Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Tas raudonų plytų pastatas yra daugiaaukštis parkingas. Naujakuriams, atrodo, dar bus požeminis parkingas po naujais namais (mačiau būdelę su durimis vedančią žemyn), taip pat jau yra nauja, didelio, anžeminio ir apšviesto parkingo aikštelė link pievų / aplinkkelio. Čia parkuoja pagrinde paštomatų lankytojai ir pavieniui esami gyventojai (vienas automobilis buvo su daug sniego). Įdomiausia, kad net tas kurjeris su busiku pirmoj nuotraukoj, užstatė beveik pilnai šaligatvį, nors už pusės metro buvo net kelios laivos vietos.
    Man pilaitėje vienas šaligatvio stovėtojas aiškino, kad turi parkingą (ranka parodo už 500 metrų daugiaaukštį) bet jam toli vaikščioti. Čia ne tik vietos problema, bet ir mentaliteto.

    Kurjeriai irgi mentaliteto problemą turi, prekių maišką vilkti iki paštomato sunku tai stato ant šaligatvio.

    O numeris 2 pranešei kaip ant šaligatvio (ką galbūt nenorės nustatinėti ir užstrigo) ar kaip perėjoje stovintį? Nes manau čia lengviau nubausti dėl trukdymo perėjai.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      Man pilaitėje vienas šaligatvio stovėtojas aiškino, kad turi parkingą (ranka parodo už 500 metrų daugiaaukštį) bet jam toli vaikščioti. Čia ne tik vietos problema, bet ir mentaliteto.

      Kurjeriai irgi mentaliteto problemą turi, prekių maišką vilkti iki paštomato sunku tai stato ant šaligatvio.

      O numeris 2 pranešei kaip ant šaligatvio (ką galbūt nenorės nustatinėti ir užstrigo) ar kaip perėjoje stovintį? Nes manau čia lengviau nubausti dėl trukdymo perėjai.
      Vakar prieš pat akis pasistatė ant šaligatvio ir nuėjo namo, praeidamas pro tuščią stovėjimo vietą arčiau namų. Suprask kaip nori.


      Dėl pažeidimo esmės, nesant sniego tai parašau punktą ir tiek. 150.5 (tam neskirta vieta) ar 150.10 (trukdymas pesčiųjų eismui), kartais ir abu rašau, jei ant šaligatvio auto. Dabar kai apsnigta, kartais detalizuoju. Kolkas tik porą sykių nepraėjo, kartais dar pridedu linką į Google Maps su ta vieta be sniego.

      Beje, Epolicija man visai užstrigusi, vienas kabo jau mėnesį. Seniau bet ką per dieną dvi sutvarkydavo. Tvarkau Vilnių ir sulėtėjo, praito savaitgalio atvejai tik sutvarkyti.
      Paskutinis taisė Suolas; 2021.02.17, 10:38.

      Comment


        Sveiki, turiu su parkingu susijusią problemą. Gyvename daugiabutyje ir turime kaimyną su sportiniu automobiliu. Šis automobilis yra labai triukšmingas, o ir kaimynas mėgstantis ant laisvo bėgio pakelti apsukas. Tai vat jis matomai labai myli savo automobilį, nes kokius du tris kartus per dieną lauke valo nuo jo sniegą ir tada važinėja po langais pirmyn atgal. Dieną dar būtų nieko bet dažnai važinėja ir po 21 valandos, kai miega vaikai, tai tada kyla pyktis. Taip pat jau kelintą kartą šis kaimynas pasistato savo automobilį ne savo parkavimo vietoje (parkingas požeminis su privačiom vietom) tuo sukeldamas nepatogumus vietos savininkui.
        Tai klausimai būtų tokie:
        1. Ar yra kokie svertai kovoti su triukšmu? Kviesti policiją?
        2. Ką daryti radus užstatytą savo parkingo vietą? Ar yra kas nutempia? Ar vėl kreiptis į policiją?

        Comment


          Tai jei turit įrodymus, kad ta parkingo vieta tikrai priklauso jums, tai tikrai galima skambint į policiją, kad užstatyta. Dėl triukšmo tai kažin ar ta policija padėtų, juk kaimynas spėtų pasprukti, kol pareigūnai prisistatytų, o net jeigu ir pagautų įvykio vietoj, tai sunku įsivaizduot kad ten išmatuotų daug decibelų...

          Comment


            Jeigu nera kameru, galima pradurti padangas

            Comment


              Parašė Zygis Rodyti pranešimą
              Jeigu nera kameru, galima pradurti padangas
              Tik šiaip kad viskas būtų ajurvediškai, reikia informuoti raštu, kad važinėtų tyliai ir parkuotų savo vietoje.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Tik šiaip kad viskas būtų ajurvediškai, reikia informuoti raštu, kad važinėtų tyliai ir parkuotų savo vietoje.
                Marozui, kuris kieme gazuoja ir po to stato savo tacke i ne savo vieta ajurvediskai nepaaiskinsi. Dar galima isvadint idiotu, o kai sakotis prades i akis duju pripurkst.

