Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Raportinu reguliariai, yra jau kokie beveik 10 grabų pranykę to dėka. Tai neįvyksta per 2-3 savaites, bet rezultatai tikrai yra.
    Tai žinoma, aš irgi tokius reportinu ir tie laužai anksčiau ar vėliau dingsta. Bet aš kalbu specifiškai apie "nėra kur parkoti" kontingento požiūrį į nenaudojamų laužų sandėliavimą viešose vietose. Kas jau kas, bet būtent jie turėtų būti labiausiai suinteresuoti, kad tokie laužai jiems atlaisvintų kiemų parkingus, bet jie dažniausiai yra PRIEŠ jų nutempinėjimą ir netgi pradeda pasakoti apie galimas "priežastis", kodėl to nereiktų daryti: o gal senukas tik retkarčiais į sodą vasarą važiuoja. Arba gal žmogus pinigų neturi degalams dažnai važinėti. Nors tos mašinos būna net neapdraustos ir akivaizdžiai nevažiuojančios. Va šito požiūrio aš nesuprantu. Kažkokia keista mazochizmo forma.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą

      Negalima įvesti visiems privalomą "asmeninį parkingą"?
      Automobilių mokesčio neįvedė - žmonės turi daug laisvų pinigų, o poreikis kažkokiai civilizuotai sistemai lyg ir yra.
      Aš tai būčiau už mokamą parkavimą visur, o jeigu ekstremaliau žiūrint galim imti Tokijo pavyzdį - neturi parkavimo vietos negali registruoti automobilio.
      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Tiesiog mokestis už parkingą visame mieste. Jau tai būtų neblogas pajamų šaltinis, kad ir taikant nedideles kainas. Plius padėtų reguliuoti automobilių kiekį.
      Su sąlyga kad nebus "vietiniam mažiau nei euras per mėnesį" kaip dabar žalioj zonoj.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Bet aš kalbu specifiškai apie "nėra kur parkoti" kontingento požiūrį į nenaudojamų laužų sandėliavimą viešose vietose. Kas jau kas, bet būtent jie turėtų būti labiausiai suinteresuoti, kad tokie laužai jiems atlaisvintų kiemų parkingus, bet jie dažniausiai yra PRIEŠ jų nutempinėjimą
        Taigi bijo, kad vieną dieną jų Audi A6 TDI, neužsikūrusi po šaltesnio savaitgalio, irgi bus nutempta.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Pernai pagaliau buvo atidaryta ilgai įrenginėjama Vingrių purvo aikštelė. Pastaruoju metu ji intensyviai naudojama. O jeigu rimtai, į pranešimus apie niokojamą skverą sulaukiu debiliškus atsakymus - Nuotraukose nesimato kelio ženklo draudžiančio parkuotis, dėl sniego, neaišku kokia danga ir pan. Kokie dar kelio ženklai skvere pievoje? Kaip jiems išaiškinti kad ant pievos galima tik per šaligatvį atvažiuoti. Ir apskritai jie ką į google maps ar savo žemėlapiais negali pažiūrėti, kokia infrastruktūra yra toje vietoje.

          Man apskritai kyla klausimas ar Tvarkau Vilnių yra veiksminga. Kai kurias mašinas beveik kiekvieną dieną priduodu, kad parkuojasi ant šaligatvio, baudų jau dešimtimis turėtų turėti. Negi į jas nekreipia dėmesio? Man labiau atrodo, kad jų tiesiog negauna, nors atsakymas iš Tvarkau Vilnių visada yra kad perduota administracinei teisenai vykdyti.


          Comment


            Same. Nematau jokių įrodymų, jog TvarkauMiestą veikia. Epolicija tikrai veikia, bet dabar ten paduoti veik neįmanoma, tad nepasivarginu įkelti tik pačių nagliausių pažeidėjų.

            Comment


              Parašė Suolas Rodyti pranešimą
              Same. Nematau jokių įrodymų, jog TvarkauMiestą veikia. Epolicija tikrai veikia, bet dabar ten paduoti veik neįmanoma, tad nepasivarginu įkelti tik pačių nagliausių pažeidėjų.
              O kas su epolicija dabar?

              Comment


                Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

                O kas su epolicija dabar?
                Maždaug 15 žingsnių idiotiškas vedlys vietoje paprastos formos.

                Comment


                  Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

                  O kas su epolicija dabar?
                  Programėlė nebeveikia (bent man), o online reikia kokias 5 min sugaišti.

