Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    5g 4008

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Tai tas 777 matomai nebuvo "velobusas". Manau, kad ilgas autobusas 1G visą savaitgalį važinėjo velobuso grafiku su nurodymu neišvarinėti dviratininkų. Antraip būtų paleidę trumpą ir tiek.
      Įsitikinęs tuo, ką sakai? Hm, reiks pamėginti tokį dalyką /\

      Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
      Maršrute, kur yra "jūsų durys priekinės", mačiau trumpą Karosą.
      Klausimas - ar perdirbo vairuotojo kabinas Karosose Vilniuje, ar čia keleiviams, taip sakant, VVT pokštas - bučiuok duris?
      Ilgiems perdirbo, trumpiems ne, kadangi jos skaitosi kaip mokyklinės. Reikalui esant siunčiamos į maršrutus.
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.08.07, 12:47.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

        Įsitikinęs tuo, ką sakai? Hm, reiks pamėginti tokį dalyką /\
        Ne, neįsitikinęs - dėl to ir rašiau, jog manau. Gali bandyti, bet tikrai už galimas neigiamas pasekmes neatsakau.

        Ilgiems perdirbo, trumpiems ne, kadangi jos skaitosi kaip mokyklinės. Reikalui esant siunčiamos į maršrutus.
        Ne mokyklinės, o mokomosios. Ten net ir labai norint nepateksi į saloną, nes kabinos durys užbarikaduotos. O šiaip su tomis "jūsų durys - pirmosios" stotelėmis jokių akibrokštų nėra. Vairuotojai tvarkos nesilaiko.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą

          Ne, neįsitikinęs - dėl to ir rašiau, jog manau. Gali bandyti, bet tikrai už galimas neigiamas pasekmes neatsakau.

          Ne mokyklinės, o mokomosios. Ten net ir labai norint nepateksi į saloną, nes kabinos durys užbarikaduotos. O šiaip su tomis "jūsų durys - pirmosios" stotelėmis jokių akibrokštų nėra. Vairuotojai tvarkos nesilaiko.
          Vairuotojai turi teisę, bet ne pareigą. Ir pareigybinėse darbo aprašyme nėra parašyta, kad privaloma atidaryti priekines durys ir tikrinti bilietus, nes už šios tvarkos laikymąsi vairuotojams nei cento nei euro daugiau nemoka. Kai mokės už papildomą darbą tada ir bus pirmosios durys atidaromos.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Esmė net ne centų mokėjime (kalbi jau kaip vienas kaunietis), o savigynoje. Jau ne kartą minėjau: asocialo vien mandagiais žodžiais (pagal instrukciją) neišprašysi.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              73 - 998.
              Paskutinis taisė denisas; 2017.08.09, 10:56.

              Comment


                Vakar 17 autobusu spėjo padirbėti bent 3 autobusai. Ryte, 9:36 reisu iš Antakalnio žiedo, išvažiavo trumpas Volvo, numerio, deja, neįsidėmėjau.

                14:53 į Karačiūnų stotelę Antakalnio kryptimi atriedėjo 889, kuris net nepajudėję iš Karačiūnų stotelės pradėjo rūkti ir baisiai smirdėti. Vairuotojas išlipo, užpylė vandens ant padangos, bet autobuso neužkūrė. Visi keleiviai išlipo, nusiteikę perlipti į kitą autobusą. Buvo net tokių, kurie Svirkos didelį autobusą iš Švenčionių susitranzavo. Bet po kelių minučių 889 užsikūrė, Svirka nesusigundę keleiviai sulipo ir sėkmingai nuvažiavo iki Antakalnio žiedo. Bet, kaip suprantu, 889 po to jau skubėjo tiesiai į parką...

                O belaukiant Karačiūnų stotelėje į Antavilių pusę dar ir 651 nuriedėjo.

                Tai tokie vasariški pasivažinėjimai Nemenčinės plente.

