Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuo šiandien 63-am maršrute savaitgaliais - ilgi autobusai
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Šiandien 18-am troleibusų maršrute - prailginta 15tr Škoda 2603!
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Šiandien 18-am troleibusų maršrute - prailginta 15tr Škoda 2603!
        Hm, įdomu, kodėl? 7-ame labai sumažėjo keleivių?
        Lietuva visiems.

        Comment


          Manau, kad techniką reikia prajudint, todėl ir paleido kur laisva vieta buvo.

          Comment


            2602 jau nebeišvažiuos i gatves?

            Comment


              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              2602 jau nebeišvažiuos i gatves?
              Šiandien išvažiavo į 16-ą maršrutą. Bet ilgai neišdirbo - iki kažkur 15:30 sugedo pakeliui į Pašilaičius. Jeigu konkrečiau - nepadarė nė pilno rato (2 parkas - Stotis - Pašilaičiai)
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Sveiki, gal kas žinot, kokia dabar situacija su 1477(buvusiu 1431)? Jis dar išvažiuos į gatves, ar jau ne?

                Comment


                  Tik ką mačiau vieną iš Amber'ių (numerio neįskaičiau) važiuojantį 6 troleibusų maršrutu.

                  Comment


                    Parašė lanxtot Rodyti pranešimą
                    Tik ką mačiau vieną iš Amber'ių (numerio neįskaičiau) važiuojantį 6 troleibusų maršrutu.
                    Ne pirmas toks atvejis, vakar irgi dirbo 6-u. Dabar, karantino metu labai populiaru kasdien keisti maršrutus tai pačiai transporto priemonei.

                    Comment


                      Ne tik vakar, jau ko gero savaitę jis ten dirba.

                      Comment


                        Ar čia jau seniai šitas egzempliorius važinėja? Labai įdomu kokie atsiliepimai apie praktiškumą

                        Comment


                          Nuo šio trečiadienio bandymai.

                          Comment


                            Vakar dienos (06 29) šviežiena - troleibusas 2499 19 maršrute, vietoje sau įprasto 9. Prieš gerus 10 metų ir dar seniau jis išvis būdavo tik 18. Ko norėti, jei pastaruoju metu ta pati transporto priemonė vos ne kasdien keičia maršrutus. Kad ir tą pačią dieną 6 maršrute užmatytas 1652. Dar prieš kokius 2 metukus šis troleibusas buvo kone simbolis 10 maršruto. Laukdamas kokioje Kalvarijų gatvėje galėjai nežiūrėti į maršruto numerį - užtekdavo pažiūrėti į garažinį ir jau vien pagal tai būdavai tikras, jog nuvažiuosi reikiama kryptimi.
                            Ir, aišku tendencijos tokios, jog savaitgalį nebelabai pamatysi autobusą Volvo (ar troleibusą Škoda). Mat per išeigines pagrinde vyrauja pamaininiai grafikai, o į juos stengiamasi išleisti kuo daugiau naujų TP, o senas atiduoti pertraukiamiems grafikams. Bet ar ne geriau būtų atvirkščiai, jog taupant naujas, dar gamyklos dažais kvepiančias TP, jas atiduoti į petraukiamus/vienpamaininius grafikus, o senienas sudrožti iki galo, varinėjant jas nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro? Nes dabar gaunasi taip, jog piko metu, kai VT paklausa didžiausia, didžiajai daliai keleivių tenka laimė vykti su senienomis.

                            Comment


                              Šiandien mačiau Amber nr. 1719 važiuojantį T17 maršrutu.

                              Comment


                                Parašė lanxtot Rodyti pranešimą
                                Šiandien mačiau Amber nr. 1719 važiuojantį T17 maršrutu.
                                Nieko nuostabaus. Abu amberiai dirba.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Šiandien per pietus prie litexpo stotelės pamačiau 2604 troleibusą 16 maršrute. Skoda 15tr vėl grįžta į gatves.

                                  Comment


                                    Šiandien irgi mačiau Škoda 15Tr Nr. 2602 16 maršrute.

                                    Comment


                                      Visos Škodos 15Tr važiuoja! Šiuo metu nr. 2603 - T7 maršrute.

                                      Comment


                                        Vakar visos trys škodos dirbo T7 maršrute. Įdomu, ar į T18 grįš nors viena ar jau ne?

                                        Comment


                                          Parašė 2107 Rodyti pranešimą
                                          Vakar visos trys škodos dirbo T7 maršrute. Įdomu, ar į T18 grįš nors viena ar jau ne?
                                          Tai tikrai buvo vienkartinis atvejis. Bet manau realu dar bus jas matyti T16.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X