Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Kaip tai susiję su tema? Ir ar gavot autoriaus leidimą panaudoti jo nuotrauką kaip profilio paveikslėlį?
    Leiskite priminti, jog jei dirba bet koks autobusas, svarbu, jog jis būtų geras, o ne prastas. Dėl to ta žinutė ir buvo parašyta. O jeigu jums taip netinka mano nuotrauka, aš ją galiu pakeisti į visiškai naują, ir, kaip suprantu, čia prioritetas yra, kad būtų sava nuotrauka, tai būtent tokia ji ir bus

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      15:18 Papildau :
      774 (1G) sugedęs stovi Jeruzalės st.
      Kaip tik aš ir važiavau su juo (reisas 14:03 nuo Trakų st.) ir tada man atvažiavus į Jeruzalę, jis sugedo. Viskas prasidėjo nuo to, kad 774 iš pat pradžių atvažiavus į st. Jeruzalė, vairuotojas atidarė duris ir išleido norinčius išlipti žmones, paskui uždarė duris, norėjo pajudėti iš vietos, bet deja, nepajudėjo, tada vėl atidarė visas duris ir užgęso variklis. Paskui vėl jį įjungė, uždarė duris, tačiau vis tiek negalėjo pajudėti iš stotelės... Tada atsidarė vairuotojo kabinos durelės, pro jas išlipo vairuotojas, nešinas mantiruote, tada jis išlipo iš autobuso pro vidurines duris ir nuėjo į patį galą, atidarė klapą ir žiūrėjo, kas negerai yra su varikliu. Tada visi žmonės (tarp jų ir aš), perlipo į 975 55.
      Paskutinis taisė denisas; 2016.05.13, 18:15.

      Comment


        Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
        Leiskite priminti, jog jei dirba bet koks autobusas, svarbu, jog jis būtų geras, o ne prastas. Dėl to ta žinutė ir buvo parašyta. O jeigu jums taip netinka mano nuotrauka, aš ją galiu pakeisti į visiškai naują, ir, kaip suprantu, čia prioritetas yra, kad būtų sava nuotrauka, tai būtent tokia ji ir bus
        Man priminimo nereikia.
        O svetimų nuotraukų naudoti be jų autorių sutikimo negalima. Tai ne prioritetas, o taisyklė.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Man priminimo nereikia.
          O svetimų nuotraukų naudoti be jų autorių sutikimo negalima. Tai ne prioritetas, o taisyklė.
          Čia yra tik laikina nuotrauka, kuri artimiausiu metu bus pakeista, pabrėžiu, NEPAŽEIDŽIANT taisyklių. Galbūt tada jau ir nustosite reikšti man priekaištus. Būsiu dėkingas

          Comment


            Gal ir nėra verta rašyti, kad kito poskyrio autobusas, bet padarysiu išskirtinumą, nes šiandien yra didelė betvarkė su poskyriais:
            1G - 710;
            66 - 968;
            16 - 941;
            19 - 948;
            55 - 978.
            Aišku, tradiciškai šeštadieniais yra ir 2G prailgintų autobusų, bet tik pora, ne taip, kaip buvo praeitą šeštadienį - tai 704 ir 746.

            Comment


              Parašė denisas Rodyti pranešimą
              Gal ir nėra verta rašyti, kad kito poskyrio autobusas, bet padarysiu išskirtinumą, nes šiandien yra didelė betvarkė su poskyriais:
              1G - 710;
              66 - 968;
              16 - 941;
              19 - 948;
              55 - 978.
              Aišku, tradiciškai šeštadieniais yra ir 2G prailgintų autobusų, bet tik pora, ne taip, kaip buvo praeitą šeštadienį - tai 704 ir 746.
              Taip, išties yra betvarkė, tiesiog papildysiu jog 1G dar 842, 3G 778, 26 197 (irgi neįprasta), na ir 87 retenybė - saflas (890). 2G dar vienas ilgas - 777.

              Comment


                3g pakankamai dažnai pasirodo savaitgalį 1 poskyrio autobusai, nes savaitgaliais nėra grafikų 1 poskyrio maršrutuose, kur galėtų dirbti ilgi.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Kito poskyrio autobusas dar negarantuoja, kad vairuotojas irgi bus iš kito poskyrio. Savaitgalį, kai nedirba "pertraukiami", "penkiadieniai" ar kažkas iš ekipažo serga/atostogauja, yra įprasta duoti viską iš eilės.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Pasirodo, 2G prailginti autobusai yra ne tik šeštadieniais. Mačiau 992 su 511. Tai gal trumpų autobusų stoka AP, kad savaitgaliais pasirodo tam maršrute 18m autobusai?

                    Comment


                      Parašė denisas Rodyti pranešimą
                      Pasirodo, 2G prailginti autobusai yra ne tik šeštadieniais. Mačiau 992 su 511. Tai gal trumpų autobusų stoka AP, kad savaitgaliais pasirodo tam maršrute 18m autobusai?
                      Ir šitie nevieninteliai. Mačiau 704 (ar 703) ir dar vieną ilgąją Volvo 2G šiandien.

                      Comment


                        11:34 iš Stoties į 3 maršrutą išvažiavo 935 Man'as, vietoje 812
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          58 - 203.

                          Kitą trumpą Karosą pastebėjau apie 17:56 prie Eišiškių pl. stotelės, numerio nemačiau, bet pagal tvarkaraštį gali būti, jog 42.

                          Comment


                            Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                            58 - 203.

                            Kitą trumpą Karosą pastebėjau apie 17:56 prie Eišiškių pl. stotelės, numerio nemačiau, bet pagal tvarkaraštį gali būti, jog 42.
                            Galiu patvirtinti, kad 302 dirbo 42 maršrute.

                            Comment


                              203 a38

                              Comment


                                446 - 4G. Ir ne, tai ne Ikarusas.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  55 051
                                  Paskutinis taisė Mantas95; 2016.05.17, 16:32.

                                  Comment


                                    17 - 302.

                                    Comment


                                      10 356! 7:57 stovi Kaimelio žiede.
                                      Papildau (14:38):
                                      Dar ir 516 yra.
                                      Paskutinis taisė Mantas95; 2016.05.18, 13:39.

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        3g pakankamai dažnai pasirodo savaitgalį 1 poskyrio autobusai, nes savaitgaliais nėra grafikų 1 poskyrio maršrutuose, kur galėtų dirbti ilgi.
                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Kito poskyrio autobusas dar negarantuoja, kad vairuotojas irgi bus iš kito poskyrio. Savaitgalį, kai nedirba "pertraukiami", "penkiadieniai" ar kažkas iš ekipažo serga/atostogauja, yra įprasta duoti viską iš eilės.
                                        Manau, pats laikas pradėti trinti tokio pobūdžio pranešimus. Ir koks skirtumas, kokio poskyrio autobusas atvažiavo? Svarbiausia, kad atvažiavo. . Geriau nepamirškite aktyvuoti kortelių.

                                        Comment


                                          66 - 203
                                          Nežinau, ar apsimoka rašyti, bet 34 - 147, taip pat 65 - 711
                                          Paskutinis taisė KAROSA; 2016.05.18, 20:18.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X