                  Comment


                    Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
                    Man apskritai kyla klausimas ar Tvarkau Vilnių yra veiksminga. Kai kurias mašinas beveik kiekvieną dieną priduodu, kad parkuojasi ant šaligatvio, baudų jau dešimtimis turėtų turėti. Negi į jas nekreipia dėmesio? Man labiau atrodo, kad jų tiesiog negauna, nors atsakymas iš Tvarkau Vilnių visada yra kad perduota administracinei teisenai vykdyti.
                    Baudas gauna, deja dažnai paveluotai (po mėnesio ir daugiau). Daugumai vairuotojų tai veikia, bet kai kurie pyktybiškai ignoruoja, o metų gale susisumavę pasakoja kad "vis tiek pigiau nei parkingo vietą nuomuotis".

                    Dėl žiemos ir sniego, taip, problema yra, todėl stengiuosi rasti kitus būdus, ar tai matosi šaligatvio bortelis (jei nuotruakoje matosi tada baudžia, bent jau taip pasakojo telefonu), ar tai pastatyta vertikaliai gatvei o tam aišku ženklo nėra.


                    Comment


                      Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                      Same. Nematau jokių įrodymų, jog TvarkauMiestą veikia.
                      Veikia (bent jau prieš kelis mėnesius, kai paskutinį kartą kėliau).

                      Comment


                        Taip pat abejoju ar tvarkau miesta veikia. Tokioje vietoje, kur vairuotojai naglai palieka masinas, gal 50 kartu sukeliau per tvarkau miesta. 0 rezultato, toliau statoma tos pacios masinos, o ten jau teslynai. O uzpildzius apie problema ir kad ten nepriziurima tvarka - visuomet sulaukiu VMS idiotu atsakymu. Gaila, kad protiniai invalidai ten dirba.

                        Comment


                          O gal tokių atvejų skambinti į viešąją tvarką ir tegu jie aiškinasi?

                          Comment


                            Parašė Kaid Rodyti pranešimą
                            O gal tokių atvejų skambinti į viešąją tvarką ir tegu jie aiškinasi?
                            Gal, bet aš kiek skambinau, tai visą laiką bandydavo atsifutbolinti ir siūlė siųsti į tvarkau miestą.

                            Comment


                              Blemba debilu saika nesugeba inventorizuoti viesai prieinamu parkingo vietu - tada visi aiskiai zinotu kur ir kiek vietu yra skirtos parkingui ir kur automobiliai neturi buti statomi...Dabar tie runkeliai apsimeta slangom ir atseit negali pasakyti ar parkingui skirta vieta ar ne.

                              Comment


                                Yra žolynas kur su tešlyno kurėjais kovoju jau 2+ metų. Jau būna sumažėja statančių, tada koks debilas palieka mėnesiui ir kiti kaip lemingai aplinkui pradeda statyti. Mašinos keičiasi, bet pananšu kad kol visas miestas baudos negaus nepradės mastyti.

                                Comment


                                  Atidarytas naujas, nemokamas parkingas prie Santuokų rūmų. Įvažiavimas per perėją ir dviračių taką.

                                  Click image for larger version

Name:	IMG_20230105_135706.jpg
Views:	515
Size:	2,10 MB
ID:	2021272

                                  Comment


                                    Kasdien vis daugiau automobilių priima ir J.Basanavičiaus gatvės parkingas.

                                    Click image for larger version

Name:	IMG_20230106_140124.jpg
Views:	387
Size:	1,55 MB
ID:	2021531

                                    Comment


                                      Gal kas žino, kaip ten su baudomis už neteisėtą parkavimą neįgaliųjų vietose? Ar baudos padidėjo, kaip buvo rašoma? Turiu vieną vietą, kur "bet tai kūr man parkoci" fauna įsisiko į porą neįgaliųjų vietų netoli namų.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Gal kas žino, kaip ten su baudomis už neteisėtą parkavimą neįgaliųjų vietose? Ar baudos padidėjo, kaip buvo rašoma? Turiu vieną vietą, kur "bet tai kūr man parkoci" fauna įsisiko į porą neįgaliųjų vietų netoli namų.
                                        Neigalieji gali su autobusu vaziuot, nera ko uziminet vietas normaliems.

                                        Comment


                                          O prieš maždaug metus pradėjęs darbus traliukas visdar dirba? Senai jau nemačiau. Ir kiek pamenu nutempinėdavo būtent pirmiausia nuo neįgaliesiems skirtų vietų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X