Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė FRT Rodyti pranešimą
    Va toks. (snaiperio nuotrauka). Atvaizdas
    (snaiperio nuotrauka).
    Tai anoks čia stebuklas - čia juk žemagrindis autobusas ir 75 dirba tokie labai dažnai... Va jeigu 20 ar 28 būtų dujinis autobusas - va čia jau retas atvejis.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Tai anoks čia stebuklas - čia juk žemagrindis autobusas ir 75 dirba tokie labai dažnai... Va jeigu 20 ar 28 būtų dujinis autobusas - va čia jau retas atvejis.

      Gal bus, kai parvarys naujus MAN. Aš atkreipiau dėmesį į šį MAN, nes gan retai jis yra pagaunamas.

      Beje, 20 galėtų dirbt ir mikrobas. Kiek teko važiuot į Regitrą ir iš jos, važiuoja tik keli keleiviai.

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Tai anoks čia stebuklas - čia juk žemagrindis autobusas ir 75 dirba tokie labai dažnai... Va jeigu 20 ar 28 būtų dujinis autobusas - va čia jau retas atvejis.
        Pavasarį buvo 20 dujinis.Atrodo 2000 safle

        Comment


          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Gal bus, kai parvarys naujus MAN. Aš atkreipiau dėmesį į šį MAN, nes gan retai jis yra pagaunamas.

          Beje, 20 galėtų dirbt ir mikrobas. Kiek teko važiuot į Regitrą ir iš jos, važiuoja tik keli keleiviai.
          O,gal kas žino autobusų atvykimo diena?

          Dėl 20-kai gražins seną trasą bus daugiau keleivių.Reikės midibuso.

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            O,gal kas žino autobusų atvykimo diena?

            Dėl 20-kai gražins seną trasą bus daugiau keleivių.Reikės midibuso.

            O gal kas turite seną scemą 20o? Kai pradėjau domėtis trasomis, buvo jau dabartinė trasa.
            Paskutinis taisė FRT; 2012.07.17, 14:55.

            Comment


              Parašė FRT Rodyti pranešimą
              Gal bus, kai parvarys naujus MAN. Aš atkreipiau dėmesį į šį MAN, nes gan retai jis yra pagaunamas.

              Beje, 20 galėtų dirbt ir mikrobas. Kiek teko važiuot į Regitrą ir iš jos, važiuoja tik keli keleiviai.
              Negalėtų. Žmonių ten pakanka: Gariūnų turgus, Žarijų g. gamyklos.

              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
              Pavasarį buvo 20 dujinis.Atrodo 2000 safle
              Tai va čia buvo rezervas, nes pamaininiam neužteks dujų. Ten labai didelis kilometražas.

              Parašė FRT Rodyti pranešimą
              O gal kas turite seną scemą 20o? Kai pradėjau domėtis trasomis, buvo jau dabartinė trasa.
              Nieko ten ypatingo - Lazdynai - Mūrinė Vokė - Ž. Paneriai kaip ir dabar, tik į abi puses. Atstovos tarp reisų - tik Ž. Paneriuose, pietūs - Architektų st. Visais reisais užsuka į A. Panerius, popiet dalimi reisų - per Jočionis.

              1-oji schema, 2010-12 >>
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Dėl štai tokios http://www.15min.lt/gallery/show/vil...rd-focus-26909 avarijos Savanorių pr buvo sutrikęs troleibusų eismas.


                Edited: Apie 14.40 Narbuto gatvėje netoli posūkio link Sietyno stotelės stovėjo du Solariai su nuleistais ūsais. Apie 15.15 pastebėti dar du Skoda troleibusai Verkių gatvėje, taip pat su nuleistais ūsais.
                Paskutinis taisė FRT; 2012.07.19, 16:10.

                Comment


                  Kažkodėl sugedo švieslentė pas 592.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                    Kažkodėl sugedo švieslentė pas 592.
                    Nesugedo. Tiesiog nėra suprogramuoti 88 ir 89 maršrutai šių autobusų švieslentėse, todėl važinėja su kartoninėm lentelėm
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Kažkodėl sugedo švieslentė pas 592.
                      Autobusas su garažiniu numeriu 592, dirbantis 88 ir 89 su lentelėmis nereiškia, kad autobuse sugedo švieslentė, tiesiog sistemoje nėra užprogramuoti šie maršrutai. Nors jus esate iš dalies teisus, tame autobuse pora dienų atgal, buvo problemos su švieslente, buvo neįmanoma išjungti, nors rašai 000.., išjungiasi, bet kai autobusas užvažiuoja ant duobės, iškart ant švieslentės atsiranda visokie maršrutai, dažniausiai 1 arba 43, bet turėjo jau syvarkyti.
                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                      Comment


                        Tą 912-tą kartais matau 5 maršrute. O kalbant apie švieslentes neseniai mačiau 880 MAN dirbantį 55A. Turbūt ten irgi nesuprogramuota, nes dirbo su kartoninėmis lentelėmis.

                        Comment


                          Parašė FRT Rodyti pranešimą
                          Tą 912-tą kartais matau 5 maršrute. O kalbant apie švieslentes neseniai mačiau 880 MAN dirbantį 55A. Turbūt ten irgi nesuprogramuota, nes dirbo su kartoninėmis lentelėmis.
                          Tam autobuse 55A maršrutas gali būti nesuprogramuotas, nes 880 Man'as priklauso 2-am poskyriui (kolonai), o maršrutas - 1-am poskyriui (kolonai)
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Tam autobuse 55A maršrutas gali būti nesuprogramuotas, nes 880 Man'as priklauso 2-am poskyriui (kolonai), o maršrutas - 1-am poskyriui (kolonai)

                            Beje, gal šis MAN ilgą laiką nedirbo? Bent jau aš jį mačiau prieš porą dienų pirmą kartą beroc nuo atvarymo.

                            Comment


                              Parašė FRT Rodyti pranešimą
                              Beje, gal šis MAN ilgą laiką nedirbo? Bent jau aš jį mačiau prieš porą dienų pirmą kartą beroc nuo atvarymo.
                              Jis visad antro poskyrio maršrutuose dirba.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Jis visad antro poskyrio maršrutuose dirba.

                                Tada man nepasisekė jo pagaut, nes dažniausia važinėju būtent 2 posk. maršrutais.

                                Comment


                                  Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                  Tada man nepasisekė jo pagaut, nes dažniausia važinėju būtent 2 posk. maršrutais.
                                  Dažniausiai 45, 53 dirba
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                    Šiandien po ilgojo remonto į gatves išvažiavo Mercedes-Benz O405GN2 CNG 922
                                    Atvaizdas

                                    O kas jam buvo?

                                    Comment


                                      Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                      O kas jam buvo?
                                      Problemos su varikliu, taip pat su bortiniu kompiuteriu.
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą

                                        Nuo Balandžio mėnesio iki Lapkričio mėnesio 36–ame maršrute dirba autobusai iš 2–ojo poskyrio, nes pirmasis poskyris neturi dvigubų autobusų, nes 1–ame poskyryje yra tik trumpi autobusai ir midibusai.
                                        Nesąmonė. Šiais metais 36-uoju maršrutu dirba tik 1-ojo poskyrio autobusai. 912 į maršrutą išvažiavo iš rezervo.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Nesąmonė. Šiais metais 36-uoju maršrutu dirba tik 1-ojo poskyrio autobusai. 912 į maršrutą išvažiavo iš rezervo.
                                          Kiekvieną vasarą dirba iš 2-ojo poskyrio. Nes 1-asis poskyris, kiek žinau ilgųjų autobusų neturi. O turi tik trumpus ir midibusus.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X