Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šviesoforo lentelė su žalia rodykle

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Dėl saugumo nediskutuoju, jo tikrai neprideda, bet dėl patogumo - lentelės yra visiškas gėris ir labai gaila bus, jei jų stipriai sumažės. (nors tam ir neprieštarauju būtent dėl saugumo didinimo)
    Kai įrengiamas šviesoforas, visiems tenka pastovėti. Juk jei nebūtų šviesoforo, tai pagrindiniu keliu važiuojantys galėtų važiuoti be perstojo. Bet dėl saugumo reikia sustoti.

    Kad ir šiandien Jonavos - Šiaurės pr. sankryžoje, pirmoje Šiaurės pr. eilėje sustojo į dešinę ketinantis sukti vairuotojas (yra įrengta lentelė į dešinę). Antra juosta atlėkė nuo kalno erelis ir pasuko antra eismo juosta į dešinę - mat ne lygis laukti, kol priekyje stovintis pasuks. O kaip tik prie skersinės perėjos laukė pėstieji. Jeigu jie būtų pradėję eiti? Sukančiojo iš antros eismo juostos greitis kaip nuo nuokalnės buvo itin didelis. Tikimybių teorija...

    Comment


      Asmeniškai aš daugiau įžvelgiu lentelės pliusų nei minusų. Sakyčiau kvailokas sprendimas tas lenteles panaikinti. Galbūt kai kuriose vietose ir reikėtų nuimti, tačiau, mano manymu, jos yra ganėtinai neblogai išdėstytos...
      Beje, gal kas žinote kaip su šiomis lentelėmis yra užsienio šalyse? Teko būti kartą Estijoje, tačiau ten nepastebėjau tų lentelių. Apie Vokietiją ir UK viskas aišku.

      Comment


        Parašė Draugas Rodyti pranešimą
        Asmeniškai aš daugiau įžvelgiu lentelės pliusų nei minusų. Sakyčiau kvailokas sprendimas tas lenteles panaikinti. Galbūt kai kuriose vietose ir reikėtų nuimti, tačiau, mano manymu, jos yra ganėtinai neblogai išdėstytos...
        Beje, gal kas žinote kaip su šiomis lentelėmis yra užsienio šalyse? Teko būti kartą Estijoje, tačiau ten nepastebėjau tų lentelių. Apie Vokietiją ir UK viskas aišku.
        Skardinių lentelių be Lietuvos ir Vokietijos yra Ukrainoje. Ukrainiečiai paėmė pavyzdį iš mūsų, bet ten siaubas mane ima, kur jie jas deda. Jau yra lentelės "tiesiai", "į kairę"... Net kai yra apsaugotas dešinysis posūkis iš dviejų eismo juostų, ir tai sugeba uždėti lentelę - tai koks ten tada apsaugotas posūkis...

        Bet nepamirškim ištakų. Vokietijoje ji yra per klaidą - nes ją sugalvojo rytų vokiečiai. Lietuvoje ji atsirado nukopijavus nuo vokiečių. Beje, kelio ženklų ir signalų konvencija nenumato tokio dalyko kaip lentelė.
        Paskutinis taisė dsanto; 2012.10.17, 13:14.

        Comment


          /\/\/\ Na, Lietuvoje tikrai gana praktiškai pritaikyta ši lentelė ir didelių nesamonių su ja nėra. Tik tiek, kad kartais reikėtų vairuotojų kultūringumo ir supratimo, kad pirmenybę turi važiuojantys per žalią šviesaforo signalą ir neužkišinetų ir nestabdytų eismo pagrindiniu keliu.

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Sukančiojo iš antros eismo juostos greitis kaip nuo nuokalnės buvo itin didelis. Tikimybių teorija...
            ne nu jau briedus tamsta nešat visiškus graudu net skaityti, toks jausmas kaip kunigas iš sakyklos kažką pasakotų, jie visokių nebūtų istorijų mėgėjai pripasakoti reikėjo dar pridėti, kad tas arelis dar šoniniu slydimu į posūkį įslydo ir dar bmw ten buvo su tamsintais stiklais
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
              ne nu jau briedus tamsta nešat visiškus graudu net skaityti, toks jausmas kaip kunigas iš sakyklos kažką pasakotų, jie visokių nebūtų istorijų mėgėjai pripasakoti reikėjo dar pridėti, kad tas arelis dar šoniniu slydimu į posūkį įslydo ir dar bmw ten buvo su tamsintais stiklais
              Kas čia graudaus? Juk ten nuo kalno atvažiuoji 60 greičiu. Pralėkė gal ant 50 pro mane, nes nuo "Stop" linijos iki sankryžos krašto ten gal kokie 20 m. Jei gatve būtų ėję pėstieji, jis būtų nesustabdęs.

