Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Dviračių takai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš nesuprantu, kur jūs tą lanką matote? Beveik tiesus kelias pro Gariūnus, pavyzdžiui į Grigiškes, tada pro Trakų Vokę atgal į Vilnių. Į Trakus net nebandau - pasirinkčiau kokią paprastesnę savižudybės formą.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

      Niekas taip nevažinėja, nes tiek trasa labai išilgėja aplink ratais važinėjant, tiek Miškinių g. nesaugi ir plius dar kalnas gaunasi didelis įvažiuoti papildomai.
      "Niekas taip nevažinėja" - labai dąrasus pareiškimas

      Aš pats taip važinėju, tai jau vienu daugiau nei niekas, dar va forumiečių bent du prisijungs ir dar kitų kolegų dviratininkų nemažai sutinku. Tai tikrai niekas nevažinėja

      Jei būtų kitas patogesnis privažiavimas prie vingio parko - važiuočiau juo, bet deja nėra.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Sportininkai gal ir važinėja, bet "paprasti" dviratininkai tokių bereikalingų lankų nedaro. Juolab iki Trakų važiuojant ir taip jau kalnų nemažai ir atstumas.
        „Paprasti“ dviratininkai paprastai daug jautriau žiūri į eismo kiekį ir geriau prisuka papildomų kilometrų.

        Comment


          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
          Aš nesuprantu, kur jūs tą lanką matote? Beveik tiesus kelias pro Gariūnus, pavyzdžiui į Grigiškes, tada pro Trakų Vokę atgal į Vilnių. Į Trakus net nebandau - pasirinkčiau kokią paprastesnę savižudybės formą.
          Kodėl nevažiuojate į Trakus, kas ten baisaus?
          Flickr

          Comment


            Aš per lazdynus nevažiuoju jau vien dėl šios vietos - raudonos rodykles kryptim yra komfortiškėsnis takas.



            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
            Aš nesuprantu, kur jūs tą lanką matote? Beveik tiesus kelias pro Gariūnus, pavyzdžiui į Grigiškes, tada pro Trakų Vokę atgal į Vilnių. Į Trakus net nebandau - pasirinkčiau kokią paprastesnę savižudybės formą.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Kodėl nevažiuojate į Trakus, kas ten baisaus?
              Turbūt turėjo omeny važiavimą Trakų plentu. Kuris tikrai labai nekažką minti. Nebent savaitgalį anksti ryte norint greičiau pasiekti Aukštadvario ir Semeliškių apylinkių kelius.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Kodėl nevažiuojate į Trakus, kas ten baisaus?
                Trakai yra OK, bet iki jų numint nėra dvirtakio, senasis Trakų plentas per Lentvarį siauras ir pavojingas. Nebent aš nežinau pats kokio geresnio egzistuojančio varianto.

                Comment


                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                  Trakai yra OK, bet iki jų numint nėra dvirtakio, senasis Trakų plentas per Lentvarį siauras ir pavojingas. Nebent aš nežinau pats kokio geresnio egzistuojančio varianto.
                  Į Trakus dviračiu iš tikrųjų labai nemalonu važioti, lengviau į traukinį dviratį įsimesti.

                  Comment


                    Sąlygos į Trakus minti nėra pačios geriausios daugmaž pusę kelio, bet šiaip nieko tokio tragiško savaitgaliais pasijudinti.

                    Comment


                      Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                      Į Trakus dviračiu iš tikrųjų labai nemalonu važioti, lengviau į traukinį dviratį įsimesti.
                      Senu Trakų plentu visai malonu. Ypač kai Lentvaryje nebeliko pervažos. Nebent bet koks važiavimas su eismu atrodo baisu.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Senu Trakų plentu visai malonu. Ypač kai Lentvaryje nebeliko pervažos. Nebent bet koks važiavimas su eismu atrodo baisu.
                        Turint omeny, kad praktiškai visur aplink Vilnių gyvena ir važinėja daug marozų ir girtų degeneratų, tai važiuoti su eismu yra objektyviai pavojinga. Nebent ten išvis mažai eismo.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          Turint omeny, kad praktiškai visur aplink Vilnių gyvena ir važinėja daug marozų ir girtų degeneratų, tai važiuoti su eismu yra objektyviai pavojinga. Nebent ten išvis mažai eismo.
                          Nusišneki.