                Comment


                  Parašė ExcitedBoson Rodyti pranešimą
                  1. Ar yra kokie svertai kovoti su triukšmu? Kviesti policiją?
                  2. Ką daryti radus užstatytą savo parkingo vietą? Ar yra kas nutempia? Ar vėl kreiptis į policiją?
                  Teoriškai jeigu triukšmo lygis viršija higienos normas kviest policiją ir turėtu nubausti. Praktiškai neįsivaizduoju kaip policija jį gaudytų ar kad jis ten gazuotu 20 min kol policija atvažiuos.

                  Radus užimtą privačią vietą ir iškvietus policija policija pasako: nieko negalim padaryt, duok auto savininką į teismą už turto pasisavinimą. Tai po tokios patirties visiems siųlau įsirengti užrakinamus stulpelius, pigiau ir mažiau nervų.

                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Jeigu nera kameru, galima pradurti padangas
                  Galima ir gudriau. nusuki ventilių kamštelius, ikiši popieriaus gumulėlį ir užsuki atgal. popierius spaudžią ventilių ir iš lėto išleidžia orą. Savininkas pamato išleistą, prisipučia, niekas neleidžia, užsuka kamštelį nuvažiavus kitur vėl išsileidžia. Pažystamam kažkas tokį "kerštą" buvo padaręs, sakė suprato kas yra tik autoservise.





                  Comment


                    Dar montazines putos i glusaka ar prieky tarp groteliu variants

                    Comment


                      Ačiū visiems už patarimus. Supratau, kad kažkokių įgyvendinamų teisinių svertų nelabai yra. Panašu, kad teks "fight fire with fire".

                      Edit:
                      Kaimynai iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad automobilis priklauso to jaunuolio mamai, tai davė jos numerį, jei kiltų daugiau problemų
                      Paskutinis taisė ExcitedBoson; 2021.02.18, 20:36.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                        O numeris 2 pranešei kaip ant šaligatvio (ką galbūt nenorės nustatinėti ir užstrigo) ar kaip perėjoje stovintį? Nes manau čia lengviau nubausti dėl trukdymo perėjai.
                        Na aš desperatišką tokį kontrolinį „atsisveikinimo su sistema” tekstą sukaliau, kiek išsiplėčiau. Darosi jau neįdomu pranešinėti (ne Niujorkas, nu ($$$)).

                        Du automobiliai neleistinai sustojo ir stovėjo:
                        • ant šaligatvio;
                        • arčiau nei 5 m iki perėjos
                        • trukdė pėsčiųjų eismą (KET 150.10).

                        To automobilio (su vairuotoja) vairuotoja papildomai:
                        • su įjungtu varikliu kalbėjo telefonu;
                        • atidarė duris ir, todėl viešoje vietoje, kalbėjo be kaukės karantino metu;
                        • nesaugiai atidarė duris, nes variklis veikė (yra KET punktas dėl saugaus / nesaugaus durelių atidarymo);
                        • sutrikdė viešąją tvarką sakydama, cituoju: „O ko čia jūs fotografuojat, debilas?”, nors aš nieko nesakiau ir neprovokavau.

                        Būtu gerai, kad reguliariai atsiųstumėte tralą į tą naują perėją, nes labai realu žūtys toje perėjoje. Net matosi pusnyse praminti takai šonuose, nors šaligatvis platus ir pravalytas. Nesant sniego, taip pat parkuojama.

                        Click image for larger version

Name:	download.png
Views:	608
Size:	443,5 kB
ID:	1862756
                        Gali pagal trijų paštomatų ir parduotuvės kameras matyti tą išlindusią moterį, tai įtariu nenori / negali bausti tik už stovėjimą, kai išvardinau didesnius pažeidimus, bet rimtesnio „tyrimo” irgi nesiima. Arba visada galima išvartyti, jog nesimato, kad nėra 5 m tarp perėjos ir mašinos. Taip pat, mentas gal apsimeta, jog galbūt ten oficialiai įrengta tokia parkavimo vieta, tada gali nebūti 5 m iki perėjos, o pats ženklų netikrina.
                        ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                        Comment


                          Parašė dondc Rodyti pranešimą

                          Na aš desperatišką tokį kontrolinį „atsisveikinimo su sistema” tekstą sukaliau, kiek išsiplėčiau. Darosi jau neįdomu pranešinėti (ne Niujorkas, nu ($$$)).
                          Aš nesiplečiu, paprastai vienu dviem sakiniais. Kol kas praeina dauguma (98,2%) pranešimų. Porą kartų skambino pasitikslinti koks pažeidimas.

