Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bitėnų g:

    Solaris Urbino IV 12 #3101 by Robertas Robkis, on Flickr

    Comment


      Ir aš prisijungiu su savo fotografijomis

      3105 vakar vakare, Stotyje


      Ir šiandien Pilaitėje, Bitėnų st.


      3101, posūkyje iš Pilaitės pr. į Karaliaučiaus g.


      Beje, vakar taip pat šis dvejetukas 54-am dirbo

      V8019


      Ir palyginamoji fotografija tarp Scania ir Solaris atspalvių. Pilaitės pr.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Scania gal tiesiog nelabai švari, nes ir juoda gale tokia murzina. Kitaip gan stiprus pravalas sakyčiau taip neatitaikyti atspalvių.

        Comment


          Parašė rmss Rodyti pranešimą
          <...> Kitaip gan stiprus pravalas sakyčiau taip neatitaikyti atspalvių.
          Būtent, kad šioje vietoje su atspalviais ir bus padarytas ryškus pravalas. Tarp Isuzu ir Solaris nelabai matosi, daugiau mažiau panašus atspalvis.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Ir palyginamoji fotografija tarp Scania ir Solaris atspalvių. Pilaitės pr.
            Parašė rmss Rodyti pranešimą
            Scania gal tiesiog nelabai švari, nes ir juoda gale tokia murzina. Kitaip gan stiprus pravalas sakyčiau taip neatitaikyti atspalvių.
            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Būtent, kad šioje vietoje su atspalviais ir bus padarytas ryškus pravalas. Tarp Isuzu ir Solaris nelabai matosi, daugiau mažiau panašus atspalvis.
            Dar viena fotografija palyginimui (ir autobusai tikrai švarūs):

            Panašu, kad atspalviai tikrai kažkiek skiriasi.

            Be abejo, lyginti geriausia "gyvai", nes nuotraukose vaizdas nebūtinai panašus į tikrovę Labai daug priklauso nuo fotoaparato, jau minėto baltos spalvos balanso ir/ar nuotraukų apdorojimo. Palyginkite paskutinės savaitės Scania ir Solaris nuotraukas šioje temoje. Pažiūrėjus į paskutines @RobertasS Solarių nuotraukas, galima pagalvoti, kad Vilniaus Solariai dar ryškesnės raudonos spalvos, nei Kauno

            Taip pat labai skiriasi kad ir tų pačių Scania atspalviai skirtingų fotoaparatų nuotraukose. Pavyzdžiui, čia ir čia arba čia ir čia.
            Paskutinis taisė aRa; 2018.04.23, 08:25.

            Comment


              Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	291,2 kB
ID:	1636914 Na ne tokie jie jau ten stipriai raudoni is virsaus, viskas gerai

              Comment


                Galbūt paskutinius momentus reisuose skaičiuojantis rudnosiukas?

                Abrikosai mus išgelbės. ~

                Comment


                  Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                  Galbūt paskutinius momentus reisuose skaičiuojantis rudnosiukas?
                  Norėėėtum
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Taip, paskutinė savaitė (labai tikiuosi), nes nuo šeštadienio į 40 grįžta VVT
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Taip, paskutinė savaitė (labai tikiuosi), nes nuo šeštadienio į 40 grįžta VVT
                      Bet tai nereiškia, kad jis tikrai tikrai dings iš gatvių. Manau išvažiuos dar, jei tiek ilgai paliko, matyt gera mašina.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą

                        Bet tai nereiškia, kad jis tikrai tikrai dings iš gatvių. Manau išvažiuos dar, jei tiek ilgai paliko, matyt gera mašina.
                        Būtų perdažę, jeigu jau taip. Pvz senąjį 9313 buvo perdažę, tai ir šitą galėtų. Bet kadangi Meteoritas turės tik 49/69, tai solidus rezervas dabar gaunasi - ar ne 8(?) autobusai nuo 40-o
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                          Būtų perdažę, jeigu jau taip. Pvz senąjį 9313 buvo perdažę, tai ir šitą galėtų. Bet kadangi Meteoritas turės tik 49/69, tai solidus rezervas dabar gaunasi - ar ne 8(?) autobusai nuo 40-o
                          Taip, būtent dėl savo agregatu jis dar ir gyvas. Kėbulas supuvo dėl buvusios reklamos.

                          Comment


                            Isuzu ir Solaris.






                            Comment


                              Jaučiasi atspalvio neatitikimas. Pravalas....

                              Comment


                                V7001 yra pats pats pirmiausias iš raudonųjų. Jo raudona neatitinka su jokiu kitu autobusu.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                  Jaučiasi atspalvio neatitikimas. Pravalas....
                                  Tarsi dėl to autobusas prasčiau važiuoja ir blogiau veža keleivius

                                  Comment


                                    Parašė sleader Rodyti pranešimą

                                    Tarsi dėl to autobusas prasčiau važiuoja ir blogiau veža keleivius
                                    Tarsi jei bandom padaryt visą VT vienodos spalvos, tai gal nesusimaukim, ir padarykim normaliai, o ne vienus šviesesnės spalvos, o kitus tamsesnės. Tai, kad 7001 buvo perdažytas (ar aptrauktas plėvele?) vėliau, nėra atmazas. Bet kokiu atveju, Scanijų atspalvis tikrai skiriasi. Dėl to ir sakau, kad pravalas.

                                    Comment


                                      Vienintelis 7003 aptrauktas plėvele. Bet šiaip sutinku - labai jaučiasi raudoni atspalviai pas Scania, Isuzu ir Solaris. Berods ar ne 4 skirtingi atspalviai (paėmus ir perdažytus Volvo, Neoplaną ir Solarį dujinį
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Raudoni automobilių dažai turi tokį ypatumą kaip greitą ir labai intensyvų blukimą, lyginant su kitomis spalvomis, ypač jei dažai pigūs. O juk pigiais ir bus perdažomi senesni autobusai. Taip kad po metų kitų dalis autobusų bus žiauriai išblukę.

                                        Comment


                                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                          Jaučiasi atspalvio neatitikimas. Pravalas....
                                          Čia jau spalvos šiek tiek panašesnės.




                                          Comment

                                          Working...
                                          X