Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Minėtas asmuo įspėtas ir mėnesiui pašalintas.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Ir keista, kad tai daro 31 metų amžiaus žmogus, nebent neteisinga gimimo data nustatyta.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        Tiesa pasakius, man tai neatrodo, kad Qbazzz bande pasisavinti tos nuotraukos autorsyte. Panasiau, kad jis tiesiog norejo pasiulyti kitoki kadravima ir ta varianta ikele i Delfio foto talpykla.
        Zinoma, tokiu atveju vistiek reiketu nurodyti autoryste, bet siuo atveju, manau, butu uzteke ispejimo...

        Comment


          Gal paprastas žmogus net nepagalvotų kad negerai daro. Aš irgi anksčiau nebūčiau pagalvojęs.

          Comment


            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
            Gal paprastas žmogus net nepagalvotų kad negerai daro. Aš irgi anksčiau nebūčiau pagalvojęs.
            Bet negi nežinojimas atleidžia nuo atsakomybės?
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              Sveiki,

              Atrodo iš Manto gavau malonę ir galimybę kurią net policininkai paskyrę baudą duoda – išdėstyti savo versiją protokole ir parašyti „Labai gailiuosi“

              1. Delyje nuotrauką jau ištryniau, xxl „už neskanumą“ atsiprašiau asmeniškai ir atsiprašau dar kartą viešai – prašau laikyti tai nesusipratimu, o ne vagyste

              2. Kaip teisingai susiprotėjo vaidas, delfį naudoju kaip talpyklą. Čia, forume jokių dviprasmybių dėl autorystės nebuvo, o vat kad delfis yra ne tik talpykla, bet ir albumas dėdamas nepagalvojau. Šiaip jos ten niekas pagal idėją neturėjo rasti, nes ji buvo kažkur giliai „no name“ albume, į kurį nieko nekviečiau ir nedalyvavau jokiuose konkursuose pristatydamas kaip savo. Spėju kad ji užkliuvo delfio aminams ir atsirado pirmame puslapyje...
              Plačiąja prasme taip – pripažįstu klaidą kad svetima nuotrauka buvo publikuota internete ir mano albume.

              3. Dėl leidimo perdaryti – čia citata iš sausio mėn. nuotraukos rinkimų

              Parašė xxl Rodyti pranešimą

              Parašė Qbazzz;
              Na jei užprotestuos, tai remixą ištrinsim
              buvo keletas orginalių variantų tarp ju ir statmena nuotrauka - pasirinkau tokį koks įdėtas. Tiesiog skonio reikalas
              __________________
              Atatiurkas
              xxl neprieštaravo, aš palikau. O įdėjau, nes kaip sako liaudies išmintis geriau vieną kartą parodyti ką įsivaizduoju, nei bandyti išaiškinti „įdomu kaip viskas atrodytų jeigu nukirpus 37 mm iš dešinės ir 41 mm iš kairės?“
              Paskutinis taisė Qbazzz; 2009.03.11, 11:52.

              Comment


                taigi nesu aš koks tai monstras, esu taikus žmogus tiesiog keista ir tiek matyti savo nuotrauką kurios nepublikavau... Nebepykstu, visi klysta. Atsiprašymas priimtas.
                Taika.
                Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                Comment


                  tport.lt

                  Ką manote apie puslapį tport.lt, talpinantį daug informacijos iš šio forumo?

                  Kad ir straipsnelis apie Grenoblį (http://tport.lt/?p=434), kur sudėtos mano čia publikuotos nuotraukos su kartu čia prie jų rašytais komentarais. Panašių temų su inforamcija ir nuotraukom iš čia ten yra ir daugiau. Bent jau parašyta, kad nuotraukos ne jo.

                  Bet vis tiek manau nėra gerai iš autoriaus pusės.
                  kaip?

                  Comment


                    Ačiū už nuorodą
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Pastebėjau, kad tame puslapyje įdėta faktiškai visa, ką parašiau miestai.net forumui temoje apie Uzbekistaną. Tame puslapyje įrašyta autorystė, tačiau tas jaunuolis nei kreipėsi į mane, nei aš leidau dėti visą pasakojimą į kitą tinklapį. Iki šiol šiuo klausimu maniau, kad nereikia per daug triukšmauti, bet toliau taip tęsiant visų tekstų su nuotraukomis (dėl jų - dar bala nematė) kilnojimą galima bent jau būtų tą asmenį įspėti (manau, jis šį forumą dar atsivers).
                      Šiuo atveju susilaikysiu nuo temos apie Uzbekistaną tęsimo forume tol, kol arba:
                      1. to tinklapio jaunuolis nepašalins viso mano teksto su nuotraukomis; arba
                      2. kol jis vienu ar kitu būdu neatsiprašys ir nepaprašys leidimo ten dėti mano pateiktą šiam forumui info.

