Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man rodos, kad savaitgalį 82 maršruto vienu grafiku nuo šiol dirbs Noge midibusas. Šiandien šiame maršrute dirbantis Noge midibusas - 188
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Ką tik mačiau naują išnuomotą autobusą nr. 169, 34 maršrute. Kažkaip kai pamačiau šį autiką pirmą kartą keistą pasidarė , bet toks visai nieko
      Paskutinis taisė Mantas95; 2013.09.02, 10:51.

      Comment


        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
        Ką tik mačiau naują išnuomotą autobusą nr. 169, 34 maršrute. Kažkaip kai pamačiau šį autiką pirmą kartą keistą pasidarė , bet toks visai nieko
        167 dirba A42, 168 dirba A53. Teko važiuoti, tai tikrai neblogos sėdynės
        Beje, šis autobusas vežiojo keleivius oro uoste
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Atrodo, kai kurie maršrutai dabar "pakeitė" poskyrius: A12 dirbo 709 ir 883, priklausantys 2 poskyriui, A53 dirbo 509, 526, 741, priklausantys 1 poskyriui, 1G ilgi autobusai buvo iš abiejų poskyrių (pvz. iš 1 - 527, iš 2 - 773). O gal tiesiog perskirstė autobusus tarp poskyrių?

          Comment


            Man atrodo, kad ne perskirstyme esme. Tiesiog, katastrofiskai trukstant autobusu, leidzia viska, kas vaziuoja.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Nuo rugsėjo 1 d. 53 maršrutas atiduotas į 1 poskyrį, o 2-am atiduoti 12, 16 ir 55.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Šiandien 1G maršrute pastebėtas Saffle, berods nr. 831 ar 837, tiksliai nepamenu.
                Paskutinis taisė Marius555; 2013.09.04, 20:12.

                Comment


                  937 negalėjo būt, nes nr. 937 yra Man Lion's City, ne Saffle.

                  Comment


                    Vakar 1G tikrai dirbo Saffle, tik nežiūrėjau kuris.

                    Comment


                      O aš Saffle 1G mačiau pirmadienį... Nr. irgi nežinau. Nieko juk čia nuostabaus kad Saffle 1G maršrute... Tik man pikta, kad trumpi autobusai leidžiami :/

                      Comment


                        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                        Šiandien 1G maršrute pastebėtas Saffle, berods nr. 931 ar 937, tiksliai nepamenu.
                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        937 negalėjo būt, nes nr. 937 yra Man Lion's City, ne Saffle.
                        Pirmadienį, jei atmintis dėl dienų neapgauna, dirbo 907
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                          937 negalėjo būt, nes nr. 937 yra Man Lion's City, ne Saffle.
                          Atsiprašau, turėjau omeny 831 ar 837

                          Comment


                            Įspūdžiai iš pasivažinėjimo greitaisiais autobusais-tiek 1G, 2G ar 3G autobusai buvo "prikimšti" žmonių, stotelėse laukę žmonės tiesiog netilpo įlipti į autobusus ir liko laukti kito. 3G nr. 528 vos užvažiavo į Šeškinės kalną. Turbūt dažninti autobusų eismą dabar ir nėra galimybių, bet kažką galvoti dėl tokių keleivių srautų tikrai reikia.

                            Comment


                              Šiandien A53 dirba Mercedes benz 0405GN #268, išnuomotas iš Visagine esančio "Meteorit turo"
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Šiandien A53 dirba Mercedes benz 0405GN #268, išnuomotas iš Visagine esančio "Meteorit turo"
                                Tiksliau dirbo. Apie 10 min. vėlavo atvykti į Fabijoniškių žiedą (11:19 turėjo būti S. Stanevičiaus st., o jis tik 11:27 buvo Gelvonų st.) Po 12 val. jo jau neužtikau.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Šiandien elektrinis autobusas dirba 11 maršrutu.

                                  Comment


                                    Pastebėjau, kad Naujjojoje Vilnioje važinėja nelegalūs privatūs mikriukai. Ryte kai laukiu autobuso Naujosios Vilnios žiede prie to privažiuoja baltas be jokių lentelių mikriukas, bet matosi kad turėklai viduje yra. Žmonės jau laukia jo ir jį atpažįsta. Tada sulipa, sumoka ir nuvažiuoja. Tik įdomu kur jis juos veža. Manau, kad buvusio 44 maršrutu.

                                    Comment


                                      Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                                      Pastebėjau, kad Naujjojoje Vilnioje važinėja nelegalūs privatūs mikriukai. Ryte kai laukiu autobuso Naujosios Vilnios žiede prie to privažiuoja baltas be jokių lentelių mikriukas, bet matosi kad turėklai viduje yra. Žmonės jau laukia jo ir jį atpažįsta. Tada sulipa, sumoka ir nuvažiuoja. Tik įdomu kur jis juos veža. Manau, kad buvusio 44 maršrutu.
                                      Gal kokia įmonė darbuotojus pasiima?

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        Gal kokia įmonė darbuotojus pasiima?
                                        Greiciausiai tai nelegali veikla, nes paprastai imones nemokamai vezioja savo darbuotojus.

                                        Comment


                                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                          Greiciausiai tai nelegali veikla, nes paprastai imones nemokamai vezioja savo darbuotojus.
                                          Kaip įmanoma stovint gatvėje pamatyti, ką būtent daro įlipę žmonės? Ar tikrai jie sumoka už kelionę? O gal tiesiog rodo vairuotojui dokumentą, kad, pvz., tikrai dirba šioje įmonėje ir turi teisę važiuoti šiuo mikriuku.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X