Parašė Romas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[A19 / 106] Vilniaus pietinis aplinkkelis
Collapse
X
-
-
Informavimas apie
Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A15 Vilnius – Lyda ruožo nuo 10,62 iki 11,08 km ir
valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia – Rudamina – Vaidotai ruožo nuo 15,21 iki 15,41 km
rekonstravimo, įrengiant žiedinę sankryžą ir viaduką, projektavimą
Paspaudus - didesni brėžiniai
1. Bendras Kinelių (Rudaminos) viaduko ir kelių A15 -KK106 žiedinės sankryžos vaizdas
2. Išdidinta žiedinės sankryžos ir viaduko zona.
Nurodyta eismo kryptis iš Rudaminos į Vilnių
https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...ilnia-rudamin/
Komentuoti:
-
Visuomenės informavimas apie numatomą valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A15 Vilnius – Lyda ruožo nuo 10,62 iki 11,08 km ir valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia – Rudamina – Vaidotai ruožo nuo 15,21 iki 15,41 km rekonstravimo, įrengiant žiedinę sankryžą ir viaduką, projektavimą
Kinelių (Rudaminos) viadukas ir kelių A15 bei KK106 žiedinė sankryža buvo projektuota tik esamuose infrastruktūros paskirties sklypuose
Viešas svarstymas Vilniaus r. savivaldybėje vyko savivaldybės salėje (ne Rudaminos miestelyje) 2020 m. rugpjūčio 27 d.
https://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/10974
Viešas svarstymas Vilniaus m. savivalldybėje vyko per Zoom 2020 m. rugsėjo 9 d.
https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...ilnia-rudamin/
Įdomu, ar kas nors buvo pakabinęs Rudaminos miestelyje tą brėžinį su numatomomis važiavimo į Vilnių kryptimis?...
Jei niekas po svarstymų nepasikeitė, tai 4000 Rudaminos gyventojų taps taupaus užsakovo AB Lietuvos geležinkelių infrastruktūra ir apie gyventojus negalvojančio projektuotojo įkaitais, kasdien turėsiantys važinėjantys ratais kvadratais.
Komentuoti:
-
Parašė Riedis Rodyti pranešimąTuriu įtarimų, kad ir tokių neteko regėti (bent jau man).
Pažymėjau kaip vyks eismas....
https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...ilnia-rudamin/
Viadotų sankryžoje yra kliūtys - iš vienos pusės miškas, už jo - gyvenvietė, iš kitos pusės - geležinkelis.
O Rudaminos (Kinelių) kryžkelėje jokių kliūčių nėra, tiesiog reikėtų išpirkit kelis sklypus.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąJei patį kelią iš Rudaminos nuvedus kita degalinės puse tiesiai į tą žieduką, būtų viskas tvarkoj.
Tik neaišku, kaip ten su sklypu.
Gaunasi tokie "jūreiviški mazgai" važiuojant iš Rudaminos į Vilnių
Sklypuose nėra jokių gamtinių kliūčių
Žemėlapis iš Regia.lt
Komentuoti:
-
Jei patį kelią iš Rudaminos nuvedus kita degalinės puse tiesiai į tą žieduką, būtų viskas tvarkoj. Tik neaišku, kaip ten su sklypu.
Komentuoti:
-
Ankstesniame variante buvo keistas posūkis smailiu kampu važiuojant iš Rudaminos į Vilnių.
Naujame variante bus nepatogus sukimas fūroms iš Rudaminos link Vaidotų.
Komentuoti:
-
Parašė Romas Rodyti pranešimąNumatoma rekonstruoti Vilniaus pietinio geležinklelio aplinkkelio pervažą su plentu A15 Vilnius-Lyda
Vieta - netoli Rudaminos, Vilniaus r, Kinelių k.,
KK106 ir A15 sankryža perkeliama į pietus, kad būtų vietos dviejų lygių pervažai. Bus įrengiama žiedinė sankryža
Skelbimas apie pirkimą
Pirkimo numeris: 443436
Skirtingų lygių geležinkelio kelio ir automobilių kelio sankirtos Kyviškės-Valčiūnai (18+419 km) pervažoje viaduko statyba
Pirkimo vykdytojas: AB "Lietuvos geležinkeliai"
Skelbimo kodas: 2019-647728
Pasiūlymų pateikimo terminas: 2020-01-30
Paskelbimo data: 2019-08-28
Preliminarus sprendinys
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=466790
Pakoreaguota iš https://vilnius.lt/lt/numatomo-stati...ilnia-rudamin/
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Panašu, kad nori palikti vieną stotelę esamoje vietoje su galimybe išsukti į visas puses.
