Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Kolkas naujausia reklama ant Volvo autobusų. Šią reklamą dar turi 782 bei 715.
    Naujas reklamas gavo ir 2686 bei 1679
    Atvaizdas
    Šis Volvo 2013-10-18 d., po pietų dirbo A65
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      2013-10-22 d. MAN A21 Lion's City NL273 CNG 934 dirba 65 autobusų maršrute.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Matyt lengvai pataisomas gedimas. Šiaip jis įprastai dirba 2-u maršrutu.
        1679 jau linijoje. 1719 Amberis, panašu, grįžo į 14 maršrutą
        Nežinau, kaip vakar buvo, tačiau šiandien Amberis nr. 1719 dirba visgi 2 maršrute.

        Comment


          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
          Nežinau, kaip vakar buvo, tačiau šiandien Amberis nr. 1719 dirba visgi 2 maršrute.
          Apie kelintą valandą teko matyti Amberį, kur ir į kurią pusę (Stotį ar Saulėtekį)?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Nemaniau, kad kada nors tai pamatysiu, bet šiandien 14 maršrute dirbo ilga Karosa nr.137

            Comment


              Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
              Nemaniau, kad kada nors tai pamatysiu, bet šiandien 14 maršrute dirbo ilga Karosa nr.137
              Oho! Ar yra fotografija?

              Comment


                Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                Nemaniau, kad kada nors tai pamatysiu, bet šiandien 14 maršrute dirbo ilga Karosa nr.137
                Kelintą valandą teko pamatyti šį autobusą? Ir kuria kryptimi važiuojantį?
                Kaip apsisukti sugebėjo siaurame Arimų g. žiede? /\
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                  Šiandien ryte mačiau 57 maršrute dirbo(-a) MAN Lion's City, man rodos nr 938.
                  Kur tu jį matei? Aš mačiau tą autobusą, Jeruzalės stotelėje važiuojant į Ateities g. pusę.
                  Paskutinis taisė denisas; 2013.10.22, 18:55.

                  Comment


                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                    Oho! Ar yra fotografija?
                    Fotografijos deja nėra
                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Kelintą valandą teko pamatyti šį autobusą? Ir kuria kryptimi važiuojantį?
                    Kaip apsisukti sugebėjo siaurame Arimų g. žiede? /\
                    7:33 Naujosios Vilnios žiede laukiau autobuso ir pamačiau važiuojantį į Grigaičių pusę. Man irgi įdomu kaip jis apsisuko Arimų žiede, bet deja šio reginio nemačiau.

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Apie kelintą valandą teko matyti Amberį, kur ir į kurią pusę (Stotį ar Saulėtekį)?
                      Apie 9:50 prie Klinikų stotelės, važiavo į Stotį.
                      Apie 14:05 prie Leono Sapiegos stotelės, važiavo į Saulėtėkį.

                      Comment


                        Vakar 88 maršrute "Citroen Jumper" 930, šiandien - 931.

                        Comment


                          Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                          Vakar 88 maršrute "Citroen Jumper" 930, šiandien - 931.
                          Neilgai truko 931 darbas 88 maršrutu. Maždaug 11.30 atvykęs į Naujininkų stotelę (pavėlavęs daugiau nei 15min.) link Oro uosto, vairuotojas išleido visus keleivius ir nuvažiavo į parką. Priežastis- dėl kažkokių priežasčių neatsidarinėjo durys į saloną. Keleiviams teko iššliaužti per priekines duris.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė denisas Rodyti pranešimą
                            Kur tu jį matei? Aš mačiau tą autobusą, Jeruzalės stotelėje važiuojant į Ateities g. pusę.
                            Aš mačiau kai jis važiavo į Jeruzalės st. (link Ateities st.), buvo šalia stotelės tų šviesoforų.

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Aš mačiau kai jis važiavo į Jeruzalės st. (link Ateities st.), buvo šalia stotelės tų šviesoforų.
                              2013-10-21 d. 771 57, 836 57
                              2013-10-21 d. 187 65, 853 65, 817 65, 803 65, 811 65
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                2013-10-21 d. 771 57, 836 57
                                2013-10-21 d. 187 65, 853 65, 817 65, 803 65, 811 65
                                Pala pala: Tai ką, pirmadienį A57 dirbo Volvo 7700A?

                                Comment


                                  Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                  Pala pala: Tai ką, pirmadienį A57 dirbo Volvo 7700A?
                                  Taip gaunasi, kad buvo ilgas autobusas /\ (jeigu tikėti info)..
                                  Kaip jis Vandenio gatvėje sugebėjo padaryti posūkį?

                                  Šiandien 61-am maršrute dirba raudonasis Ernst Auwarter Clubstar #097
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    2013-10-21 d. 771 57, 836 57
                                    2013-10-21 d. 187 65, 853 65, 817 65, 803 65, 811 65
                                    Kažką tu čia labai nusišneki! (10-21d.) 771 ilgas tikrai negalėjo būt 57 maršrute, kurį daugiausia aptarnauja tik midibusai (ir tai tik 1-as) tau gi sakau tą dien ryte mačiau MAN Lion's City, o čia dabar midibusas į ilgą autobusą tikrai negalėjo pavirst. Beje kodėl dar 65 paminėjai tą dieną net 5 autikus, jei ten dirba man rodos visą d. tik 2?

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      <...> Beje kodėl dar 65 paminėjai tą dieną net 5 autikus, jei ten dirba man rodos visą d. tik 2?
                                      Likę du autobusai galimai galėjo būti rezervai. O 187 įkišo dėl to, kad norėjo parašyt, kad kažkuriam iš autobusų (803 ar 811) buvo šis ekipažas..

                                      Realiai tiek 65, tiek 57 maršrutus aptarnauja 1-as poskyris, ar 2-as?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        13 maršrute šiandien dirba... 2694! Pirmą kartą pamačiau Solarį dirbantį pertraukiamu grafiku.

                                        Comment


                                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                          2013-10-21 d. 771 57, 836 57
                                          2013-10-21 d. 187 65, 853 65, 817 65, 803 65, 811 65
                                          Nesamonės. Gal paaiškink, kas čia yra išvis.

                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Realiai tiek 65, tiek 57 maršrutus aptarnauja 1-as poskyris, ar 2-as?
                                          1-as.
                                          Beje, vakar 49 dirbo midibusas 593.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X