              Comment


                Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                ...Tik tiek, kad kartais reikėtų vairuotojų kultūringumo ir supratimo...
                Cia ir esme, nera pas mus vokiskos kulturos. Vairuotojai traktuoja zalia rodykle kaip pirmenybe, o ne kaip galimybe. Ir tai yra, deja, realijos. Naikint jas reikia be gailescio. Panevezys pirmauja, kaip ir kovoje su mikrobais. Nebera ten mikrobu ir niekas nepasiilgo. Nebebus lenteliu, visi pripras gan greitai. Kodel ju Latvijoje, Estijoje nera, o pas mus yra? Jie ka? durnesni?
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                  Cia ir esme, nera pas mus vokiskos kulturos. Vairuotojai traktuoja zalia rodykle kaip pirmenybe, o ne kaip galimybe. Ir tai yra, deja, realijos. Naikint jas reikia be gailescio. Panevezys pirmauja, kaip ir kovoje su mikrobais. Nebera ten mikrobu ir niekas nepasiilgo. Nebebus lenteliu, visi pripras gan greitai. Kodel ju Latvijoje, Estijoje nera, o pas mus yra? Jie ka? durnesni?
                  sakyčiau Morta traktuoja, kad vairuotojai traktuoja kaip traktuoti rodyklę, dėl mikrobų Panevėžiui didelis pliusas, bet rodyklės yra išgalvota problema, o ne realiai egzistuojanti, va kame skirtumas
                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                  Comment


                    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                    Cia ir esme, nera pas mus vokiskos kulturos. Vairuotojai traktuoja zalia rodykle kaip pirmenybe, o ne kaip galimybe. Ir tai yra, deja, realijos. Naikint jas reikia be gailescio. Panevezys pirmauja, kaip ir kovoje su mikrobais. Nebera ten mikrobu ir niekas nepasiilgo. Nebebus lenteliu, visi pripras gan greitai. Kodel ju Latvijoje, Estijoje nera, o pas mus yra? Jie ka? durnesni?
                    Man irgi kyla klausimas, jei lentelės toks auksinis gėris, kodėl jų niekur, išskyrus mus ir Vokietiją, nėra? Ką, Europa skendi dėl to kamščiuose? Beje, Rusijoje Putinas norėjo įteisinti lentelę, bet net tokios nesaugios valstybės, kaip Rusija, eismo organizatoriai jai pasipriešino.

                    Comment


                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                      sakyčiau Morta traktuoja...
                      Man nereikia traktuoti, as matau kasdien kaip pravaziuojamos sankryzos. Nekarta maciau sukancius i desine is antros juostos, apvaziuojant prieky stovinti pirmoje. Skaitai tai yra gerai, gal ir pats taip pat darai?
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                        Cia ir esme, nera pas mus vokiskos kulturos. Vairuotojai traktuoja zalia rodykle kaip pirmenybe, o ne kaip galimybe. Ir tai yra, deja, realijos. Naikint jas reikia be gailescio. Panevezys pirmauja, kaip ir kovoje su mikrobais. Nebera ten mikrobu ir niekas nepasiilgo. Nebebus lenteliu, visi pripras gan greitai. Kodel ju Latvijoje, Estijoje nera, o pas mus yra? Jie ka? durnesni?
                        Ne tame esmė, kad jų Latvijoje ar Estijoje nėra. Svarbiau eismo judėjimo pralaidumas ir jo kokybė. Gaila, kad vairuotojų kultūringumas apriboja žaliosios rodyklės suteikiamus privalumus. Kadangi Vilniuje, Kaune laabai retai tenka būti tai nežinau kaip ten situacija, bet kaip jau minėjau, man ta rodyklė tikrai turi daugiau pliusų nei minusų.

                        Comment


                          Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                          Ne tame esmė, kad jų Latvijoje ar Estijoje nėra. Svarbiau eismo judėjimo pralaidumas ir jo kokybė.
                          O eismo saugumas? Tai, kad jų niekur nėra, irgi rodo, kokia "gera" ta lentelė.

                          Comment


                            Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                            ... man ta rodyklė tikrai turi daugiau pliusų nei minusų.
                            Tame ir esme, mes norime kad mums butu kuo daugiau privilegiju, deja kulturos truksta nepazesti kitu zmoniu privilegijas.
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Tame ir esme, mes norime kad mums butu kuo daugiau privilegiju, deja kulturos truksta nepazesti kitu zmoniu privilegijas.
                              Aš ir sakau, uždėkim tada rodykles "tiesiai" ir "į kairę" ir visiems bus patogu, nes nereikės daugiau stovėti prie raudono... (ironija)

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                O eismo saugumas? Tai, kad jų niekur nėra, irgi rodo, kokia "gera" ta lentelė.

