Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dirba 1720.
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
      Dirba 1720.
      Aš tai mačiau 17-am 1719. 14:25 prie Žaliojo tilto, važiavo link Žirmūnų.

      Comment


        Šiandien 2 maršrute dirba 1720.

        Comment


          Šiandien 2G 846............

          Comment


            Šiandien 4G Nr. 271 ties Tuskulėnais, matyt, lūžo pusašis, todėl išlaipinęs visus keleivius persikreipęs važiavo į Viršuliškių parką. Perlipus į 19 troleibusą ties "Europa" šis užduso ir vairuotoja kreipėsi į keleivius "berniukai, pastumkit troleibusą" ) Po to važiavo įprastai. Dar nustebino 116, kai pavežiojęs ratais po Lazdynus atvežė atgal į Karoliniškes - pasirodo, į Bukčius nebevažiuoja...

            Dėl 87, tai jam labai sudėtinga iš pirmos juostos persirikiuoti į 4, norint išsukti ties Pramogų arena. Piko metu reikia kokių 10 min. (galėtų Licėjuje nestoti). Nuo Kalvarijų ir Jeruzalės labai daug keleivių važiavo iki Vanaginės ir pirmųjų Riešės stotelių. Paskui ištuštėjo, bet Riešės gimnazijoj prilipo jaunimėlio, kuris daugiausia važiavo į Bendorėlius ir kitus baisius naujakurių rajonus, paskui vėl nemažai įlipo Bukiškėse. Taip kad piko metu (regis, ~14-15 val. važiavau), tai labai naudojamas maršrutas.

            Comment


              271 tai keistas autobusas. Jau keturis kartus buvo parūkęs, tai dabar ir pusašis lūžo.
              ----
              Beje, aš šoke dėl greitųjų. Ateinu aš į Klinikų st. (link Šilo tilto) apie 16.50. Važiuoju į Pilaitę. Atvažiavo 4G, tačiau labai jau daug žmonių lipo, todėl praleidau jį. Švieslentė rodo, jog po 4 minučių atvyks T19. Aš įsėdu į jį. Lvovo st. troleibusas pavijo 4G, o Edukologijos žiede troleibusas išvis aplenkė 4G. Atvykstu į T. Narbuto st. Tas pats 4G atvyksta į šią stotelę po ... 2 minučių. Tikrai labai greita, 6 skirtumas į troleibuso naudą...

              Comment


                Parašė Xarru Rodyti pranešimą
                <....> matyt, lūžo pusašis <....> persikreipęs važiavo <....>
                Jei būtų lūžęs pusašis, sava eiga važiavęs nebūtų. Niekada iš viso neteko girdėti, kad autobusui jis lūžtų. Daug lengviau nusisuka šlicai, nei lūžta. Jei važiavo persikreipęs, bus pneumo sistemos gedimas. Dažniausiai sugenda aukščio reguliavimo sistemos kraneliai, jų valdymo traukutės, jas perverčia.

                Comment


                  Šiandien 17.03 į avariją pateko Neoplanas nr. 590. Stipriai suvarytas autobuso priekis.
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    Koks čia maršrutas ir kur? Ne visi juk seka garažinius numerius.

                    Comment


                      Dirbo 11 maršrute. Susidūrė ties Liubarto tiltu su lengvuoju automobiliu.
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        Šiandien 3-am troleibusų maršrute dirbo perdažytas 2561
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                          Šiandien 17.03 į avariją pateko Neoplanas nr. 590. Stipriai suvarytas autobuso priekis.
                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                          Dirbo 11 maršrute. Susidūrė ties Liubarto tiltu su lengvuoju automobiliu.
                          Viena iš trijų:
                          1) kolega suklydo dėl į avariją patekusio Neoplano numerio;
                          2) priekis nebuvo "stipriai suvarytas";
                          3) VVT meistrai pradėjo stebuklingai greitai dirbti (arba kurį nors iš šių Neoplanų pavertė "donoru" ir nulupo visą priekį).

                          Faktas – šįvakar 590-asis važinėjo 88-tu maršrutu sveikutėlis, bent jau man nepavyko ant jo priekio įžiūrėti kokių nors avarijos pėdsakų. Nuotrauka, tiesa, labai nesigavo:

                          Comment


                            "Alekseros" Gariūnų maršruto į Šeškinę autobusas (FEO 061) sugedęs stovi paliktas "paskutinėje maršruto stotelėje" ("Šeškinės poliklinika", Fabijoniškių kryptimi). Matyt, be rytdienos nenutemps.
                            Paskutinis taisė aRa; 2014.11.23, 23:30.

                            Comment


                              Jeigu gerai įžiūriu, nėra priekyje garažinio numerio. Arba labai nenukentėjo priekis, tik perdažė ir pamiršo numerį garažinį užklijuot, arba, kaip minėjo kolega aRa, kažkuriam Neoplanui nuėmė priekį
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                Viena iš trijų:
                                1) kolega suklydo dėl į avariją patekusio Neoplano numerio;
                                2) priekis nebuvo "stipriai suvarytas";
                                3) VVT meistrai pradėjo stebuklingai greitai dirbti (arba kurį nors iš šių Neoplanų pavertė "donoru" ir nulupo visą priekį).

                                Faktas – šįvakar 590-asis važinėjo 88-tu maršrutu sveikutėlis, bent jau man nepavyko ant jo priekio įžiūrėti kokių nors avarijos pėdsakų. Nuotrauka, tiesa, labai nesigavo:
                                Atvaizdas
                                Žmona važiavo tuo metu. Susidūrimas įvyko ne ties Liubarto tiltu, bet tik išvažiavus iš Pamėnkalnio stotelės. Deja ji priekio nepažiūrėjo, tai kiek "stipriai suvarytas" buvo negaliu pasakyt.

                                Comment


                                  Šiandien 43 ir 73 maršrutuose skaičiuojami keleiviai: juose dirba ne troleibusų parko, o autobusų parko MAN (gal ir Solaris) autobusai. Troleibusų parko autobusai greičiausiai dirba kitais jiems nepriklausančiais maršrutais.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Vienas iš troleibusų parko Mercedes Benz O405 nr.494 dirba 48 maršrutu.
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Jeigu gerai įžiūriu, nėra priekyje garažinio numerio. Arba labai nenukentėjo priekis, tik perdažė ir pamiršo numerį garažinį užklijuot, arba, kaip minėjo kolega aRa, kažkuriam Neoplanui nuėmė priekį
                                      Vis tik tikėtiniausia 590-tojo paremontavimo (lieka neaišku, kiek ten to remonto reikėjo), perdažyto priekio bei neužklijuoto garažo numerio versija.

                                      Šiandien teko matyti visus likusius Neoplan midi busus (591 ir 594 - 115, 592 - 15, 593 - parke) – nei vienas neturi matomų priekio pažeidimų. Ir visi su garažo numeriais priekiniame kairiajame kampe.
                                      Paskutinis taisė aRa; 2014.11.24, 14:39.

                                      Comment


                                        Šiandien 48 : minėtasis 494, 156 ir 159.
                                        46 mačiau 497.

                                        Comment


                                          Naujojoj Vilnioj sustojo eismas ties Parko-Pergalės gatvėmis, įstrigę 31 74, pora greitųjų ir kitų autobusų.
                                          Dėl šios nelaimės > http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=66484328
                                          1 74 ir 18 matau važiuoja Gerovės gatve.
                                          17:30 : visas eismas atnaujintas.
                                          Paskutinis taisė Mantas95; 2014.11.24, 16:33.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X