Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien 2G 711 ir 824 (šis pakeitė sugedusį 141, dėl 711 nežinau), taip pat 34 876, na ir 87-am vėl saflas - šįkart 841
    Paskutinis taisė KAROSA; 2016.05.24, 18:33.

    Comment


      87-am ir 817 dirbo šiandien.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        O beje, šiandien 2G pertraukiamuoju grafiku - 776.

        Comment


          Atsiprašau už postą po postu, tačiau:
          55 777;
          1G yra keletas pakeitimų: vietoje 706 dabar 516, o vietoje 741 - 3010, dar ir 776 yra.

          EDIT. Pastarajame pamaina yra ir 356.
          Paskutinis taisė denisas; 2016.05.25, 13:55.

          Comment


            Šiandien pradėjo važinėti dar vienas (2TP) nuomojamas MAN A23 NG313 - Nr. 447, dirba 4G maršrute.

            Nuomotų Mercedes-Benz O405GN(2) gatvėse nebeliko.

            Comment


              Parašė aRa Rodyti pranešimą
              Šiandien pradėjo važinėti dar vienas (2TP) nuomojamas MAN A23 NG313 - Nr. 447, dirba 4G maršrute.

              Nuomotų Mercedes-Benz O405GN(2) gatvėse nebeliko.
              Ar šiuose MAN veikia oro kondicionieriai? Tiketina, kad ne ir niekada neveiks.

              Comment


                Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                Ar šiuose MAN veikia oro kondicionieriai? Tiketina, kad ne ir niekada neveiks.
                Ten tokių regis išvis nėra :/
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Ant dalies paskutinių iš Meteorit Turo gautų (10 vnt. AP ir 8 vnt. 2TP) nuomojamų MAN A23 NG stogų sumontuoti (panašu, kad "šviežiai") kažkokie kondicionieriai - žiūrėkite pastarojo mėnesio nuotraukas fotogalerijoje. Ar jie veikia ar yra tik "dėl vaizdo" (pagal konkurso sąlygas), nežinau.
                  Paskutinis taisė aRa; 2016.05.25, 14:27.

                  Comment


                    Kondicionieriai sumontuoti tik "dėl vaizdo". Teko kilstelėti ranką prie kondicionieriaus - nedirba.
                    Kiek teko klausinėt vairuotojų, tai sakė, kad jie pastatyti dėl vaizdo.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                      2016-05-24 d.
                      Informuoju, kad 830 dirbęs 65 1 grafiku sugedo st. Balsių mokykla 7:40 val. (turėjęs važiuoti link Ožkinių), laukia Techninės pagalbos. Iš autobusų parko jau yra išvykęs rezervinis autobusas. Galimas vėlavimas 65–to 1 grafiko. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
                      Šiandien apie 14:30 830 (vėl 65) vėl vilko techninė pagalba (mačiau Kalvarijų gatvėje, tarp Baltupių ir Naujakiemio stotelių).

                      Comment


                        27 - 203

                        Comment


                          Parašė denisas Rodyti pranešimą
                          Atsiprašau už postą po postu, tačiau:
                          55 777;
                          1G yra keletas pakeitimų: vietoje 706 dabar 516, o vietoje 741 - 3010, dar ir 776 yra.

                          EDIT. Pastarajame pamaina yra ir 356.
                          55 dar ir dažnas jau 879. Nesu pilnai įsitikinęs dėl maršruto, bet lyg 36 šiandien mačiau 707.

                          Comment


                            Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                            Šiandien apie 14:30 830 (vėl 65) vėl vilko techninė pagalba (mačiau Kalvarijų gatvėje, tarp Baltupių ir Naujakiemio stotelių).
                            Ir žinau dėl kokios priežasties jį į parką tempė. Jei 830 išjungi variklį autobusas neužsiveda ir taip jau tęsiasi pusę metų (nauji vairuotojai išjungia variklį ir tada negali užvesti, o senbuviai variklio neišjungia, nes žino, kad išjungus variklį autobusas nebeužsives).
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                              Ir žinau dėl kokios priežasties jį į parką tempė. Jei 830 išjungi variklį autobusas neužsiveda ir taip jau tęsiasi pusę metų (nauji vairuotojai išjungia variklį ir tada negali užvesti, o senbuviai variklio neišjungia, nes žino, kad išjungus variklį autobusas nebeužsives).
                              Gal žinote ir kokiu stebuklingu būdu jis užvedamas parke ir kodėl tik ten galima tai padaryti?

                              Comment


                                Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                Gal žinote ir kokiu stebuklingu būdu jis užvedamas parke ir kodėl tik ten galima tai padaryti?
                                Parke su "prikurke" užveda meistrai ir liepia negęsinti variklio. Vairuotojas daug paraiškų buvo prirašęs net pas viršininką buvo nuėjęs, kad šį gedimą sutaisytų, bet nesutaisė. Dar blogai veikia šio autobuso masė, ne visada suveikia jį.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  203 vėl 27-am, 34 390

                                  Comment


                                    Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
                                    203 vėl 27-am, 34 390
                                    Pridedu : 36 476, 55 283, o 50-am šiandien retenybė - visi 6 autai - nauji, nė vieno Carruso ar Safflo (pertraukiamuose - 3 volvai).
                                    Gal kas matė kur šiandien 447 dirba? 4G visus pamaininius mačiau, tarp jų nėra, 43 irgi, o 75 išvis kažkaip vien trumpus pastaruoju metu leidžia.
                                    Paskutinis taisė Mantas95; 2016.05.26, 16:19.

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      Gal kas matė kur šiandien 447 dirba? 4G visus pamaininius mačiau, tarp jų nėra, 43 irgi, o 75 išvis kažkaip vien trumpus pastaruoju metu leidžia.
                                      Panašu, kad po vakarykščio ankstyvo (dar prieš 18 val.) sugrįžimo į parką, jis šiandien "ilsisi"

                                      Beje, ir 338 su 339 kažkaip retokai matomi.

                                      Comment


                                        Parašė aRa Rodyti pranešimą
                                        Panašu, kad po vakarykščio ankstyvo (dar prieš 18 val.) sugrįžimo į parką, jis šiandien "ilsisi"

                                        Beje, ir 338 su 339 kažkaip retokai matomi.
                                        Šiandien iš 2TP MAN'ų tu ,,naujų'' nemačiau tik 338,447. O 339 4G.

                                        Comment


                                          Šiandien:
                                          34 471;
                                          66 276.

                                          EDIT.
                                          66 dar yra ir 400. 36 051 (pamaina). Pridėsiu, kad 400 pamaina, o 276 - razryvas.

                                          EDIT2. 10 974. Įprastai šis autobusas dirba Naujosios Vilnios maršrutuose.

                                          EDIT3. 34 dar yra ir 277.
                                          Paskutinis taisė denisas; 2016.05.27, 21:11.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X