Esmė - drastiškai sulėtinti pagrindinį 106 srautą ir susiaurinti įvažiavimus į žiedą atskiriant juostas salelėmis, kad saugiau būtų pereiti perėjomis. Tuo pačiu sudarytos lygiavertės galimybės įvažiuoti nuo Turgėlių pusės.
O kilpa juk ilgųjų autobusų išsisukimui, kadangi panašu , kad vietos manevruoti liks mažiau palyginus su esama schema.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Rudaminos žiedinė sankryža
Projektiniai pasiūlymai - 2020
Sankryžos brėžiniai
Paspaudus - didesni brėžiniai
1.
2.
Nelabai supratau, koks yra "dvigubos kilpos" sprendinys nuo Turgelių pusės
https://teritorijuplanavimas.vrsa.lt...ektavima691315
https://teritorijuplanavimas.vrsa.lt...BhQSUzRCUzRA==
Komentuoti:
-
Kadangi sprendiniai pasiketė, įdedu palyginimui 2016 metų sankryžos viziją
Rudaminos žiedinė sankryža
Parašė Romas Rodyti pranešimąKK106 rekonstrukcija 7,2- 13,1 km
1. 106 ir A3 sankryža ties Nemėžiu:
2. Žiedinė sankryža Skaidiškėse su Sodų gatve
(...)
3. Naujoviška žiedinė sankryža Rudaminoje su keliu 5302 į Turgelius
Pagrindiniam tranzito srautui 106 kelyje gal bus patogiau, bet važiuojantiems iš Turgelių į Vilnių reikės papildomai pasisukioti:
Parašė Romas Rodyti pranešimąAtrankos išvada dėl kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia – Rudamina – Paneriai 13,13 km esančios trišalės ankryžos su valstybinės reikšmės rajoniniu keliu Nr. 5202 Rudamina – Turgeliai rekonstrukcijos į žiedinę sankryžą su apšvietimo įrengimu poveikio aplinkai vertinimo
Ties esama sankryža projektuojamas ovalo formos žiedas su apskritiminėmis kreivėmis, į kurį įsijungia 4 keliai (gatvės). Į žiedinę sankryžą įsikertančiuose keliuose projektuojamos saugumo salelės, atskiriančios priešingų krypčių transporto srautus.
Centrinėje žiedo dalyje numatomas galimas pravažiavimas negabaritinėms transporto priemonėms. Žiedo išilginis profilis derinamas prie esamo reljefo ir įsijungiančių į žiedą kelių. Siekiant išlaikyti esamus kelių ir gatvių parametrus, nepabloginti esamos situacijos ir atsižvelgiant į projektinį greitį, rekonstruojamos sankryžos įsijungiamųjų kelių prieigose.
Aplink projektuojamą žiedinę sankryžą, kelio Nr. 106 (Gamyklos g. ir Aušros g.) važiuojamosios dalies plotis praplatinamas, valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 5202 (Vilniaus g.) ir Mokyklos gatvės važiuojamosios dalies plotis vietomis praplatėja, vietomis susiaurėja. Kelias išplatėja prie žiedo ir saugumo salelių zonoje. Projektuojamoje žiedinėje sankryžoje greitis bus minimalus.
http://vrd.am.lt/VI//files/0.941279001392053404.pdf
Komentuoti:
-
Rudaminos žiedinė sankryža
Vilniaus r. savivaldybė 2020.10.20
Informacija apie numatomą visuomenei svarbių statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą Valstybines reiksmės krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia-Rudamina-Vaidotai 13,13 km esančios sankryžos su valstybinės reikšmės keliu Nr. 5202 Rudamina -Turgeliai rekonstravimo į žiedinę sankryžą techninio darbo projekto rengimą;
Objektas: sankryžos rekonstravimo į žiedinę sankryžą techninis darbo projektas; (...)
