Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
    36/66 visi be isimties trumpi, maciau gal 3-4 Lion's city. 1G,2G visos be isimties ilgos. 6G trumpos + ilgos.
    Aš tik 66 1 Lion's City mačiau. 36 pamaininiai 851 ir 729.

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Ne. Važinėdavo ir trumpi, ir ilgi. O dienos metu važinėdavo tris ilgi ir vienas trumpas. Kaip yra šiandien - nežinoma.
    Aš kažkaip darbo dienomis nė karto nemačiau trumpo autobuso 6G po rugsėjo 1 d.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Aš kažkaip darbo dienomis nė karto nemačiau trumpo autobuso 6G po rugsėjo 1 d.
      Tikrai buvo ir ne vienas.

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Visų autobusų nemačiau, bet bent po 2 jų yra 5 ir 46. 42, 36 ir 66 visi trumpi.
        Kad šiandien A42 mačiau du trumpus ir vieną ilgą /\
        Gali būti, jog 814 (berods) buvo pertraukiamu grafiku dirbęs A42..
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Aš kažkaip darbo dienomis nė karto nemačiau trumpo autobuso 6G po rugsėjo 1 d.
          Jei apie darbo dieną kalbi, tai tik ilgus mačiau 6G po rugsėjo 1. O savaitgalį visi trumpi 6G
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            46 ir 56 šią savaitę ilgų jau nemačiau. Bent po vieną trumpą abiejuose buvo jau praeitą savaitę.
            43 būna bent po vieną trumpą kasdien.

            Comment


              50 netikėtai vis dar dirba viena ilga mašina - Karosa (202 atrodo).
              P.S. 271 - a55.
              Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.09.17, 11:56.

              Comment


                Šiandien 55-am žemagrindžio grafiku dirba.. 496 (trumpas MB 0405N2)
                Karosa B832 #203 - 4-am maršrute (buvęs 1A)
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Noriu paklausti: Ar 48 maršrutu buvo šią savaitę ilgi autobusai?

                  Comment


                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                    Noriu paklausti: Ar 48 maršrutu buvo šią savaitę ilgi autobusai?
                    Jau nuo praeitos savaitės jų ten nematyti.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      31 maršrute žinau, kad dabar kasdien bent po du trumpus dirba. Galbūt ir visi trumpi, tiksliai negaliu pasakyt.

                      Comment


                        Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                        31 maršrute žinau, kad dabar kasdien bent po du trumpus dirba. Galbūt ir visi trumpi, tiksliai negaliu pasakyt.
                        Greiciausiai tik gal du vazineja trumpi, dauguma matau ilgus 31 marsrute.
                        Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                        Comment


                          Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                          31 maršrute žinau, kad dabar kasdien bent po du trumpus dirba. Galbūt ir visi trumpi, tiksliai negaliu pasakyt.
                          3 ilgi, 2 trumpi.

                          Comment


                            1G šiandien dirba 087. Turbūt vienpamaininiu grafiku.

                            Comment


                              Tiek vakar, tiek šiandien:

                              82-am dirba Mercedes benz 0520 Cito [vakar 029 1 grafiku, šiandien - 028 2 grafiku]
                              68-am vienpamaininiu grafiku dirba Vanhool A580 #067
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien Liepkalnio ir Dunojaus gatvių sankryžoje A12 dirbęs Berkhof Nr. 184 pateko į avariją. Kiek mačiau pravažiuojant pro šalį, panašu, jog tai buvo nestiprus susidūrimas su lengvuoju automobiliu.
                                Beje, kiek iš viso yra išnomuotų autobusų? Nes pagal numeraciją tai panašu, jog daugiau negu 15, o berods būtent tiek turėjo būti. Jeigu kas įketų jų sąrašą, tai būčiau labai dėkingas.

                                Comment


                                  Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                  Beje, kiek iš viso yra išnomuotų autobusų? Nes pagal numeraciją tai panašu, jog daugiau negu 15, o berods būtent tiek turėjo būti. Jeigu kas įketų jų sąrašą, tai būčiau labai dėkingas.
                                  11 Berkhofų ir 4 Meteorito autobusai.

                                  Comment


                                    Visas VVT naudojamų autobusų sąrašas: http://www.marsrutai.lt/tinklarastis...va_sarasas.xls Jeigu kada neveiks, reiškia įkelta nauja versija čia, puslapio apačioje: http://www.marsrutai.lt/tinklarastis/1386.aspx
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      1110 po kapitalinio remonto jau dirba 17 maršrute, 881 šiandien- 24 maršrute.

                                      Comment


                                        Sudomino autobuso 9-asis marsrutas. Pamenu ji dar nuo tu laiku kai jo ziedas buvo prie naujai statomu, paskutiniu namu Justiniskese, Taikos g. Marsutas vadinosi Justiniskes-Vilkpede.
                                        Siuo metu jis kardinaliai pasikeites (Zuikiu g.-Agrastu g.). Yra trumpiausias autobuso marsrutas Vilniuje, jo ilgis tik 3km., trukme 10 min., vyrauja kelios stoteles, ir tik keli reisai per diena.
                                        1) Klausimas kam jis is vis reikalingas?
                                        2) Ar galima su tuo paciu, jau kadaise buvusiu marsruto nr. sudaryti visai nauja marsruta (analogiskas variantas pvz. su marsrutu nr. 82, vaziavo juk kita trasa)?;
                                        3) Kokios transporto priemones si marsruta aptarnauja?

                                        Comment


                                          1. Pagrinde Zuikių gatvės gyventojų susisiekimui su geležinkelio stotimi ryte, važiuojant į darbus ir vakare, grįžtant iš jų

                                          2. Naujai sukurto maršruto numeris 82 parinktas neatsitiktinai, kadangi jis važiuoja buvusio mikrobo trasa per Salininkus į Juodšilius (tik kad neužsuka į Pušų gatvėje esantį žiedą) - taip keleiviams lengviau susigaudyti koks tai maršrutas(taip pat ir su 115 maršrutu - kad gyventojai greitai prie jo adaptuotųsi, kadangi važiuoja ta pačia trasa)

                                          3. Midibusai Neoplan N4407 Centroliner, Mercedes benz 0520 Cito, Vanhool A508 būna pasirodo, retsykiais ir Ernst Auwarter Clubstar. Ar būna Noge midibusai, nežinia.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X