                          Comment


                            Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą
                            Sąlygos į Trakus minti nėra pačios geriausios daugmaž pusę kelio, bet šiaip nieko tokio tragiško savaitgaliais pasijudinti.
                            Lentvario gatvę galima apvažiuoti per Kirtimų dvirtakį, Liudvinavą ir Trakų vokę - Lentvaryje už pervažos jau ramiau.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Turint omeny, kad praktiškai visur aplink Vilnių gyvena ir važinėja daug marozų ir girtų degeneratų, tai važiuoti su eismu yra objektyviai pavojinga. Nebent ten išvis mažai eismo.
                              Daug esu važinėjęs užmiesčio keliais pro Skaidiškes, Rudaminą, Juodšilius, Naująjį Lentvarį ir t.t. Galiu pasakyt, kad piktybinių veiksmų niekada nesu patyręs. Buvo tik situacijų dėl kelio siaurumo, prasilenkimo problemų ir, aišku, furų vairuotojų. Tuos tai galėtų drąsiai Wagner samdyt. Žudikai iš pašaukimo.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Turint omeny, kad praktiškai visur aplink Vilnių gyvena ir važinėja daug marozų ir girtų degeneratų, tai važiuoti su eismu yra objektyviai pavojinga. Nebent ten išvis mažai eismo.
                                Su tavo dviračio karikatūra visur važinėti pavojinga - aplinkiniai mirs iš juoko.

                                Comment


                                  Parašė Nitro Rodyti pranešimą

                                  Su tavo dviračio karikatūra visur važinėti pavojinga - aplinkiniai mirs iš juoko.
                                  Genocidinis dviratis

                                  Comment


                                    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                                    Daug esu važinėjęs užmiesčio keliais pro Skaidiškes, Rudaminą, Juodšilius, Naująjį Lentvarį ir t.t. Galiu pasakyt, kad piktybinių veiksmų niekada nesu patyręs. Buvo tik situacijų dėl kelio siaurumo, prasilenkimo problemų ir, aišku, furų vairuotojų. Tuos tai galėtų drąsiai Wagner samdyt. Žudikai iš pašaukimo.
                                    Net ir fūrų vairuotojai nėra taip jau blogai. Mano patirtis per kelias dešimtis tūkstančių kilometrų plente aplink Vilnių - absoliuti dauguma fūrų vairuotojų supranta ką vairuoja ir elgiasi gražiai. Aišku pravažiavus fūrai dėl oro srauto reikia biški tvirčiau vairą palaikyt. Bet čia nelaikyčiau fūrų vairuotojų kalte.

                                    Aišku ir pats suprantu, kad fūrą vairuoti sudėtinga ir stengiuosi netrukdyti kiek leidžia situacija. Pvz jei fūra kurį laiką velkasi iš paskos ir dėl eismo neturi galimybės aplenkti - pasitaikius pirmai patogiai progai pasitraukiu ir praleidžiu.

                                    Comment


                                      Daug buvo atvejų, kai fūra specialiai lenkdavo prie pat dviračio, nors kelias buvo laisvas

                                      Comment


                                        Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                        Daug buvo atvejų, kai fūra specialiai lenkdavo prie pat dviračio, nors kelias buvo laisvas
                                        Prie pat tai kiek? Asmeniškai man yra pasitaikę du atvejai kai konkrečiai pro pat alkūnę lenkė. Per n metų ir dešimtis tūkstančių kilometrų. Vieną kartą - Trakai -> Aukštadvaris leidžiantis prie Strėvos. Nelabai malonu 65km/h kai šalia fūra lenkia ant kokių 70km/h per gerą sprindį. Kelkraščio nėra, važiuoju balta juosta, stabdyt baisu, kad neįtrauktų. Kitą kartą - Nemenčinės plento pradžioj kur 2+2. Nenorėjau kratytis dvirtakiu, eismo nedaug... Bet fūristą greit pasivijo karma, už mūsų pasigirdo policijos švyturėliai ir susistabdė fūrą pakalbėt

                                        Comment


                                          Na, kaip sakoma, vieno girto traktoristo pakanka esminiams jūsų gyvenimo pokyčiams

                                          Comment

                                          Working...
                                          X