Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    O tai kas iš to pareiškimo? Aš nei vardo nei gyvenamosios vietos nežinau, kartais nei automobilio nežinai nes ateina koks "susirūpinęs kaimynas". Nors šiuo būtent atveju tai žinau kuris langas jo, gyv vietą gal ir galima būtų atsekti.
    Na mano minėtu atveju tai žinau ir jo vardą ir gyvenąją vietą ir net mašiną. Nežinau, ar taip turi būti ar ne

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      Mes pokalbį užbaigėm "dar fotkinsi kviesiu policiją" "gerai kviesk". Bet kviesti jis pabijojo.

      Grasinančių tenka dažnai sutikti, bet realiai bandęs kažką daryti yra tik vienas, Wolt išvežiotojas, bet nelabai ryžtingas buvo.

      Nesu bandęs, ką jeigu policijai pasakai, kad tave pyderastu išvadino jie važiuoja ir gaudo?

      Fotkinai "woltą", nes pasistatė keliom minutėm mašiną neleistinoj vietoj? Nežinau situacijos, bet gali papasakot.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Kai tampi invalidu ar dar blogiau - visi tie teismai jau tampa neįdomūs.
        Na ne tai, kad net ir pabandžius ten kas nors pagal teisingas paniatkes pultų muštis, greičiau būtų cardio treniruotė po rajoną, o po to vis tiek diskusija su policija.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė index Rodyti pranešimą
          Na ne tai, kad net ir pabandžius ten kas nors pagal teisingas paniatkes pultų muštis, greičiau būtų cardio treniruotė po rajoną
          O jeigu jis turi traumatą arba bėga greičiau už patį? Taip kad geriau tokius dalykus daryti kai net tavo artimieji nemato (nes gali netyčia pasakyti kam nors).
          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            O kas ten tiksliai yra? Mano žiniomis yra viena probleminė vieta, kur nuolat parkuojasi ne išilgai, o skersai/įstrižai gatvę. Bet šitas bus sutvarkytas. Šiaip daugiau lyg ir nieko baisaus?
            Tiksliai nepasakysiu, nes dažnai ten nevaikštau, bet Tvarkau Vilnių žemėlapyje, tai ten turbūt didžiausia pranešimų koncentracija Vilniuje. Pranešimai apie parkavimą ant šaligatvio, dviračių tako, palei draudžiamą ženklą ir pan. Gal netyčia ten ir didžiausia koncentracija fotografuojančių, kas žino

            Trijų mėnesių pranešimų skaičius:
            Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	4048
Size:	679,6 kB
ID:	1861027

            Linkmenų apylinkės:
            Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	3115
Size:	385,7 kB
ID:	1861028
            Attached Files

            Comment


              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
              O jeigu jis turi traumatą arba bėga greičiau už patį? Taip kad geriau tokius dalykus daryti kai net tavo artimieji nemato (nes gali netyčia pasakyti kam nors).
              Čia gal Naujininkuose. Geresniuose rajonuose dažnai net raportuoti nereikia, pamatęs vairuotoją tiesiog paaiškini, kad jei čia ir paliks, tai gaus baudą.
              Post in English - fight censorship!

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                Teko su panašiu "piderastintoju" sisidurti savo gatvėje. Problemą labai operatyviai išsprendė policiją. Jau po poros inučių piderastintojas visai kitokiu tonu aiškinosi ir savo įvykio versiją rašė policijai.

                O "už ilgai negynensi" reiktų net nesiaiškinant kviesti pareigūnus dėl grasinimo fiziniu susidorojimu, už ką matyt gali tokiam asmeniui grėsti ir baudžiakas.
                Man neseniai kilo fizinis konfliktėlis su vienu gibonu negaliųjų vietoje prie prekybos centro. Long story short -
                Iš pradžių - žodinis aiškinimas -
                Atsiprašau, čia kur pastatėte automobilį yra neįgaliųjų vieta.
                O kur ženklas?
                Jis nupieštas ant žemės.
                Aš nematau.
                Tai mašiną pastatei ant ženklo, todėl ir nematai.
                Man px.
                OK, tada fotografuoju ir siunčiu į e.policiją.
                Stukačiau kaziole blah blah (bando atimti telefoną).


