Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tanana Rodyti pranešimą
    Ir kaip jis vaidatose apsisuko ?
    Kažkaip apsisuko, jeigu atvyko į kitus reisus.

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Šiandien mačiau "Ridvijos" sprinterius, važiuojančius pro Žemuosius Panerius link Grigiškių/Lazdynų. Matyt bandė susipažinti su naujais maršrutais
    Vieną jų mačiau ir aš Lazdynuose. Važiavo 20 maršruto trasa.

    Iš fotogalerijos:
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Nuo rytojaus į šį išvažiuos įmonės "Ridvija" mikroautobusai, kurių bus trys (du pamaininiai bei vienas pertraukias darbo dieną, savaitgalį - vienas pamaininis ir vienas vienpamaininis).
    Taip pat ir 20-am maršrute dirbs nebe 2, o 4 autobusai darbo dieną (2 pamaininiai ir 2 pertraukiami)
    20 maršrutu d.d. dirbs 3 pamaininiai + 1 pertraukiamas.
    28 maršrutu d.d. - po vieną pamaininį ir pertraukiamą.
    Savaitgaliai abiem maršrutais važiuos po pamaininį ir vienpamaininį.
    Paskutinis taisė Mettal; 2013.11.07, 08:09.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Šiandien 2 troleibusų maršrute jau dirba Solaris Nr. 1709, kuris porai savaičių buvo dingęs iš šio maršruto (tikriausiai buvo remontuojamas). Amberis 1719 jau dirba 14 maršrute. Solaris Nr. 1700 jau be reklamos. Solaris Nr. 2718, paprastai dirbantis 16 maršrutu, šiandien dirba 19 maršrutu.

      Comment


        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
        <..> Amberis 1719 jau dirba 14 maršrute. Solaris Nr. 1700 jau be reklamos. <..>
        Amberiui jau pašalinta ta klaida, kuri priversdavo duris atidaryt priekines, net jei jos nebūdavo atidarytos. Tai ir 1681 jau kelios dienos be reklamos važinėja. Greit nulups visas serveriai.lt reklamas. Berods vienintelis 2685 liko su ta reklama
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
          Ko gero vienas netiketesniu dalyku, siandien A3 dirba ILGAS autobusas.
          Koks ilgas? Pasakyk bent modelį ir garažinį numerį.

          Comment


            Parašė denisas Rodyti pranešimą
            Koks ilgas? Pasakyk bent modelį ir garažinį numerį.
            878. Vilniaus autobusų fotogalerijoje yra nuotrauka.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Šiandien ryte apie 7:32 Jeruzalėj (link Santariškės) maičiau 1G trumpa autobusą! Saffle, bet pamiršau gar. nr.....

              Comment


                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                Šiandien ryte apie 7:32 Jeruzalėj (link Santariškės) maičiau 1G trumpa autobusą! Saffle, bet pamiršau gar. nr.....
                Ne tik saffle, bet ir Volvo 762.

                O kur bazuojasi 9-o maršruto autobusas, kai privatas perėmė? Nes Stotyje šiandien jo nemačiau..
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Ne tik saffle, bet ir Volvo 762.

                  O kur bazuojasi 9-o maršruto autobusas, kai privatas perėmė? Nes Stotyje šiandien jo nemačiau..
                  Taigi nuimtas reisas į stotį, tiktais liko pagrindinis ,,Zuikių-Agrastų''.

                  Comment


                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                    Taigi nuimtas reisas į stotį, tiktais liko pagrindinis ,,Zuikių-Agrastų''.
                    Nejaugi Agrastų gatvėj stovi? ?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Nejaugi Agrastų gatvėj stovi? ?
                      Pagal viska jie gali vaziuoti kur nori i atstova. Nors ir namo. Cia priklauso nuo tos imones vadovu.

                      Comment


                        Įdomus komentaras po šia naujiena http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...-383575?cf=df:

                        o algu tai negaunam o naujiena vakar isgirdom kad zolyno truliku ir autobusu parkas iskeliami bus uz miesto nes uzstatyti buvo vieno mero bankui o dar kur tir keleiviai rasantys skundus tai ne taip paziurejai tai ne taip padavei taloneli.turbut taloneli pardavinejo ir gavosi Cenzūra .uzuojauta stiklo kaina vien tik 5000lt o dirbam su materialine atsalomyne.nu negrazu is pacio ryto man dirbt pooiet.mielieji o kodel jums gerai seni autobusai blogi keliai ir siaip betvarke vilniuje?
                        Gal kas gali plačiau pakomentuoti?
                        Paskutinis taisė Mettal; 2013.11.10, 08:57. Priežastis: Pridėta nuoroda į straipsnį, perkėlus kitą pranešimą.

                        Comment


                          Net ir tai Mercedes benz 0405G #267 - #269 bei #271 perdavė į Justiniškių 2TP
                          Šiandien pirma diena kaip perdavė 2-am TP.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            2013-11-09 d. Man Lion's city CNG 936 dirba 57.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Nuo šiandien 16, 17, 19, 36, 37, 39 42, 78 maršrute žiemos metu savaitgalį dirba trumpos mašinos.
                              12 maršrute šiandien ilga Volvo 770, kadangi daug Rudaminos gyventojų važiuoja į Halės turgų.
                              16 maršrute šiandien dirbo 915 (vienpamaininis).
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Nuo šiandien 16, 17, 19, 36, 37, 39 42, 78 maršrute žiemos metu savaitgalį dirba trumpos mašinos.
                                12 maršrute šiandien ilga Volvo 770, kadangi daug Rudaminos gyventojų važiuoja į Halės turgų.
                                16 maršrute šiandien dirbo 915 (vienpamaininis).
                                36 trumpos dirbti savaitgaliais pradėjo nuo 2013-10-19 d., nes ilgų autobusų reikėjo 37 ir 63 autobusų maršrutams, nes jų eismo tvarkaraštis buvo kitoks.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  2685 šviežiai nudažytas po reklamos
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    12 maršrute šiandien ilga Volvo 770, kadangi daug Rudaminos gyventojų važiuoja į Halės turgų.
                                    Na, ne tik. Pačioje Rudaminoje yra turgus, į kurį važiuoja žmonės iš miesto.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      2013-11-09 d. Man Lion's city CNG 936 dirba 57.
                                      Šiandien 57 nr. 941, nieko ypatingo, savaitgaliais dažni atvėjai šiam maršrute, kad tokie geri autobusai vėžioja orą

                                      Comment


                                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                        Šiandien 57 nr. 941, nieko ypatingo, savaitgaliais dažni atvėjai šiam maršrute, kad tokie geri autobusai vėžioja orą
                                        Tiesiog keleivius skaičiuoja (tikėtina).

                                        Comment


                                          Mano žiniomis, keleiviai buvo skaičiuojami iki 10-27.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X