuomone diskutuoti šia tema beprasmiška. Dėl šios priežasties išreiškiau nuomonę dėl temos užrakinimo.

                  Comment


                    Parašė sknts Rodyti pranešimą
                    Nieko baisaus, kad reikškiama nuomonė. Bet darosi panašu, kad tuojau gali prasidėti kitų vartotojų įžeidinėjimai ir puolimai. Vistiek manau, kad nei viena pusė nesugebės įrodyti savo tiesos. Todėl mano nuomone diskutuoti šia tema beprasmiška. Dėl šios priežasties išreiškiau nuomonę dėl temos užrakinimo.
                    Turbūt kitų temų neskaitei, kur viskas daug liūdniau atrodo, bent jau kartais.

                    Comment


                      Parašė sknts Rodyti pranešimą
                      Nieko baisaus, kad reikškiama nuomonė. Bet darosi panašu, kad tuojau gali prasidėti kitų vartotojų įžeidinėjimai ir puolimai. Vistiek manau, kad nei viena pusė nesugebės įrodyti savo tiesos. Todėl mano nuomone diskutuoti šia tema beprasmiška. Dėl šios priežasties išreiškiau nuomonę dėl temos užrakinimo.
                      O tai ar forume turi gyvuoti tik tokios temos kuriose kuri nors pusė būtinai privalo įrodyti savo tiesą? Jei tau atrodo beprasmiška diskutuoti, tai man natūraliai kyla klausimas - ką tu čia veiki? Man gal pvz beprasmiškai atrodo krepšinis, bet ar aš turiu dėl to rašyt krepšinio federacijai, kad užrakintų visas sales ir kamuolius pradurtų?

                      Comment


                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                        O tai ar forume turi gyvuoti tik tokios temos kuriose kuri nors pusė būtinai privalo įrodyti savo tiesą? Jei tau atrodo beprasmiška diskutuoti, tai man natūraliai kyla klausimas - ką tu čia veiki? Man gal pvz beprasmiškai atrodo krepšinis, bet ar aš turiu dėl to rašyt krepšinio federacijai, kad užrakintų visas sales ir kamuolius pradurtų?
                        pritariu, beprasme diskusija, kas teisus parodys laikas.

                        Comment


                          [vimeo]13002225[/vimeo]

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            [vimeo]13002225[/vimeo]
                            Šita "pupytė" turbut nieko bendro neturi su troleibuso vairavimu.

                            Comment


                              Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                              Šita "pupytė" turbut nieko bendro neturi su troleibuso vairavimu.
                              Klysti. Ji yra tikra vairuotoja
                              O kodėl taip pagalvojai?

                              Comment


                                Kaip reklamoje viskas gražu. Beveik tuščias troleibusas, jokių spūsčių. Važiuoja tik jauni, vikrūs keleiviai... Vasara, nereikia sunkių, judesius varžančių rūbų... Deja, realybė visai kitokia.

                                Comment


                                  Šiek tiek apie praeitį Prieš gerus 17-18 metų Kaune atsirado tokių autobusų VanHool partija. Pasižymėjo tuo, kad turėjo tik dvejas duris - priekyje ir viduryje, gale durų nebuvo. Keleivius į juos įleisdavo tik per priekines duris, išlaipindavo per vidurines. Važiuoti tais autobusais nebuvo itin patogu, nes visi keleiviai susigrūsdavo pirmuose dviejuose autobus trečdaliuose (ten kur buvo įmanoma prasibrauti prie durų), o autobuso galas būdavo pastoviai tuščias ir veždavo orą ...
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Klysti. Ji yra tikra vairuotoja
                                    O kodėl taip pagalvojai?
                                    Tai labai yra gražu, kai prie troleibuso vairo sėdi tvarkyngos save prisižiūrinčios vairuotojos.

                                    Comment


                                      Kaune dar vazineja 3like triasiai svediski autobusai. Ilipimas ir islipimas vyksta tik per vienerias duris. Kiek tekdavo stebeti, stotelese jie stovi gerokai ilgiau nei kiti autobusai, be to kaip ir mineta spustis autobuso viduryje. Gyvent galima, bet jei imanoma vengt, tai geriau ta ir daryt..

                                      Comment


                                        Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                                        Tai labai yra gražu, kai prie troleibuso vairo sėdi tvarkyngos save prisižiūrinčios vairuotojos.
                                        Man dar labiau patiktų, jei jos (ir jie) dėvėtų gražią uniformą.

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Man dar labiau patiktų, jei jos (ir jie) dėvėtų gražią uniformą.
                                          Sijonukas, švarkelis, balti marškinėlei, kaklaraištis. Tad pilnai su tavimi sutinku.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X