Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar kažkoks trumpas volvo su tele 2 reklama. Ant 700 galo uždėta kažkokios pirties ar masažo salono reklama.

    Comment


      Parašė FRT Rodyti pranešimą
      Dar kažkoks trumpas volvo su tele 2 reklama. Ant 700 galo uždėta kažkokios pirties ar masažo salono reklama.
      700 turi šia reklama gan seniai.

      Comment


        Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
        700 turi šia reklama gan seniai.
        Tada man neteko matyti jo galo anksčiau.

        Comment


          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Šiandien 46 vėl ilgas (dirba 745). 55A dirba MAN nr 880 ir 885. 73 trumpas.
          46 visą praeitą vasarą ilgas buvo, tas pats ir šiemet.
          Beje 5 autobuso išvykimo laikai iš Šeškinės st. link Pašilaičių 21:50 ir 21:58 vienas važiuoja nuo Žalgirio, kitas nuo Saulėtekio. Bet vis tiek galima buvo ir geriau sudėlioti grafiką.

          Comment


            Parašė Blaze Rodyti pranešimą
            46 visą praeitą vasarą ilgas buvo, tas pats ir šiemet.
            Beje 5 autobuso išvykimo laikai iš Šeškinės st. link Pašilaičių 21:50 ir 21:58 vienas važiuoja nuo Žalgirio, kitas nuo Saulėtekio. Bet vis tiek galima buvo ir geriau sudėlioti grafiką.
            Parašiau ką mačiau, nes kažkas buvo sakęs, jog 46 trumpas važiuoja dabar.

            Comment


              Parašė FRT Rodyti pranešimą
              Parašiau ką mačiau, nes kažkas buvo sakęs, jog 46 trumpas važiuoja dabar.
              Niekas taip nesakė. Sakyta buvo tik apie 56.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Vakar Stotyje pastebėjau, jog "Mercedes Benz Sprinter 311CDI" valst.nr BGH 085 iš "Transrevio" jau kurį laiką dirba "Almir'e". Čia vairuotojas savo noru su savo maršrutiniu autobusu perėjo į kitą įmonę?
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Vilniaus autobusų fotogalerijoje jau buvau parašęs apie tai, jog šis mikroautobusas yra parduotas į Almir.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Sveiki, gal kasnors turite nuotraukas troleibuso maršruto nr. 0? Kuris kursavo tik 2006-10-26 dieną trasa: Reformatų st. – Reformatų st.? Jei kam įdomu, maršruto istorija yra čia http://www.marsrutai.lt/tinklarastis/1871.aspx

                    Comment


                      1563 šviežias po kapitalinio remonto šiandien dirbo 12 maršrutu.

                      Comment


                        Pagal realaus eismo sistema prieinu išvada,kad a30 sugedo autobusas.Šalia Edukolog. Universiteto.

                        EDIT Kol prisiregistravau matyt pataise.Na,buvo problema nes kodėl tada t9 važiavo,o a30 ne.

                        Comment


                          Tas vairuotojas melomanas is 703, gal kartais toks su usiukais, daznai su juoda vasariska kepuryte su snapeliu ir uzsidejes ranksluosti ant keliu jei taip, tai labai geras ir idomus vairuotojas anksciau visa laika dirbes su Ikarus nr. 2367. P.S. daug kartu mano gaudytas

                          Comment


                            Lazdynų st. link Pilaitės 54 maršrute sugedo 858.

                            Comment


                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Lazdynų st. link Pilaitės 54 maršrute sugedo 858.
                              Trumpas ar ilgas? Manau, trumpas, bet nesu tikras.

                              Comment


                                Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                Trumpas ar ilgas? Manau, trumpas, bet nesu tikras.
                                Labai jau kvailas klausimas.Tikras entuziastas turi žinoti kokie autobusai.Na o koks tokiu laiku dirba 54?

                                Comment


                                  Šiandien 75 žemagrindžio grafiku dirba MAN. Gal kas turite noro pagauti?

                                  Comment


                                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                    Labai jau kvailas klausimas.Tikras entuziastas turi žinoti kokie autobusai.Na o koks tokiu laiku dirba 54?
                                    Kodėl kvailas? Piko metu dirba gi ilgi, o nepiko trumpi. Todėl ir pasitikslinau. Jūs gi nepasakėte kokiu laiku matėte, todėl sunku spręsti koks. Jei man reikėtų dirbti VVT, galėčiau važiuot bet kokiu maršrutu, todėl, manau, esu daugiau, nei entuziastas
                                    Paskutinis taisė FRT; 2012.07.17, 14:15.

                                    Comment


                                      Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 75 žemagrindžio grafiku dirba MAN. Gal kas turite noro pagauti?
                                      Koks?CNG ar NG262(272)?

                                      Comment


                                        Parašė FRT Rodyti pranešimą
                                        Kodėl kvailas? Piko metu dirba gi ilgi, o nepiko trumpi. Todėl ir pasitikslinau.
                                        Turėjau omeny jeigu 858 dirbtu 30 tai irgi sakytumėte kad tai gali būti ilgas?O dėl ilgų-nesezono metu ir nepiko metu reikia 54 maršrute ilgų.

                                        Comment


                                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                          Koks?CNG ar NG262(272)?
                                          Va toks. (snaiperio nuotrauka). (snaiperio nuotrauka).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X