Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą
    Jau kiekvieną dieną 4G svečiuojasi AP autobusai, tai nemanau, kad reikia kasdien rašyti apie tai.
    4G maršrute 4 grafikus autobusų parkas aptarnaus iki rugsėjo 29
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      76 203 ;
      3G 790 ;
      o 35 3032
      Paskutinis taisė Mantas95; 2017.09.26, 16:47.

      Comment


        53 817
        Abrikosai mus išgelbės. ~

        Comment


          49 - 9313

          Comment


            Nuo vakar 49 2 grafikus aptarnauja Meteorit Turas.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Kas dažniausiai važiuoja 115? Noge ar Neoplaniukai?
              Ir dar, kur dar apart 88 važinėja Fiatai?

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Kas dažniausiai važiuoja 115? Noge ar Neoplaniukai?
                Ir dar, kur dar apart 88 važinėja Fiatai?
                115 būna ir tų ir tų.
                Fiatai tik 88 , kai jį privatizuos, tai Fiatus gal nurašys.

                Comment


                  Ne per anksti Fiatus nurašyt? Jie gi tik 2011 gamybos. Turint omeny kad dar tikrai liks kad ir tie patys 990-999 Neoplanai, būtų mažų mažiausiai neprotinga juos nurašyti.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                    Ne per anksti Fiatus nurašyt? Jie gi tik 2011 gamybos. Turint omeny kad dar tikrai liks kad ir tie patys 990-999 Neoplanai, būtų mažų mažiausiai neprotinga juos nurašyti.
                    Kalba ėjo apie midibusus (590-594), o ne apie ilgus (990-999). Beje, dažnai pastebiu, jog vienas (ar bent du) autobusai 115-am - Fiat Ducato.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Tai aš iš pradžių ir kalbėjau apie Neoplaniukus, o ne apie ilguosius tesiog turint omeny, kad būtent tie ilgi tikrai liks, tai būtų mažų mažiausiai neprotinga nurašyti 10 metų jaunesnius autobusus.

                      Comment


                        Ko gero, šiandien tikriausiai jau paskutinė diena, kai į 1G/2G savaitgaliais leidžia ilgus autobusus. Nuo rytojaus greičiausiai vėl bus trumpi.
                        Paskutinis taisė denisas; 2017.09.30, 11:12.

                        Comment


                          Kiek klausiau sįspo, atsakė, kad kolkas neplanuojama keisti autobusų talpos. Realiai ir savaitgalį ilgus galima leisti 6G maršrute
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Kiek klausiau sįspo, atsakė, kad kolkas neplanuojama keisti autobusų talpos. Realiai ir savaitgalį ilgus galima leisti 6G maršrute
                            Tai tada tokiu atveju, trumpus autobusus paleis tik lapkritį. Ir šiaip, spalį bus nekažką, nes dabar 1G ir 2G ilgais autobusais savaitgalį tik orą veža.
                            Paskutinis taisė denisas; 2017.09.30, 13:40.

                            Comment


                              Mhm, turbūt neteko matyti keleivių srautų pavakary. Su tokiu kursavimo dažniu, koks yra dabar, turi būti ilgi autobusai.
                              Iš bėdos 2G galima apsieiti ir su trumpais, bet žinant kai kurių įsitikinimus "greitas nuveš greičiau", trumpi būna kaip silkės statinėse, ko pasekoje kelionė tampa nekomfortabili.
                              Lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie 1G
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                1G privalo išlikt ilgi ir ,Denisai, tikrai ne oro vežiojimas ten, dažnai pilni jie būna. Dėl 2G tikrai nieks nesupyktų, nebent sekmadieniais krikščionys po mišių

                                Comment


                                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                  1G privalo išlikt ilgi ir ,Denisai, tikrai ne oro vežiojimas ten, dažnai pilni jie būna. Dėl 2G tikrai nieks nesupyktų, nebent sekmadieniais krikščionys po mišių
                                  Vat būtent, kad su tokiu dažniu turi būti ilgi. Na, jei ir padažninti (nežinau kiek autobusų pridėti - 2 ar 4), tai irgi leisti ilgus. Jei kalbėtume apie 6G - pridėjus du autobusus, galima dažnesniu intervalu leisti trumpus. Arba kaip tik nupirkti 15 metrų ilgio autobusus, kurie kaip tik pasitarnautų užmiesčio maršrutuose (kad ir 6G) savaitgaliais.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Šiandien 19-am žemagrindžiu grafiku 184.
                                    Ir šis savaitgalis paskutinis 2017-ais metais, kai užmiesčio maršrutuose dirba ilgi autobusai savaitgalį.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 19-am žemagrindžiu grafiku 184.
                                      Ir šis savaitgalis paskutinis 2017-ais metais, kai užmiesčio maršrutuose dirba ilgi autobusai savaitgalį.
                                      Šis savaitgalis dar tikrai nepaskutinis. Pagal ankstesnius metus ilgi autobusai dirba iki spalio mėn., priešpaskutinio savaitgalio imtinai.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                                        Šis savaitgalis dar tikrai nepaskutinis. Pagal ankstesnius metus ilgi autobusai dirba iki spalio mėn., priešpaskutinio savaitgalio imtinai.
                                        Nu ir netikėk, ką sakau.. man vairuotojas pasakė, kad nuo kito savaitgalio trumpi bus (bent jau 19-am).

                                        ​​
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Paskutinę 88 VVT valdymo dieną važiavo 196. Iki šiol teko matyti tik Fiat'us. Švieslentėje rodė žemagrindį, nors pagal grafikus 88 žemagrindžio nebuvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X