Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šios 3 citatos yra ankstesnės, tik autobusas36 šiandien parašė, kad nepaėmė keleivių tai nauja citata, bet ji apie 888 nieko nesako.
    Paskutinis taisė Mantas95; 2013.12.17, 17:15.

    Comment


      Arba 888 daviklis dar neišmontuotas iš 929.

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        Šios 3 citatos yra ankstesnės, tik autobusas36 šiandien parašė, kad nepaėmė keleivių tai nauja citata, bet ji apie 888 nieko nesako.
        Mantas95 Jūs buvote teisus 888 yra 929 vadinamas Peugot Boxer, o kitas buvo 930 Citroen Jumper.

        Ryte dirbę vairuotojai ir važiavę reisais 7:30 ir 7:25 val., tiek iš Ožkinių žiedas, tiek iš Birelių žiedas kelionės lape įrašė nesustojau stotelėse dėl to, kad negalima vežti stovinčių keleivių, geriau leiskite Noge, MB Cito, Neoplan Citroliner, Vanhool ir tą raudoną (nežinau jo markės).

        KitoksBrolis 65 ilgas dar nedirbo. Bet tikėtina, kad gali dirbti, nes iš parkas žiemos metu neturi ką išleisti į maršrutus, nes didžioji dalis autobusų yra sugedę.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Kad A13-u marsrutu dirba ne Ramsieras, o 852.

          Comment


            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
            Kad A13-u marsrutu dirba ne Ramsieras, o 852.
            Ką turi, tai ir leidžia. Mano nuomone, 13-ą reikia leisti tik iki Stoties, kadangi nuo Stoties iki Vilkpėdės - orą vežioja
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
              Kad A13-u marsrutu dirba ne Ramsieras, o 852.
              Na logiškai pagalvokite, piko metu dirba du autobusai: 079 ir 852, vakare - vienas, šiuo atveju 852.

              Comment


                2TP savam stiliuje. 54 621 ir 620. 73 597

                Comment


                  2G šiandien važiavau 821 autobusu. Ne tik, kad viduje dujomis 'kvepėjo', bet ir švieslentė numerį ir galutinį tašką rodė, kaip paprastuose maršrutuose (degė raidės ir skaičiai, ne fonas).

                  Comment


                    Trumpas autobusas 2G maršrute- 724.

                    Comment


                      Šiandien MAN Nr. 888 dirba 53 maršrutu ir realaus laiko sistemoje šis autobusas rodomas. Matyt, daviklis grąžintas.

                      Comment


                        20 ir 28 maršrutuose VVT priklausančiais grafikais dirba standartiniai autobusai: 20 maršrute dirba 934, o 28 - 722.

                        Comment


                          a8 - 079; a31 - 895 ir 870

                          Comment


                            Nežinau, įprastas tai dalykas, ar ne, bet mane nustebino, jog 59 maršrute dirba vienas triašis autobusas: 597. Likę du - dviašiai: 155 ir 456.
                            Ar šiame maršrute keleivių srautai dideli?

                            Comment


                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              Šiandien MAN Nr. 888 dirba 53 maršrutu ir realaus laiko sistemoje šis autobusas rodomas. Matyt, daviklis grąžintas.
                              Greičiausiai yra šitaip: mieste važinėja 2 888-i. Mano teorija, kodėl taip galėjo atsitikti:
                              1. 929 gavo seną 888 daviklį, o 888 buvo duotas naujas (dėl kažkokių priežasčių).
                              2. Duomenų bazėje padaryta klaida priskiriant garažo numerį.

                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              20 ir 28 maršrutuose VVT priklausančiais grafikais dirba standartiniai autobusai: 20 maršrute dirba 934, o 28 - 722.
                              20 maršrute dideli autobusai turi dirbti pagal iš anksto suplanuotą grafiką, todėl čia jau neturėtų būti kažkas išskirtinio. 28-am neužtenka midibusų, todėl ten dažnai dirba dideli ir dar Volvo.

                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              Nežinau, įprastas tai dalykas, ar ne, bet mane nustebino, jog 59 maršrute dirba vienas triašis autobusas: 597. Likę du - dviašiai: 155 ir 456.
                              Ar šiame maršrute keleivių srautai dideli?
                              a) Nebuvo laisvų trumpų mašinų.
                              b) Rezervas.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                3G (881) "užsilenkė" nuo pat ryto. Pastebėjau 5:18 "su avariniu" ant Taurakalnio, oro ousto kryptimi...

                                Comment


                                  Šiandien teko važiuoti 1G nr. 893 nuo Baltupių kalnu (link Jeruzalė) labai labai letai spaudė greitį.
                                  Gal kas žino, ar bus įrengta švieslentė Jeruzalės st. (aišku link centro)?
                                  Paskutinis taisė Mantas95; 2013.12.21, 14:49.

                                  Comment


                                    Įdomybės:
                                    a8 - 079;
                                    a20 - 937;
                                    a25 - 940 (galima suteikti statusą "Žemųjų Panerių autobusas");
                                    a27 - 934;
                                    a28 - 802;
                                    a32 - 066;
                                    a48 - 941, 942;
                                    a51 - 087;
                                    a59 - 425;
                                    a73 - visi trumpi autobusai;
                                    a87 - 067;
                                    a115 - 028

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Įdomybės:
                                      a8 - 079;
                                      a20 - 937;
                                      a25 - 940 (galima suteikti statusą "Žemųjų Panerių autobusas");
                                      a27 - 934;
                                      a28 - 802;
                                      a32 - 066;
                                      a48 - 941, 942;
                                      a51 - 087;
                                      a59 - 425;
                                      a73 - visi trumpi autobusai;
                                      a87 - 067;
                                      a115 - 028
                                      Ne tiek jau daug tų "tikrųjų" įdomybių. 087, 940 dirba vietoje 455 ir 151 - jie visada buvo Ž. Panerių autobusai. 20 maršrutu dideli autobusai statomi pagal iš anksto mėnesiui suplanuotą grafiką - Volvo, MAN, Mercedes ir t.t.
                                      Kadangi visi 3 48-i yra nauji MAN, tai reiškia, kad šiandien ten skaičiuoja keleivių srautus.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Ne tiek jau daug tų "tikrųjų" įdomybių.
                                        Be abejo, mano pranešimas nėra skirtas visų galų meistrui Mettalui. Skirtas tiems, kurie yra paprasti mirtingieji

                                        Comment


                                          Šiandien A43 maršruto žemagrindžio grafiku dirbo 943.
                                          Beje, o jeigu 2 TP priklausančiuose autobusų maršrutuose dirba autobusai iš autobusų parko, ar jie vakare atlieka reisus iki 2 TP, kaip pagal grafiką turėtų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X