                Bando trenkti į galvą, nepataiko. Gauna pats į galvą, griūna ant žemės.
                Tada dar pasikoliojam, tada vėl pasikapojam, sulaužom Ermitažo duris. Labai gerai juda šiaip gibonas, techniškai.
                Atvažiuoja policija, aš sakau rašysiu pareiškimą, jis nerašo (nes bachūras), bet jo žmona (kuri kartu atvažiavo ir visą laiką rėkė rusiškus keiksmažodžius) rašo ant manęs.
                Policija abiem bando pripaišyti BK 284 -Viešosios tvarkos pažeidimas, norėjo uždaryti parai į areštinę. Turėjau skambinti pažįstamiems kad paleistų, nes būtų tekę naktį praleisti belangėje. Po to vargti, konsultuotis su teisininkais, kad nutrauktų tyrimą dėl BK.
                P.S. klausiau pažįstamų policijoje kuo baigėsi tam gibonui, sakė niekas nieko nežino, bylą perėmė Vilniaus prokuratūra bet veikėjas jiems žinomas.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                  Atsiprašau, čia kur pastatėte automobilį yra neįgaliųjų vieta.
                  O kur ženklas?
                  Jis nupieštas ant žemės.
                  Čia ir turėjo baigtis istorija, nes vien ženklo ant žemės neužtenka pažeidimui nustatyti.

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Geresniuose rajonuose dažnai net raportuoti nereikia, pamatęs vairuotoją tiesiog paaiškini, kad jei čia ir paliks, tai gaus baudą.
                    Tuo labiau- jis gauna baudą, veidą tavo matė, žino kur gyveni, o toliau žr.aukščiau.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                      Turėjau skambinti pažįstamiems kad paleistų, nes būtų tekę naktį praleisti belangėje. Po to vargti, konsultuotis su teisininkais, kad nutrauktų tyrimą dėl BK.
                      P.S. klausiau pažįstamų policijoje kuo baigėsi tam gibonui, sakė niekas nieko nežino, bylą perėmė Vilniaus prokuratūra bet veikėjas jiems žinomas.
                      Čia reikia išsisaugot tokią istoriją
                      Show must go von!

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Tuo labiau- jis gauna baudą, veidą tavo matė, žino kur gyveni, o toliau žr.aukščiau.
                        O toliau, kaip parodė praktika, nieko. Agresyviausias pasitaikęs pats išsitraukė telefoną ir puolė filmuoti kas, matyt, kažkodėl išgąsdinti turėtų.
                        Paskutinis taisė index; 2021.02.09, 15:31.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Tuo labiau- jis gauna baudą, veidą tavo matė, žino kur gyveni, o toliau žr.aukščiau.
                          Man visada buvo smalsu - koks tas jausmas, gyventi gyvenimą baimėje? Kokia gniuždanti mentalinė vergovė.
                          Kaip sakė Batty iš Blade Runner - "Quite an experience to live in fear, isn’t it? That’s what it is to be a slave"
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                            Man neseniai kilo fizinis konfliktėlis su vienu gibonu negaliųjų vietoje prie prekybos centro. Long story short -
                            Iš pradžių - žodinis aiškinimas -
                            Atsiprašau, čia kur pastatėte automobilį yra neįgaliųjų vieta.
                            O kur ženklas?
                            Jis nupieštas ant žemės.
                            Aš nematau.
                            Tai mašiną pastatei ant ženklo, todėl ir nematai.
                            Man px.
                            OK, tada fotografuoju ir siunčiu į e.policiją.
                            Stukačiau kaziole blah blah (bando atimti telefoną).


