Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskelbtas viešasis pirkimas - Kauno elektroninio bilieto ir keleivių informavimo sistemos programinės ir aparatūrinės įrangos modifikavimo įtraukiant į sistemą naują transporto rūšį (maršrutinius taksi) paslaugų pirkimas

    Iš dokumento:
    1. Taikomosios programos (MUNICOM gamintojas TARAN) modifikavimas pritaikant darbui įtraukiant į Kauno elektroninių bilietų ir keleivių informavimo sistemą naują transporto rūšį (maršrutinius taksi):
    a. Terminuoti mėnesiniai elektroniniai bilietai skirti maršrutiniams taksi veiks „Identifikacinės kortelės principu“ (ID principu). Elektroninė kortelė, kurioje įrašytas kortelės identifikatorius, naudojama kortelės ir su ja susietos informacijos identifikavimui. Informacija apie apmokėtus terminuotus mėnesinius elektroninius bilietus, yra saugoma nutolusioje su identifikaciniu kortelės numeriu susietoje sąskaitoje (duomenų bazėje). [..]
    b. atsiskaitymai už vienkartinius elektroninius bilietus maršrutiniuose taksi vykdomi iš Kauno miesto kortelėse esančios elektroninės piniginės;
    c. skirtingų rūšių transporto priemonėse taikomos skirtingos kainos vienkartiniams elektroniniams bilietams (autobusuose ir troleibusuose vieni tarifai, maršrutiniuose taksi – kiti);
    d. persėdimo galimybė naudojantis vienkartiniu e. bilietu. Per nustatytą laiko tarpą nuo kelionės pradžios (nuo vienkartinio e. bilieto pažymėjimo) leidžiama persėsti į kitą transporto priemonę sumokant kitokią (nustatytą) vienkartinio e. bilieto kainą. Persėdimo vienkartinio e. bilieto kaina gali būti skirtinga atsižvelgiant į keleiviui taikomą lengvatą ir į tai iš kokios rūšies į kokios rūšies transporto priemonę vykdomas persėdimas.

    Comment


      Ir kam to reikia? Kam tuos mikrobus įtraukinėti? Greičiau nusibaigtų ir išmesti iš rinkos. Akivaizdu, kad "Kautra" kiša ranką į miesto kišenę.

      Comment


        Na, jau 2/5 metų pravažinėjo. Spėju jei ras kam iškišt mikrobus, pasitrauks anksčiau

        Comment


          Dalį mikrobų gali pati "Kautra" damušti permetusi į filialus Vilkaviškyje, Alytuje ar Prienuose, netgi Kauno raj. priemiestyje. Likusią dalį netgi nupirkti gali kai kurie rajoniniai AP.

          Comment


            Kažin, rajoniniam paprasti ir žymiai pigesni Crafteriai labiau apsimokės. Įmanomas variantas nebent žingsnis į Alytų ir Kauno rajoną. Dar variantas buvo Kėdainiai, bet ten panašu traukinys nuvažiavo. Labiausiai tikėtina, kad persikeltų į kažkurią NVS šalį, kur tokie mikriukai būtų smarkus jų "parkų" atnaujinimas

            Comment


              Tai jau yra tie mikrobai. "Kautra" permesti gali juos į bet kurį savo filialą vietoj senesnių Crafterių.

              Comment


                Ir tada prasidės "ajajai kaip čia miesto mikrobas važiuoja į priemiestį, tarpmiestį ir t.t."
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Niekas neprasidės. Tie miesto mikrobai užbaigtų savo dienas kaip priemiestiniai rajonuose. Galiausiai visų jų ten ir nesukištų, tik iki 10 per visus filialus. Kitus tektų parduoti. Lietuvoje rajoniniai parkai geriausiu atveju nupirktų keletą. Bet kokiu atveju tai tik pamąstymas, kas galėtų būti, jei "Kautra" anksčiau laiko mestų Kauno maršrutinių taksi rinką.

                  Comment


                    pagaliau ledai pajudėjo, sulauksim troleibusu parko atnaujinimo

                    http://www.troleibusas.lt/?p=3690

                    Comment


                      Tiesiog Super!!!! Nieko daugiau ir negaliu pasakyt. Super!
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                        pagaliau ledai pajudėjo, sulauksim troleibusu parko atnaujinimo http://www.troleibusas.lt/?p=3690
                        Citata iš to straipsnio:
                        ...iki Kylio oro uosto troleibusai bus atgabenti tralais, į laivus įvažiuos patys, na o Klaipėdos oro uoste juos pakraus ir į Kauną atgabens Lietuvos įmonė.
                        Apsirūkę rašė?

                        Comment


                          Parašė Austras Rodyti pranešimą
                          Apsirūkę rašė?
                          Šitie turi Autonomine eigą tad viskas įmanomą
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                            Šitie turi Autonomine eigą tad viskas įmanomą
                            Jis turėjo mintyje oro uosą, lyg pats niekada nebūtų panašiai lygioj vietoj suklydęs rašydamas ar kalbėdamas... Betikslis pranešimas.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Jis turėjo mintyje oro uosą, lyg pats niekada nebūtų panašiai lygioj vietoj suklydęs rašydamas ar kalbėdamas... Betikslis pranešimas.
                              Visi darom klaidas, nė vienas nėra tobulas. Aš "oro uosto" net nepastebėjau
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Jis turėjo mintyje oro uosą, lyg pats niekada nebūtų panašiai lygioj vietoj suklydęs rašydamas ar kalbėdamas... Betikslis pranešimas.
                                Taip, turėjau omeny būtent "oro uostą". Ir, šiuo atveju, neturiu tamstai nė menkiausio priekaišto, kad įvėlėt nedidelį mistype, parašęs "uosą" vietoj "uostą" - tikrai visiems, taip pat ir man, pasitaiko. Na, bet atleiskit, dovanokit - būtent šitoj vietoj oro uostų minėjimas, tikrai nesuteikia portalui troleibusas.lt solidumo. "Betikslis" pranešimas kartais turi didesnį tikslą, negu gali pasirodyti. Džiaugsiuosi, jei jie pastebės savo klaidą ir pasitaisys.

                                Comment


                                  Dar vakar keikiau "Kauno autobusus", kad kapitaliai remontuoja troleibusus, o neperka bent naudotų, bet va šiandien toookia gera naujiena iš pačio ryto, super Dabar lauksiu tolesnio parko atnaujinimo, kaip kad buvo žadėta Ir šiaip įdomu, kokiais maršrutais paleis šiuos troleibusus..

                                  Comment


                                    Labiausiai apkrautais (13-16, 7, 11)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      A, supratau ) O kiek iš viso Kaunas jų pirko?

                                      Comment


                                        Citata iš to paties straipsnio:
                                        Kaune jie bus nudažyti vyšnine (autobusų) spalva.
                                        Nesupratau ? Kam troleibusus dažyti autobusų spalva, kai jie turi ir savąjį dažymą ?

                                        Comment


                                          Nes norima palaipsniui VT spalvas suvienodinti.Troleibusams, kurie po kapitalinio remonto ir naujai perkamiems, bus parenkama būtent tokia spalva

                                          Comment

                                          Working...
                                          X