Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė denisas Rodyti pranešimą
    Papildysiu tave:
    2G 788;
    55 356 (į AP);
    34 170;
    76 840.
    Na, su 34 ilgais tai jau tikrai įprasta, tai nemanau, kad kasdien reik rašyt.
    Mačiau 294 važiavo Ateities gatve (nuo Laisvės pr.), tai turbūt grįžta į Visaginą.
    2G šiandien 520 sugedo.

    Comment


      Dabar 4016 jau dirba 48 maršrute vietoje sugedusio 812.

      O 88 maršrute važinėja 097 (vietoje 29).

      Comment


        Jau tikrai gal metas baigti su ilgais 34/55/46 bei "ne to poskyrio" autobusais greituosiuose. Tai yra kasdienybė ir šios temos tikslas nėra visos dienos paskyros surašymas.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Na niekad nesu matęs, jog žmogus nenorėtų, kad jo puslapis būtų aktyvus. Mano nuomone, visi esam laisvi ir galim rašyt tai, kas kiekvienam atrodo neįprasta. Taip, gal tai ir yra per dažna, tačiau nedrauskit to, ką kiekvienas čia parašom. Ačiū už supratingumą

          Comment


            1g 803

            Comment


              Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
              Na niekad nesu matęs, jog žmogus nenorėtų, kad jo puslapis būtų aktyvus. Mano nuomone, visi esam laisvi ir galim rašyt tai, kas kiekvienam atrodo neįprasta. Taip, gal tai ir yra per dažna, tačiau nedrauskit to, ką kiekvienas čia parašom. Ačiū už supratingumą
              Tai yra vadinama forumo teršimu ir taisyklių nepaisymu. O viena taisyklę dėl keleto vartotojo paskyrų kūrimo tamsta jau 2 kartus pažeidė.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Šiandien pagaliau 17 ilgas 876.

                39 - 850. Nežinau, kokia situacija šitam maršrute būna kiekvieną dieną, bet vakar vakare jis važiavo pilnas, beveik sausakimšas. Metas atidaryti vasaros sezoną.

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Tai yra vadinama forumo teršimu ir taisyklių nepaisymu. O viena taisyklę dėl keleto vartotojo paskyrų kūrimo tamsta jau 2 kartus pažeidė.
                  Atsiprašau, tačiau jūsų žinutės būtent antrojo sakinio nesupratau išvis. O forumo aš neteršiu, tiesiog išreiškiu savo nuomonę

                  Comment


                    Šiandien:
                    1G 973;
                    66 302.

                    Comment


                      Vakar apie 20:55 Salininkų gatve (nuo Lydos pl. pusės) prašvilpė Aros aprašytas 812-as į 3 maršrutą
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
                        Atsiprašau, tačiau jūsų žinutės būtent antrojo sakinio nesupratau išvis.
                        Karys Lauke. Gaidzys911. Visa tai turi būti suprantama ir aišku.

                        O forumo aš neteršiu, tiesiog išreiškiu savo nuomonę
                        Tai sprendžia tvarkytojai, o ne tu.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          1719 Amberiui Spaudos rūmų sankryžoj nukritę ūsai ir nelabai pavyksta uždėt. Buvo prisikaupę daug kitų troleibusų, bet dabar pravažiuoja jau kliūtį. 2602 irgi sėkmingai pravažiavo.
                          2G šiandien 781.
                          66 ne 302 kaip denisas minėjo, o 203.
                          Paskutinis taisė Mantas95; 2016.06.02, 18:41.

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Karys Lauke. Gaidzys911. Visa tai turi būti suprantama ir aišku.



                            Tai sprendžia tvarkytojai, o ne tu.
                            Tie profiliai buvo sukurti tuo tikslu, nes aš pamiršdavau tam tikrus duomenis. Manyčiau, jog tai yra normalu ilgą laiką nesinaudojant ir po to vėl norint prisijungti. Ir beje, prašyčiau su manim bendrauti daugiskaitos 2-uoju asmeniu! Kaip matote, su jumis bendrauju oficialiai, tai norėčiau kažkokio grįžtamojo ryšio. Dėkoju

                            Comment


                              1G 476. 809 švieslentė su greitaisiais maršrutais suprogramuota žaliame fone, ko, bent jau kol kas, nepastebėjau kituose carrus autobusuose
                              Paskutinis taisė KAROSA; 2016.06.04, 07:39.

                              Comment


                                Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
                                1G 476. 809 švieslentė su greitaisiais maršrutais suprogramuota žaliame fone, ko, bent jau kol kas, nepastebėjau kituose carrus autobusuose
                                Su laiku taip bus visur, kur yra tokio tipo švieslentės.

                                Comment


                                  36, 66 bei 78 po 1 ilgą autobusą jau, o 19 - visi 2. Panašu, kad dar nepasimokė iš ankstesnių metų, jeigu į 78 leidžia ilgus.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
                                    1G 476. 809 švieslentė su greitaisiais maršrutais suprogramuota žaliame fone, ko, bent jau kol kas, nepastebėjau kituose carrus autobusuose
                                    Papildysiu. 2G 743. 824 (2G) švieslentė greituosius maršrutus irgi rodo žaliame fone.

                                    Comment


                                      Su laiku, spėju, suprogramuos G maršrutus žaliam fone visose Mobitec tipo švieslentėse
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Su laiku, spėju, suprogramuos G maršrutus žaliam fone visose Mobitec tipo švieslentėse
                                        Šiandien dar pastebėjau kad ir 990 jau turi suprogramuotą tokią švieslentę

                                        Comment


                                          Beje dar šiandien 42 darbuojasi 137, 57 846

                                          Comment

                                          Working...
                                          X