                            Bando trenkti į galvą, nepataiko. Gauna pats į galvą, griūna ant žemės.
                            Tada dar pasikoliojam, tada vėl pasikapojam, sulaužom Ermitažo duris. Labai gerai juda šiaip gibonas, techniškai.
                            Atvažiuoja policija, aš sakau rašysiu pareiškimą, jis nerašo (nes bachūras), bet jo žmona (kuri kartu atvažiavo ir visą laiką rėkė rusiškus keiksmažodžius) rašo ant manęs.
                            Policija abiem bando pripaišyti BK 284 -Viešosios tvarkos pažeidimas, norėjo uždaryti parai į areštinę. Turėjau skambinti pažįstamiems kad paleistų, nes būtų tekę naktį praleisti belangėje. Po to vargti, konsultuotis su teisininkais, kad nutrauktų tyrimą dėl BK.
                            P.S. klausiau pažįstamų policijoje kuo baigėsi tam gibonui, sakė niekas nieko nežino, bylą perėmė Vilniaus prokuratūra bet veikėjas jiems žinomas.
                            Čia atsakymas, kodėl tiek mažai žmonių fotografuoja pažeidėjus. Aiškintis ir muštis su marozais, rizikuoti gyvybe, po to dar ir turėti reikalų su policija menkas malonumas...
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                              Čia atsakymas, kodėl tiek mažai žmonių fotografuoja pažeidėjus. Aiškintis ir muštis su marozais, rizikuoti gyvybe, po to dar ir turėti reikalų su policija menkas malonumas...
                              Tai pavyzdžiui rinkti savo šuns kakučius irgi menkas malonumas. Bet dauguma civilizuotų žmonių susirenka. Taip ir marozų fotografavimas. Elementari visuomenės higiena.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Tai pavyzdžiui rinkti savo šuns kakučius irgi menkas malonumas. Bet dauguma civilizuotų žmonių susirenka. Taip ir marozų fotografavimas. Elementari visuomenės higiena.
                                Čia turiu omenyje tuos atvejus, kai fotografuoja esant vairuotojui šalia ar apskritai bandymus kažką paaiškinti. Kai vairuotojo nėra šalia, tada rizikos sveikatai irgi nėra.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  O toliau, kaip parodė praktika, nieko. Agresyviausias pasitaikęs pats išsitraukė telefoną ir puolė filmuoti kas, matyt, kažkodėl išgąsdinti turėtų.
                                  Vieno mano kolego giminaitis prieš kelis metus net nefilmavo, o tik paprašė netriukšmauti - marozai atsisėdo keliems metams, jis atsigulė amžiams.
                                  Taip kad atsargumas turi būti pirmiausioje vietoje.
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Čia turiu omenyje tuos atvejus, kai fotografuoja esant vairuotojui šalia ar apskritai bandymus kažką paaiškinti. Kai vairuotojo nėra šalia, tada rizikos sveikatai irgi nėra.
                                    Aš esu daug kartų fotografavęs prie vairuotojų, visus naglus nuolat provokuoju fiziniam konfliktui, ir per 3,5 metų tik pirmas priemė pasiūlymą
                                    Pagal visuomenės agresyvumą esame šviesmečiais nutolę nuo 90-ųjų.
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą

                                      Jei bandytų, tada realiai būtų policija, bausmės, teismai, todėl neduoda.
                                      Čia su sąlyga kad jį suras. Vieną kartą kviečiau policiją kai laužėsi į mano butą. Paskaičiavau - 23 minutes važiavo į skubų pranešimą, atvažiavę pamykė, kad "gal čia girtas" ir išvažiavo, nes tas jau spėjo pasišalinti kol policijos dar nė kvapo nebuvo.

                                      Parašė MartynasT Rodyti pranešimą


                                      Fotkinai "woltą", nes pasistatė keliom minutėm mašiną neleistinoj vietoj? Nežinau situacijos, bet gali papasakot.
                                      Pasistatė ant šaligatvio, užstatė pėsčiųjų praėjimą ir kėlė avarinė sitaucija išvažiuojantiems iš kiemo. Kiek laiko stovėjo nežinau - kai atėjau jau stovėjo. Kad Woltas sužinojau tik kai atbėgo vairuotojas ir pradėjo "aiškintis".

                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                      Tada dar pasikoliojam, tada vėl pasikapojam, sulaužom Ermitažo duris.
                                      Pala, o ermitažas neturi kametų prie įėjimo? Policija gi galėtu išsiaiškinti kas pradėjo muštis...


                                      Comment


                                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                        Pala, o ermitažas neturi kametų prie įėjimo? Policija gi galėtu išsiaiškinti kas pradėjo muštis...

                                        Taip, viskas nufilmuota, problema ta kad nors jis trenkė pirmas, bet nepataikė. Tada gavo atgal. Pasak policijos aš turėjau visas galimybes išvengti konflikto, tiesiog eiti į prekybos centrą. Plius atsirado praeivių kurie palaikė giboną, ir sutiko liudyti prieš mane (nes kaziolinu ir esu stukačius)
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Neblogai trolina šiaulių gengas Malačius
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X