                          Bet aš darau kitaip. Aš kiekvieną automobilį atskirai nufotografuoju ir atskirai apie kiekvieną pranešu. Kiekvieną auto tada jie baudžia atskirai pagal atskirą pranešimą. Tie tokie bendri "čia blogai eikit tvarkyt" pranešimai neveikia, o patys patikrų nedaro. Aišku čia reikia paaukoti laiko, praėjusiais metais surašiau virš 800 pranešimų, tai jeigu bendrai sudėjus vien jų sukėlimas į tvarkaumiestą užtruko turbūt koks 30 valandų.

                          Comment


                            Parašė ExcitedBoson Rodyti pranešimą
                            Ačiū visiems už patarimus. Supratau, kad kažkokių įgyvendinamų teisinių svertų nelabai yra. Panašu, kad teks "fight fire with fire".

                            Edit:
                            Kaimynai iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad automobilis priklauso to jaunuolio mamai, tai davė jos numerį, jei kiltų daugiau problemų
                            Kalbėtis su kaimynais matyt reiktų pirmiausia prieš kviečiant policiją ar dar ką nors. Dažnai padeda. Dar padeda FB grupės, kuriose dalyvauja bent jau reikšminga dalis kaimynų.

                            Comment


                              Parašė excitedboson Rodyti pranešimą
                              ačiū visiems už patarimus. Supratau, kad kažkokių įgyvendinamų teisinių svertų nelabai yra. Panašu, kad teks "fight fire with fire".

                              Edit:
                              Kaimynai iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad automobilis priklauso to jaunuolio mamai, tai davė jos numerį, jei kiltų daugiau problemų :d
                              lol

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Kalbėtis su kaimynais matyt reiktų pirmiausia prieš kviečiant policiją ar dar ką nors. Dažnai padeda. Dar padeda FB grupės, kuriose dalyvauja bent jau reikšminga dalis kaimynų.
                                Na aš savo vietoje bijočiau tiesiogiai kalbėti, nes galiu gauti į snukį (bent jau pasiūlymą), gali likti visaip išvadintas ir t.t.
                                O dėl automobilio savininko, tai tas variantas, kad mašina registruota mamos vardu, čia klasika. Mano visi buvę klasiokai, kurie ~12 klasėje pradėjo turėti mašinas, tai su kuriais bekalbėjau, visi sakė jog registruoja ant tėvų, nes draudimas pigesnis gaunasi kažkaip. Mano akimis tai čia yra nesąmonė, vaizduoja suaugusius su tomis mašinomis, o registruoja mamos ar tėčio vardu. Man čia kažkas panašaus į nenorą prisiimti atsakomybę, įsipareigojimus.

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                  Na aš savo vietoje bijočiau tiesiogiai kalbėti, nes galiu gauti į snukį (bent jau pasiūlymą), gali likti visaip išvadintas ir t.t.
                                  Nebe devyniasdešimtieji dabar. Aišku, išvadinti kaip nors gali, bet jei to bijai tai reikia užsiauginti kiaušinius tiesiog.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą

                                    Nebe devyniasdešimtieji dabar. Aišku, išvadinti kaip nors gali, bet jei to bijai tai reikia užsiauginti kiaušinius tiesiog.
                                    Geriausia tokių konfliktų apskritai išvengti naudojant epolicijos appsą, nebus nei pavojaus sveikatai (niekada nežinai, ant kokio nevispročio užsirausi), nei rietenų, nes šiaip bet kokie konfliktai gadina nuotaiką ir neprideda sveikatos.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2021.02.20, 22:46.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Na aš pamatęs mašiną po draudžiamu ženklu dažniausiai surenku numerį 112, padiktuoju numerius, ir vėliau su manimi susisiekia pareigūnas. Vieni iškart duoda savo tarnybinio el. pašto adresą ir paprašo atsiųsti foto (man šis variantas patinka labiau, nes nuotrauką pareigūnas gauna tuojpat, ir aš mintyse jau ramus - žinau, kad ATP protokolas jau pakeliui). Kiti jo neduoda ir pasiūlo rašyti į epoliciją, ir sako, jog geriau - ne anonimiškai, o prisijungus. Jo, labai norėčiau, kad paskui išdaužytų man langus ar mažų mažiausiai skambintų man į duris kol dar miegu.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Jo, labai norėčiau, kad paskui išdaužytų man langus ar mažų mažiausiai skambintų man į duris kol dar miegu.
                                        Kur čia taip? Venesueloje?

                                        Comment


                                          Taigi visokių automobilinykų yra - jei praneši prisijungęs, ten nurodai ir savo adresą, ir tel. numerį ir dar daug ką. Todėl geriausia ir operatyviausia, kai pareigūnas atsiunčia el. paštą, ir jau po minutės kitos protokolas surašytas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X