                                Kaip tai niekur nėra? jeigu jų niekur nebūtų tai mes dabar čia nesiginčytume o jei rimtai tai tik mano subjektyvi nuomonė. Galbūt kai kurie žmonės dažniau patiria nepatogumus dėl iš šalutinio kelio išvaziuojančių vairuotojų degant raudonam signalui, bet man tai pasitaiko labai retai.

                                Comment


                                  Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                                  Kaip tai niekur nera? jeigu ju niekur nebutu tai mes dabar cia nesigincytume o jei rimtai tai tik mano subjektyvi nuomone. Galbut kai kurie zmones dazniau patiria nepatogumus del is salutinio kelio isvaziuojanciu vairuotoju degant raudonam signalui, bet man tai pasitaiko labai retai.
                                  Na tai kur dar yra lentelių? Beje, reguliuojamoj sankryžoj nėra šalutinio kelio.

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Na tai kur dar yra lentelių? Beje, reguliuojamoj sankryžoj nėra šalutinio kelio.
                                    Atsiprašau, kad ne taip išsireiškiau ir tamsta nesupratote mano minties arba apsimetate nesupratusiu. Tai, kad kitur nėra, tai reiškia, kad tokio dalyko negali būti pas mus? Yra tos lentelės tiek Vokietijoje, tiek Lietuvoje, tiek kaip kažkas rašė- Ukrainoje.Estai sugalvojo nemokamą viešajį transportą sostinėje, o tuo tarpu Lietuvos sostinėje kainos pakilo, iškilo daug problemų norint įsigyti prakeiktą elektroninį bilietą. Išvados- visi elgiamės taip, kaip mums atrodo geriau. Ir dar vienas dalykas- as savo nuomonės neperšu dėl tos lentelės. Jums gal ji netinka, nepatinka, o man ir kai kuriems žmonėms ji priimtina . Tikiuosi referendumo šiuo klausimu nerengsime?
                                    Paskutinis taisė Draugas; 2012.10.17, 14:17.

                                    Comment


                                      Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                                      Ne tame esmė, kad jų Latvijoje ar Estijoje nėra. Svarbiau eismo judėjimo pralaidumas ir jo kokybė. Gaila, kad vairuotojų kultūringumas apriboja žaliosios rodyklės suteikiamus privalumus. Kadangi Vilniuje, Kaune laabai retai tenka būti tai nežinau kaip ten situacija, bet kaip jau minėjau, man ta rodyklė tikrai turi daugiau pliusų nei minusų.
                                      Kitur jų nėra dėl kažkokių priežasčių ir reikia ne aklai kopijuoti (ten yra, tai gerai arba ten nėra, tai blogai), o pasiaiškinti kodėl jų ten nėra, arba kodėl jos yra. Visų svarbiausia yra eismo saugumas, nes tai kainuoja labai daug (netiesiogiai pinigine išraiška), o veliau jau eina ir pralaidumas, ir kokybė, ir netgi eismo kultūra.
                                      Gerai pastebėta, kad eismo dalyvių kultūringumas, atsakomybė ir pan. riboja šios lentelės panaudojimą ir privalumus. Reiškia reikia šį dalyką kažkaip spręsti. Kadangi kultūros greitai neišmokysi ir tiesioginėmis priemonėmis nepakelsi jos lygio, tuomet reikia keisti infrastruktūra, kad ji atitiktų tą kultūrinį lygį.

                                      Comment


                                        Parašė Draugas Rodyti pranešimą
                                        Asmeniškai aš daugiau įžvelgiu lentelės pliusų nei minusų. Sakyčiau kvailokas sprendimas tas lenteles panaikinti. Galbūt kai kuriose vietose ir reikėtų nuimti, tačiau, mano manymu, jos yra ganėtinai neblogai išdėstytos...
                                        Pliusų yra daug. O jeigu kažkam labai užkliuna "pavojus dėl besikertančių srautų", tai galima pastatyti ten kokį nors prietaisą, kuris piko valandomis lentelę uždengtų (pasuktų, kad nesimatytų), kad niekam nebūtų pagundos, o ne piko metu - atidengtų, kad padidinti pralaidumą. Valdininkams, manau, tai patiktų, nes būtų galima įsisavinti pinigus.
                                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                        Man nereikia traktuoti, as matau kasdien kaip pravaziuojamos sankryzos. Nekarta maciau sukancius i desine is antros juostos, apvaziuojant prieky stovinti pirmoje. Skaitai tai yra gerai, gal ir pats taip pat darai?
                                        O kur policija? Kodėl jie nieko nekontroliuoja? Kodėl visur prikabinėtos filmavimo kameros neatsiunčia baudos kvitų?
                                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          O kur policija? Kodėl jie nieko nekontroliuoja? Kodėl visur prikabinėtos filmavimo kameros neatsiunčia baudos kvitų?
                                          Todėl, kad jiems giliai dzin...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X