Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    73-am pertrauktu grafiku - vienas iš 2-ojo parko Citaro. Ar čia rezervas, ar nuo šiol ilgus pradėjo leisti į reikalingesnį 4G, nei 73??
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      MAN A23 Lion's City GL NG313 numeris 3020 jau dirba linijoi. Šitas autobusas vienintelis iš visų dirbs pertraukiamu grafiku.

      Comment


        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
        MAN A23 Lion's City GL NG313 numeris 3020 jau dirba linijoi. Šitas autobusas vienintelis iš visų dirbs pertraukiamu grafiku.
        Tai jau nuo vakar linijoj. O kodėl taip ?

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          MAN A23 Lion's City GL NG313 numeris 3020 jau dirba linijoi. Šitas autobusas vienintelis iš visų dirbs pertraukiamu grafiku.
          Mano manymu tokie autobusai turi dirbti pamaininiais grafikais, kaip ir Volvo. Dabar tie man yra vieni geriausių mašinų, parke. O visokie Mercedes laužai dirbs toliau iki subirėjimo kelyje.

          Comment


            3020 beje vienintelis kolkas skiriasi garažinio numerio apipavidalinimu nuo kitų MAN A23 Lion's City GL NG313 autobusų. Beje gal kas žinot, ar su visais šiais autobusais bus bandoma pritaikyti švieslentę G maršrutams kaip kad yra Volvo ar kai kuriuose Mercedes Benz autobusuose? Nes šiandien mačiau 3015, kurio švieslentėj skirtingai nuo kitų informacija parašyta oranžiniam fone juodom raidėm, dirba 2G maršrute
            Paskutinis taisė KAROSA; 2017.08.30, 10:43.

            Comment


              3015 iš pat pradžių greitiesiems maršrutams turėjo standartiškai suprogramuotą švieslentę, tai tikrai galimas daiktas, kad suprogramuos kitaip. O dabar ten 2G numeris tik iš vieno švieslentės krašto?
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                3015 iš pat pradžių greitiesiems maršrutams turėjo standartiškai suprogramuotą švieslentę, tai tikrai galimas daiktas, kad suprogramuos kitaip. O dabar ten 2G numeris tik iš vieno švieslentės krašto?
                Taip, tik iš vieno, o gale skaičius 2 oranžiniam fone be G raidės

                Comment


                  2G pertraukiamajame retenybė - ilgas Volvo (nr. 709).

                  Comment


                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                    2G pertraukiamajame retenybė - ilgas Volvo (nr. 709).
                    Nieko čia ypatingo, šimtai kartų kai Volvai 2 posk. ant pertraukiamų buvo 2G. + gi minėta apie 700-709 ne taip seniai kokia jų lemtis bus ir pats tai žinai...

                    Comment


                      19 maršrutu 12:37 iš Stoties išvažiavo 3016 – vietoje 526,kuris įkandin pamainos išjudėjo į parką.
                      Beje, 3016-ojo priekinėje švieslentėje maršruto numerio skaičiai buvo tik priekyje. Tai gal ir jam jau perprogramavo?

                      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                      MAN A23 Lion's City GL NG313 numeris 3020 jau dirba linijoi. Šitas autobusas vienintelis iš visų dirbs pertraukiamu grafiku.
                      3017 (1G) stovi kartu su kitais pertraukiamais Geležinkelio gatvėje. Taigi, panašu, kad ne tik 3020 toks išskirtinis
                      Paskutinis taisė aRa; 2017.08.30, 14:49.

                      Comment


                        Apie 3017 anksti dar spręsti, jog pertrauktas. Gal rezervas, gal pagal grafiką išpuolė (o gal TA2, kas labiausiai tikėtina).

                        O 3017 pirmą dieną dirbo pamainoje 19-am.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Dėl 3020 irgi neskubėkit, šiandien pamainoj 6G .
                          Beje, šiaip klausimas, kodėl 2posk. turės net 9 šiuos ilgus raudonus MAN'us ? Maniau bus 7 (pirmam) ir 8 (antram), o dabar 6 (pirmam) ir 9 (antram) .

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                            Nieko čia ypatingo, šimtai kartų kai Volvai 2 posk. ant pertraukiamų buvo 2G. + gi minėta apie 700-709 ne taip seniai kokia jų lemtis bus ir pats tai žinai...
                            Aš tą suvokiu, bet tai - tik dar pradžia. Jei rytoj ir kitomis dienomis 700-709 pamatysiu pertraukiamuosiuose grafikuose, tada jau tikrai nerašysiu.

                            Comment


                              Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                              MAN A23 Lion's City GL NG313 numeris 3020 jau dirba linijoi. Šitas autobusas vienintelis iš visų dirbs pertraukiamu grafiku.
                              Apie 3020, kaip ir 3017, dar anksti spręst - kaip jau minėjo kolega ssnaiperis, tai gali būti keli faktoriai: Rezervas arba TA2 (labiausiai tikėtina).

                              Comment


                                26 - 793.

                                Comment


                                  Ruduo jau atėjo į VVT, kaip ir pernai, taip ir šiemet, 66 trumpi autobusai. Ar 36 yra ilgi, dar neaišku.

                                  Comment


                                    36 taip pat trumpi.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Tęsiam temą dėl raudonų MAN autobusų: 4023 jau dirba (šiandien 3G).

                                      Comment


                                        Meteoritas susimovė, nes 49 ir 69 mačiau VVT autus, bent po vieną.
                                        4020 46
                                        Panašu, kad 55 maršrutą perėmė 2 poskyris, nes visi pamaininiai iš jo.
                                        Taip pat grįžo Citaras nr. 152 (75).
                                        Paskutinis taisė Mantas95; 2017.09.01, 14:47. Priežastis: Papildymai

                                        Comment


                                          Dirba visi ilgi MAN, išskyrus 4025 ir 4026. Labiausiai susimovė 2-asis troleibusų parkas, nes dabar jų grafikais dirba bent 7 skolinti iš 1-ojo parko troleibusai. Be 36/66 "sutrumpėjo" ir 31.
                                          Paskutinis taisė Mettal; 2017.09.01, 12:47.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X