                Comment


                  Vakar 82-am irgi įvyko autobusų kaita, tiesa, ne tokia didelė, kaip pas kolegą (kolegę) Anjani:

                  720 dirbo 82-am maršrute. Reisu 15:32 nuo Salininkų sodų link Stoties atvažiavo ir nustebau, kad pas jį veikia kondicionierius. O gi priežastis paprasta - kaista variklis ir įšilo galinis pečiukas. Nuėjo keleiviai pasiskųsti, kad salone pečiukas veikia, tai Kelininkų stotelėje vairuotojas paskambino mechanikams ir gavo nurodymą važiuoti į parką. Reisu 16:06 iš Stoties nebuvo jokio 82-o, o išvažiavo 17:20 jau 890 su tuo pačiu vairuotoju. Pagal grafiką turėjo būti 17:37 Salininkų soduose, tačiau kažkokiu būdu (spėju, dalis priklauso ir nuo sąmoningo vairuotojo gumos užtemimo) atvažiavo su 17 (!) minučių vėlavimu.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Iš stoties 890 išvyko apie 17:32, t.y. su 12 min. vėlavimu. Toks vėlavimas tikrai ne dėl vairuotojo kaltės. Jis matomai nė nežinojo, kad jam teks grįžti į savo paties grafiką su kitu autobusu. Ir šiaip 890 ilgai neatvažinėjo - 20:09 išvyko iš stoties į autobusų parką.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Pakaitinis autobusas atvažiavo vietoje 890, ar buvo antras reisas, kuris neįvyko?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        3007 su pilno apklijavimo reklama
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          2G šiandien gan įdomus - ten 7/8 dirbančių autobusų yra Volvo 7700A (704, 707, 740, 741, 745, 772, 774) ir vienas kito modelio - 991.
                          3G 786;
                          46 kaip ir praeitą penktadienį, taip ir šį - ilgas autobusas, šįkart Karosa;
                          48 labai retas svečias - 816 iš rezervo, matomai vietoje 780, kurį aš mačiau prieš 8:30 tempiamą TP vilkiko link Mandarino su sugedusiomis galinėmis durimis.
                          Paskutinis taisė denisas; 2017.08.11, 10:14.

                          Comment


                            Parašė denisas Rodyti pranešimą
                            2G šiandien gan įdomus - ten 7/8 dirbančių autobusų yra Volvo 7700A (704, 707, 740, 741, 745, 772, 774) ir vienas kito modelio - 991.
                            3G 786;
                            46 kaip ir praeitą penktadienį, taip ir šį - ilgas autobusas, šįkart Karosa;
                            48 labai retas svečias - 816 iš rezervo, matomai vietoje 780, kurį aš mačiau prieš 8:30 tempiamą TP vilkiko link Mandarino su sugedusiomis galinėmis durimis.
                            786 vietoj Velobuso.

                            Comment


                              Parašė denisas Rodyti pranešimą
                              46 kaip ir praeitą penktadienį, taip ir šį - ilgas autobusas, šįkart Karosa;
                              Čia rezervas vietoje 984, dėl kurio ryte man reikėjo pasinaudoti 3G paslaugomis. Šiuo metu jau grįžęs į parką.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                19maršruto Amber'is su neveikiančiom priekine ir galine švieslentėm, ir šiaip visas toks barškantis, pabyrėjęs atrodo. Ne per greit išklero, kaip berods tik kokių 5 metų senumo troleibusas?

                                Comment


                                  Visus jūsų stebėjimus, jog ilga Karosa vietoje sugedusio ispano, šiandien perspjauna toks vaizdelis:
                                  Prie sugedusio 479 Mercedes atvažiavo #140 techninė pagalba ir... mobilios ratų keitimo/remonto dirbtuvės Ikarus 260 (280) #446.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Prieš kelias valandas važiuojant šalia AP, pastebėjau kad bent vienas iš Oslo Manų jau turi garažinį numerį ir juodą VVT logotipą. Įdomu kaip bus su ketvirtosiomis durimis...

                                    Parašė keleivis13 Rodyti pranešimą
                                    19maršruto Amber'is su neveikiančiom priekine ir galine švieslentėm, ir šiaip visas toks barškantis, pabyrėjęs atrodo. Ne per greit išklero, kaip berods tik kokių 5 metų senumo troleibusas?
                                    Žinant, kad tai buvo bandymas iš įvairių dalių surinkti troleibusą, ir tai, kad kelis metus jie buvo beveik neprižiūrimi, tai nieko stebėtino.

                                    Comment


                                      Naudos maršrutuose, kuriuose yra didelis keleivių srautas. Lygiai taip pat, kaip ir 3006-3009 ir 4012
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Šiandien važiavo kažkur 1, turbūt testavo

                                        Comment


                                          Greičiau važiavo į 1 troleibusų parką įdėti el.bilieto komposterius
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X