Viešas susirinkimas įvyks 2020-11-09 17:00 val. Vilniaus rajono savivaldybės patalpose, Vilnius, Rinktinės g. 50, 124 kab.
https://teritorijuplanavimas.vrsa.lt...ektavima691315
Komentuoti:
-
Rudaminos žiedinė sankryža
Vilniaus r. savivaldybė 2020.10.20
Informacija apie numatomą visuomenei svarbių statinių projektavimą
Visuomenės informavimas apie numatomą Valstybines reiksmės krašto kelio Nr. 106 Naujoji Vilnia-Rudamina-Vaidotai 13,13 km esančios sankryžos su valstybinės reikšmės keliu Nr. 5202 Rudamina -Turgeliai rekonstravimo į žiedinę sankryžą techninio darbo projekto rengimą;
Objektas: sankryžos rekonstravimo į žiedinę sankryžą techninis darbo projektas; (...)
Viešas susirinkimas įvyks 2020-11-09 17:00 val. Vilniaus rajono savivaldybės patalpose, Vilnius, Rinktinės g. 50, 124 kab.
https://teritorijuplanavimas.vrsa.lt...ektavima691315
-
pora nekokybiškų foto iš registratoriaus kelio darbams užfiksuoti. foto 08,31 apie 19val. nuo Šumsko žiedo link naujosios Vilnios.
sunku spėju bus ten gyvenantiems žmonėms, dabar tvora į pat kelia išeis.
tik įdomu kur jie ką ten platins, vietos praktiškai nera, vienintele vieta kuri patiko tai nebus tuos aklosios duobes foto nr 4. tik kad po ištisines linijos nubraižymo ir taip niekas lenkimo nedaro.Paskutinis taisė Slafka; 2020.09.02, 18:27.
Komentuoti:
-
Parašė Romas Rodyti pranešimąReikia vengti to remontuojamo ruožo.
Remontuojamas visas ruožas nuo Grigaičių ribos ties N.Vinios "Maxima" iki Grigaičių žiedo su KK 101 Vilnius-Šumskas.
Komentuoti:
-
Kelios KK106 Grigaičių ruožo nuotraukos tarp Naujos Vilnios ir A3.
Foto 2020.08
Grigaičiai. Pirmas šviesoforas. Laukti beveik nereikėjo
Šviesoforuinis ruožas baigiasi sulig paskutiniais namais.
Tolumoje - Vlniaus geležineklio aplinkkelis,. Teko ir ten palaukti bei praleisti truakinį
Antras Grigaičių šviesoforas. Raudona šviesas dega 5 minutes.
Iš pradžių rodomos minutės, o nuo pusantros minutės - sekundės
Beveik visą laiką iš priešingos pusės mašinų nebuvo; jos pasirodė tik baigiant degtįi raudonai šviesai.
Užsidegus žaliai šviesai gal pusę minutės reikėjo palaukti ir praleisti iš kitos pusės važiavusias mašinas
Šis ilgas ruožas eina iki pat Grigaičių žiedo
Grigaičių žiedas su KK101 Vilnius Šumskas
Tarp Grigaičių žiedo ir Didžiasalio - normalaus pločio kelias
Sankryža ties Skaidiškėmis su A3 Vilnius - Minskas
Atsiprašau už mobiliakinę kokybę fotografuojant prieš saulę
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Parašė kotofeich1 Rodyti pranešimąŠviesoforai bus du ar net trys, vakar per pietus geras kamštis susirinkęs buvo, rekomenduoju apvažiuoti per kitur
Remontuojamas visas ruožas nuo Grigaičių ribos ties N.Vinios "Maxima" iki Grigaičių žiedo su KK 101 Vilnius-Šumskas.
Šiuo metu yra du šviesoforai:
Pirmas - tik įvažiavus į Grigaičius,
Antras, ilgesnis šviesofrinis ruožas - tarp geležinkelio pervažos ir Grigaičių žiedo. Ten raudonos spalvos ciklas yra net 5 minutės.
Komentuoti:
Komentuoti: