Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Taigi visokių automobilinykų yra - jei praneši prisijungęs, ten nurodai ir savo adresą, ir tel. numerį ir dar daug ką. Todėl geriausia ir operatyviausia, kai pareigūnas atsiunčia el. paštą, ir jau po minutės kitos protokolas surašytas.
    Aš apskritai visus pranešimus visada rašau tik prisijungęs. Įskaitant virš 400 pranešimų apie blogą parkavimą. Taip pat visada esant progai tiesiogiai konfrontuoju pažeidėjus ir paaiškinu, kad už pažeidimus gresia baudos. Praktiškai visi reaguoja labai geranoriškai, atsiprašo ir nebedaro pažeidimo. Neteko susidurti su niekuo panašiu, ką tu čia rašai. Tiesa, kartą vienas kaimynas pavadino "pyderu", nes matomai gavo baudų už neregistruotų mašinų laikymą viešoje vietoje. Teko jam po to rašyti paaiškinimą policijai. Kitą kartą viena moteriške pavadino "kiaule". Nors mašiną visvien patraukė, kad negautų baudos

    Comment


      O pranešus prisijungus gauni atsakymą, ar savininkas gavo baudą? Aš būtent to ir noriu - žinoti, jog ne tik bauda jam išsiųsta, bet kad ir jis ją pamatė. Kaip suprantu informacija ateina į Mano VMI paskyrą? Pvz. aš tokios neturiu (net jeigu ji ir sukuriama automatiškai sulaukus darbingo amžiaus, aš ne(moku)turiu galimybės prie jos prisijungti - reikia per el. bankininkystę (jos neturiu, nes kortelę išsiėmiau dar būdamas nepilnamečiu) arba per mobilų parašą ar dar kažkokį kažką...

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O pranešus prisijungus gauni atsakymą, ar savininkas gavo baudą? Aš būtent to ir noriu - žinoti, jog ne tik bauda jam išsiųsta, bet kad ir jis ją pamatė. Kaip suprantu informacija ateina į Mano VMI paskyrą? Pvz. aš tokios neturiu (net jeigu ji ir sukuriama automatiškai sulaukus darbingo amžiaus, aš ne(moku)turiu galimybės prie jos prisijungti - reikia per el. bankininkystę (jos neturiu, nes kortelę išsiėmiau dar būdamas nepilnamečiu) arba per mobilų parašą ar dar kažkokį kažką...
        Taip, per ePoliciją taip ir parašoma, kad "surašytas ATPK protokolas". Per Tvarkaumiestą rašoma abstrakčiau, kad "perduotas administracinei teisenai vykdyti". Bet kiek iš patirties pastebiu, tai baudas gauna. Net kaimynų FB grupėje ne vienas kaimynėlis "skundėsi", kad jau gavo bent kelias baudas už bele kokius pažeidimus kieme. Tai reiškia gauna.

        Comment


          O pažeidėjui paprašius, policija privalo jam suteikti pranešėjo asmeninius duomenis, įskaitant namų adresą, tel. numerį? Būtent todėl vengiu siųsti per ten, geriau skambinu.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Taip, per ePoliciją taip ir parašoma, kad "surašytas ATPK protokolas".
            Jau neberašo, pats net specialiai skambinau policijai paklausti, gal kokių duomenų trūksta tyrimui, tai sakė dėl duomenų apsaugos nebeskelbia tyrimo rezultato, ar paskirta bauda.
            Flickr

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              O pažeidėjui paprašius, policija privalo jam suteikti pranešėjo asmeninius duomenis, įskaitant namų adresą, tel. numerį? Būtent todėl vengiu siųsti per ten, geriau skambinu.
              Kaip suprantu, čia būdavo prieš GDPR įsigaliojimą, ir pranešėjo duomenys būdavo suteikiami pažeidėjui, jei jis kreipdavosi į teismą.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Aš apskritai visus pranešimus visada rašau tik prisijungęs. Įskaitant virš 400 pranešimų apie blogą parkavimą. Taip pat visada esant progai tiesiogiai konfrontuoju pažeidėjus ir paaiškinu, kad už pažeidimus gresia baudos. Praktiškai visi reaguoja labai geranoriškai, atsiprašo ir nebedaro pažeidimo. Neteko susidurti su niekuo panašiu, ką tu čia rašai. Tiesa, kartą vienas kaimynas pavadino "pyderu", nes matomai gavo baudų už neregistruotų mašinų laikymą viešoje vietoje. Teko jam po to rašyti paaiškinimą policijai. Kitą kartą viena moteriške pavadino "kiaule". Nors mašiną visvien patraukė, kad negautų baudos
                Šiandien vieną bebandžiusį ant dviračių tako prisiparkuoti išbaidžiau vien piktai žiūrėdamas.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O pažeidėjui paprašius, policija privalo jam suteikti pranešėjo asmeninius duomenis, įskaitant namų adresą, tel. numerį? Būtent todėl vengiu siųsti per ten, geriau skambinu.
                  Ne tik neprivalo, bet ir neturi tam teisės. Pranešėjo ID gali paviešinti nebent teismas, jeigu viskas iki to nueitų ir būtum kviečiamas kaip liudininkas.

                  Comment


                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                    Kaip suprantu, čia būdavo prieš GDPR įsigaliojimą, ir pranešėjo duomenys būdavo suteikiami pažeidėjui, jei jis kreipdavosi į teismą.
                    Taip. Apskūsdavo baudą teisme ir gaudavo pranešėjo duomenis pranešėjui to net nežinant. Gal dabar nebegauna po GDPR, lyg ir nebesireiškia "teisininkai" parkuotojai.

                    Parašė index Rodyti pranešimą

                    Šiandien vieną bebandžiusį ant dviračių tako prisiparkuoti išbaidžiau vien piktai žiūrėdamas.
                    Man būna, kad kai aš išsitraukiu telefoną tas greitai užkuria variklį ir išvažiuoja. Matyt gavęs baudą seniau ir nebenori antros.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Aš apskritai visus pranešimus visada rašau tik prisijungęs. Įskaitant virš 400 pranešimų apie blogą parkavimą. Taip pat visada esant progai tiesiogiai konfrontuoju pažeidėjus ir paaiškinu, kad už pažeidimus gresia baudos. Praktiškai visi reaguoja labai geranoriškai, atsiprašo ir nebedaro pažeidimo. Neteko susidurti su niekuo panašiu, ką tu čia rašai. Tiesa, kartą vienas kaimynas pavadino "pyderu", nes matomai gavo baudų už neregistruotų mašinų laikymą viešoje vietoje. Teko jam po to rašyti paaiškinimą policijai. Kitą kartą viena moteriške pavadino "kiaule". Nors mašiną visvien patraukė, kad negautų baudos
                      Kokia apskundimo procedūra? Tarkime jus pavadina, ką toliau daryti?

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Aš apskritai visus pranešimus visada rašau tik prisijungęs. Įskaitant virš 400 pranešimų apie blogą parkavimą. Taip pat visada esant progai tiesiogiai konfrontuoju pažeidėjus ir paaiškinu, kad už pažeidimus gresia baudos. Praktiškai visi reaguoja labai geranoriškai, atsiprašo ir nebedaro pažeidimo. Neteko susidurti su niekuo panašiu, ką tu čia rašai. Tiesa, kartą vienas kaimynas pavadino "pyderu", nes matomai gavo baudų už neregistruotų mašinų laikymą viešoje vietoje. Teko jam po to rašyti paaiškinimą policijai. Kitą kartą viena moteriške pavadino "kiaule". Nors mašiną visvien patraukė, kad negautų baudos
                        O kokioje programėlėje galima pranešti anonimiškai?

                        Comment


                          Įdomumo dėlei: kokio dydžio baudos iš policijos ir VMS? Pasikartojus didėja? Vieną kiemo gudruolį fotografavau šešis kartus (4 ePolicija ir 2 tvarkau Vilnių) kol baigė statytis vidury pievos.

                          Comment


                            Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                            Įdomumo dėlei: kokio dydžio baudos iš policijos ir VMS? Pasikartojus didėja? Vieną kiemo gudruolį fotografavau šešis kartus (4 ePolicija ir 2 tvarkau Vilnių) kol baigė statytis vidury pievos.
                            Iš policijos tai kiek žinau, pirmąkart dažniausiai gaunama 15 eurų bauda (t.y. pusė minimalios). Per epolicija galima tiek prisijungus, tiek anonimiškai.

                            Comment


                              Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                              Kokia apskundimo procedūra? Tarkime jus pavadina, ką toliau daryti?
                              Skambinu policijai, pranešu, kad neaiškios būklės individas viešoje vietoje kabinėjasi prie žmonių ir be jokios priežasties vadina įžeidžiančiais/necenzūrinais žodžiais. Taip pat kad bijau dėl savo ir aplinkinių gerovės ir nesu tikras, kokias intencijas jis turi ir ką dar gali padaryti.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Skambinu policijai, pranešu, kad neaiškios būklės individas viešoje vietoje kabinėjasi prie žmonių ir be jokios priežasties vadina įžeidžiančiais/necenzūrinais žodžiais. Taip pat kad bijau dėl savo ir aplinkinių gerovės ir nesu tikras, kokias intencijas jis turi ir ką dar gali padaryti.
                                Tada policija atvažiuoja ir surašote kažkokį skundą? Kaip policija identifikuoja įžeidėją, jei jis sau nueina?

                                Comment


                                  Parašė Suolas Rodyti pranešimą
                                  Įdomumo dėlei: kokio dydžio baudos iš policijos ir VMS? Pasikartojus didėja? Vieną kiemo gudruolį fotografavau šešis kartus (4 ePolicija ir 2 tvarkau Vilnių) kol baigė statytis vidury pievos.
                                  Pirmą kartą puse minimalios - 15 eur. Klausiau savivivaldybės darbuotojų telefonu, tai pasakė, kad "jei per paskutinius 12 mėn turėjo nuobaudų tada taiko didesnė pagal įstatymo ribas nuo 30 iki 90". Taigi pakartotini kyla bent jau iki 30.

                                  Mano rekordas yra 9 kartai, poto jau nebesimatė to automobilio. Bet čia toks išskirtinis, didžioji dauguma išmoksta po 1-2 kartų.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                    Iš policijos tai kiek žinau, pirmąkart dažniausiai gaunama 15 eurų bauda (t.y. pusė minimalios). Per epolicija galima tiek prisijungus, tiek anonimiškai.
                                    Įdomu dar per kiek laiko suvaikšto pranešimas apie pažeidimą ir baudą. Ten ateina kažkoks popierinis laiškas į pašto dėžę? Kaip gauti baudą nesinaudojant jokiomis e-paslaugom?

                                    Comment


                                      Nufotografavus stacionariam greičio matuokliui, gauni laišką į pašto dėžutę (galbūt registruotu atneša paštininkas).
                                      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                      Comment


                                        Parašė Suolas Rodyti pranešimą

                                        Tada policija atvažiuoja ir surašote kažkokį skundą? Kaip policija identifikuoja įžeidėją, jei jis sau nueina?
                                        Jo, būtent taip. Pažeidėjas tą kartą noriai laukė ir pats man "iškvietė" policiją. Nors kadangi pažeidėjas matomai gyvena ar bent jau dažnai būna gretimame sklype, tai identifikuoti matyt nebūtų ir taip problemos.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą

                                          Jo, būtent taip. Pažeidėjas tą kartą noriai laukė ir pats man "iškvietė" policiją. Nors kadangi pažeidėjas matomai gyvena ar bent jau dažnai būna gretimame sklype, tai identifikuoti matyt nebūtų ir taip problemos.
                                          O kaip ji tada identifikuoti? Tiesiog su policija eiti link ten kur jis gyvena ir parodyti pirštu? Daug klausinėju, nes įdomu, kaip tai veikia ir maž kada pačiam prireiks.

                                          p.s. koks buvo jo tikslas laukti policijos žmogų išvadinus necenzūriniu žodžiu? Gyveno iliuzijų pasauly ir manė esąs teisus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X