Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nemanau, kad ten brokas. Ne pirmas troleibusas, kuris po kapitalinio nepraeina technikinės. Greičiausiai su juo dabar jau nieko ir nebedaro, laikys per visą vasarą, kol prireiks.

    1577 paskutinį kartą mačiau 2-ame parke. Galbūt perdažinėjamas, o gal jau išmontuojamas.
    1112 atostogauja 1-ame parke prie tvoros.
    1568 dirba, kaip įprastai, o 1116 4-ame maršrute.

    Comment


      O 2125 irgi vasarai parke paliktas?

      Comment


        2120,

        tas troleibusas vasarai nepaliktas parke ilsėtis. paskutinį kartą mačiau jį 7maršrute savaitės pradžioje
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Nu aš tai tikrai mačiau 2125 parke pastatytą atseit vasarai. Bet čia gal kaip ir su troleibusais 2120, 2480... kurie vieną mėnesį pastovėjo parke ir vėl dirba.

          Comment


            šį birželį mačiau 2480 troleibusą 7maršrute
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Bet čia gal kaip ir su troleibusu 2120... kuris vieną mėnesį pastovėjo parke ir vėl dirba.
              Keista kad 2120 troleibusas vasarai neva nuo linijos nuimtas, bet dirba 19 maršrutu.

              Comment


                Po birželio buvo perskirstytos pajėgos, kai kurie troleibusai po birželio mėnesio buvo pastatyti parke vasarai, kiti po mėnesio stovėjimo vėl išvažiavo į gatves, tarp jų ir 2120. Manau, kad jis šiuo metu yra rezervinis ir pavaduoja sugedųsį 2693.

                Comment


                  Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                  Manau, kad jis šiuo metu yra rezervinis ir pavaduoja sugedųsį 2693.
                  O 2693 kartais ne 8-am maršrutui yra priskirtas? Manau kad 2120 kažkurį troleibusą iš 19-o maršruto pavaduoja, nes pats ten dirba.

                  Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                  Po birželio buvo perskirstytos pajėgos, kai kurie troleibusai po birželio mėnesio buvo pastatyti parke vasarai, kiti po mėnesio stovėjimo vėl išvažiavo į gatves, tarp jų ir 2120.
                  2120 nestovėjo parke mėnesį. Jisai buvo remontuojamas ir po remonto gražintas į 7 maršrutą. Bet Liepos mėnesį ji turėjo nuimti nuo linijos visai vasarai. Bet priskyrė vietoi kažkokio troleibuso į 19 maršrutą.

                  Comment


                    Kolegos,gal pasidalinkim manau idomia informacija apie konkrecius Vilniaus autobusus,troleibusus kurie yra mate netradiciniu ivykiu,ar pabuvoje jose
                    pvz. troleibuse nr.2527 kuris dirbo 8-ame marsrute ties Luziu stotele mire zmogus..

                    Comment


                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                      Kolegos,gal pasidalinkim manau idomia informacija apie konkrecius Vilniaus autobusus,troleibusus kurie yra mate netradiciniu ivykiu,ar pabuvoje jose
                      pvz. troleibuse nr.2527 kuris dirbo 8-ame marsrute ties Luziu stotele mire zmogus..
                      kiek teko girdėt, tai pirmas atvejis, kai viešajame transporte mirė žmogus. berods žiemą esu matęs, kai prie 16troleibuso spartos stotelėje stovėjo greitoji pagalba. kas ten jam iš tikro buvo, nežinau, nes mačiau pro kito troleibuso langą
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Sveiki. 2669 troleibusas jau nurasytas?

                        Comment


                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                          Sveiki. 2669 troleibusas jau nurasytas?
                          senai nemaciau, gal remontuojamas.

                          Comment


                            Pamenu visada 16 marsrute dirbo.

                            Comment


                              Parašė rvr Rodyti pranešimą
                              Pamenu visada 16 marsrute dirbo.
                              http://transphoto.ru/photo/188949/

                              Comment


                                Paskutini karta ji maciau kaip Kauno gatve ji nutempinejo.

                                Comment


                                  Atsipeikėkit, žmonės, niekas tikrai nenurašinės 2669. Kad troleibuso ilgai nėra gatvėse, tai dar nereiškia kad nurašytas. Jeigu gerai jį prisimenat, tai turėjot matyt, kad paskutiniu metu jis važinėjo labai nusitrynęs ir jam reikėjo remonto, kuris dabar jam ir atliekamas.

                                  Comment


                                    Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                    Paskutini karta ji maciau kaip Kauno gatve ji nutempinejo.
                                    troleibusas 2669 laukia pilno remonto. 2671 troleibusas irgi remontuojamas. berods tai du paskutiniai antrojo parko "Škoda 14trM" markės troleibusai, kurie bus pilnai suremontuoti.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                      Atsipeikėkit, žmonės, niekas tikrai nenurašinės 2669. Kad troleibuso ilgai nėra gatvėse, tai dar nereiškia kad nurašytas. Jeigu gerai jį prisimenat, tai turėjot matyt, kad paskutiniu metu jis važinėjo labai nusitrynęs ir jam reikėjo remonto, kuris dabar jam ir atliekamas.
                                      teisybe sakai. na, suprask, forumietis "rvr" dar nespėjo visos temos perskaityti
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.16, 20:42. Priežastis: taisymas
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Niekaip negaliu suprast, kam trumpinti a42 autobusą. Kai iki 12h daug žmonių važinėją. Kiek mačiau, tai 8.56 iš Pagirių, dar ilgas išvažiuoja, o vėliau paleidžiami trumpi, bet jie būna perpildyti, kaip reikiant.

                                        Comment


                                          Parašė Malačius Rodyti pranešimą
                                          Niekaip negaliu suprast, kam trumpinti a42 autobusą. Kai iki 12h daug žmonių važinėją. Kiek mačiau, tai 8.56 iš Pagirių, dar ilgas išvažiuoja, o vėliau paleidžiami trumpi, bet jie būna perpildyti, kaip reikiant.
                                          ar tas 8:56 iš Pagirių išvažiuojantis a42 ilgas ne pikinis būna? na, man iki a42 Salininkuose 4stotelės, tai atvirai pasakius net nežinau, kaip iš tikro yra. o tai a78 irgi būna perpildytas, kai važinėja trumpas?
                                          o tai a78 pikinis būna ilgas, ar trumpas


                                          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...e=xmldraugaslt

                                          neseniai vienas forumietis minėjo, kad troleibuse mirė keleivis. o čia šiandien mirė mikroautobuso vairuotojas. bet keleivis tai šaunuolis, kad puolė iš galo valdyt mikroautobusą
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X