Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O Noge midibusai visi priklauso 2-am poskyriui, ar dalis yra ir 1-ajame poskyryje?
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Jie yra tiek pas 1, tiek pas 2 poskyrius. Tiesa, konkretaus paskirstymo nežinau.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Vakar (10-23) 66 maršrute dirbo karosa nr. 302.

        Comment


          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
          Vakar (10-23) 66 maršrute dirbo karosa nr. 302.
          Šiandien ši Karosa - 87.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Šiandien apie 8.30 sugedo 2G maršrute dirbusi Karosa #408 (valstybinis VVD:826) variklis. Važiavau kaip tik su juo į M.R universitetą. Sugedo prie VILNIAUS Raj. poliklinikos, vairuotojas paskui atidarė iš salono pusės gaubtą (jis yra pačiam gale kur yra 5 vietos) ir su kažkokiu "pagaliuku" panašų į atsuktuvą pradėjo "daužyt" variklį. Daužė apie minutę, kol variklis "atsigavo" ir autobusas pradėjo važiuoti. Žinoma, jis iki Santariškių važiavo apie 15km/h su avarinėm.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Šiandien Antakalnio gatvėje netoli Klinikų st. įvyko avarija. 14 maršruto troleibusas įsirėžė tiesiai į autobobilio šoną. Daugiau neturiu ką pasakyt, nes tada važiavau troleibusu ir mačiau tik stovinčias abi transporto priemones bei šalia stovinčią policiją.

              Comment


                Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                Šiandien Antakalnio gatvėje netoli Klinikų st. įvyko avarija. 14 maršruto troleibusas įsirėžė tiesiai į autobobilio šoną. Daugiau neturiu ką pasakyt, nes tada važiavau troleibusu ir mačiau tik stovinčias abi transporto priemones bei šalia stovinčią policiją.
                Vilniuje susidūrė troleibusas ir lengvasis automobilis

                Lengvai nukentėjo 1119
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Šiandien ši Karosa - 87.
                  O šiandien 65

                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                  Šiandien ryte mačiau 57 maršrute dirbo(-a) MAN Lion's City, man rodos nr 938.
                  Pirmdienį 57 dirbo MAN Lion's City 936.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Šiandien į smulkią avariją, papuolė Fiat Ducato 919, į jį T.Ševčenkos ir Švitrigailos gatvių sankryžoje įvažiavo lengvąjį automobilį vairavusi moteris, bet greitai susitvarkę deklaracijas transporto priemonių vairuotojai išsiskirstė, Fiat'ui realiai nieko nenutiko, tik truputį apsibraižė galinis bamperis.

                    Comment


                      Vien avarijos...

                      Comment


                        Šiandien 53-am maršrute dirbo.. 934 Man'as.
                        Ir tai į ilgą vos telpa keleiviai, o čia trumpą paleido.. Jaučiu buvo tikras siaubas autobuse..
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Šiandien 53-am maršrute dirbo.. 934 Man'as.
                          Ir tai į ilgą vos telpa keleiviai, o čia trumpą paleido.. Jaučiu buvo tikras siaubas autobuse..
                          Geriau jau galėjo 1G nuimt 1-ą ilgą ir jį ,,duot'' 53 maršrutui, o 934 1G, nes juk 1G dažniau žymiai važinėja negu 53.

                          Comment


                            Tiek 1G, tiek 53-am reikia ilgų..
                            Gerai, suprasčiau jeigu iš kokio 19 ar 56 vieną ilgą nuimtų ir paleistų į 53..
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Šiandien 53-am maršrute dirbo.. 934 Man'as.
                              Ir tai į ilgą vos telpa keleiviai, o čia trumpą paleido.. Jaučiu buvo tikras siaubas autobuse..
                              Manai šią savaitę į maršrutus buvo išleisti mero įsakymu, kad sužinoti, kiek keleivių važiuoja kiekvieno maršruto reisu ir kiek įlipa, išlipa kiekvienoje stotelėje. Nes žada keisti eismo tvarkaraščius artimiausiu metu į blogąją pusę.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                Manai šią savaitę į maršrutus buvo išleisti mero įsakymu, kad sužinoti, kiek keleivių važiuoja kiekvieno maršruto reisu ir kiek įlipa, išlipa kiekvienoje stotelėje. Nes žada keisti eismo tvarkaraščius artimiausiu metu į blogąją pusę.
                                Jums visada viskas į blogąją pusę. Vienintelis mikrorajonas, kuris visada nepatenkintas (turėdamas net 5 maršrutus). Antra, meras neįsakinėja, kokios TP turėtų dirbti maršrutuose. Dėl skaičiavimo - taip, šiuo metu atliekami keleivių skaičiavimai.

                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                Geriau jau galėjo 1G nuimt 1-ą ilgą ir jį ,,duot'' 53 maršrutui, o 934 1G, nes juk 1G dažniau žymiai važinėja negu 53.
                                Realiai, galima buvo imti ilgą autobusą iš 6G arba 74. Beje, pirmąkart, atrodo, 74 maršrutu dirbo Berkhof (atrodo 168).
                                Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.10.25, 20:23.

                                Comment


                                  Mačiau šią savaitę porą kartų buvo Man'ai tiek 82, tiek 19 maršrute. Tikriausiai irgi norėjo pažiūrėt, kiek keleivių važiuoja kiekvienu reisu..
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                    Jums visada viskas į blogąją pusę. Vienintelis mikrorajonas, kuris visada nepatenkintas (turėdamas net 5 maršrutus). Antra, meras neįsakinėja, kokios TP turėtų dirbti maršrutuose. Dėl skaičiavimo - taip, šiuo metu atliekami keleivių skaičiavimai.


                                    Realiai, galima buvo imti ilgą autobusą iš 6G arba 74. Beje, pirmąkart, atrodo, 74 maršrutu dirbo Berkhof (atrodo 168).
                                    Aš šį kartą nerašiau apie savo maršrutus, o rašiau aplamai apie visus VVT maršrutus. Ir kur bus mažas keleivių srautas jie bus sujungiami su kitais maršrutais.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Aš šį kartą nerašiau apie savo maršrutus, o rašiau aplamai apie visus VVT maršrutus. Ir kur bus mažas keleivių srautas jie bus sujungiami su kitais maršrutais.
                                      Šaltinis?

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        Dėl skaičiavimo - taip, šiuo metu atliekami keleivių skaičiavimai.
                                        O kodėl reikėjo imti trumpą autobusą, norint suskaičiuoti keleivių skaičių? Nejaugi negalima buvo ilgame prikabinti vaizdo kamerą (jeigu jos ten nėra) ir po to paleisti įrašą, kad koks nors klerkas: 1, 2, 3...5...8; 1, 2...6?

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          O kodėl reikėjo imti trumpą autobusą, norint suskaičiuoti keleivių skaičių? Nejaugi negalima buvo ilgame prikabinti vaizdo kamerą (jeigu jos ten nėra) ir po to paleisti įrašą, kad koks nors klerkas: 1, 2, 3...5...8; 1, 2...6?
                                          O naujų darbo vietų sukūrimas yra blogai? Keleivius skaičiuoja paprasti žmonės (įdarbinti) ir gauna, kiek žinau, 600 lt. Tai blogai, kad bent tokiu būdu galima sumažinti nedarbą?
                                          P.S. Skaičiuojama ir trumpuose, ir ilguose autobusuose.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X