                      Comment


                        Minėtas jaunuolis ir šiuo metu naršo forumą kaip L33T (atsiprašau, jei klystu).

                        P.S. spėju lygindamas šitą postą su skyrium apie mane.
                        Paskutinis taisė alm; 2009.04.01, 19:46. Priežastis: P.S. pridėjau
                        kaip?

                        Comment


                          spėju kad ir daugiau informacijos ir nuotraukų ten yra vogtų, kad ir šitos, apie Paryžių:
                          http://tport.lt/?p=415#more-415

                          Siaubingas tinklalapis, atrodo ima informaciją ir nuotraukas iš kur tik nori ir publikuoja!
                          Reikia fotografo?

                          Comment


                            Ištisai nukopijuotos:
                            - BiSa nuorodos apie automobilių parodą
                            - xxl tema apie Žemaitijos nac. parką.
                            Dalis apie viešojo transporto galeriją turbūt irgi ištisai nukopijuota.

                            Nežinau, ar tas paminėtas narys išties yra tas piktybinis plagijatorius.
                            Siūlau išsiaiškinus, kas taip kiaulina, duoti tam vaikinukui 1 dieną visų failių ištrynimui iš ano forumo.
                            Jei jis to nepadarys, išbaninti visus jo IP.

                            Comment


                              Manau, čia patalpintos Vytautas_LT nuotraukos:
                              http://tport.lt/?p=446
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Kadangi šitas veikėjas nesileido į kalbas, teko jį pašalint ir imtis kitų priemonių.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Jis manęs yra atsiklausęs dėl kai kurių nuotraukų anksčiau. Bet dabar jau smarkiai peržengė ribas...

                                  Comment


                                    kelione.mw.lt

                                    Sekantis puslapis, besisavinantis forume dedamas nuotraukas:
                                    http://kelione.mw.lt/

                                    P.S. Visos mano nuotraukos yra mano serveryje, refererių statistiką matau - lengva tokius pastebėti.
                                    kaip?

                                    Comment


                                      Parašė alm Rodyti pranešimą
                                      Sekantis puslapis, besisavinantis forume dedamas nuotraukas:
                                      http://kelione.mw.lt/

                                      P.S. Visos mano nuotraukos yra mano serveryje, refererių statistiką matau - lengva tokius pastebėti.
                                      O gal čia forumo nario bmw720 puslapis? Nes iš jo neseniai gavau prašymą š naujai kuriamą puslapį talpinti mano nuotraukas, kam aš nei kiek neprieštarauju Bet jei čia ne šio nario puslapis, tuomet prieštarauju

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        O gal čia forumo nario bmw720 puslapis? Nes iš jo neseniai gavau prašymą š naujai kuriamą puslapį talpinti mano nuotraukas, kam aš nei kiek neprieštarauju Bet jei čia ne šio nario puslapis, tuomet prieštarauju
                                        Gal ne. Nes manęs dėl mano nuotraukų niekas neklausė.
                                        kaip?

                                        Comment


                                          Parašė xxl Rodyti pranešimą
                                          šiaip jau niekam nieko nedaviau. matyt čia jau mentaliteto klausimas - apkarpai svetimą nuotrauką ir dedi kaip savo - buvo sony tapo sonny
                                          žiauriai neskanu.

                                          Ziauriai jau cia jus susireiksminate su tom nuotraukom. Paduokite i teisma ,jei jau manote ,kad is jusu pavogta labai vertinga fotoinformacija. Juokinga butu jei as dabar komentuodamas apie koki miesta ideciau to miesto foto paimta is kokio laikrascio. O to laikrascio korespondentas atbegtu aiskintis del savo teisiu...:-))

                                          Parašė Metropolis Rodyti pranešimą
                                          Pastebėjau, kad tame puslapyje įdėta faktiškai visa, ką parašiau miestai.net forumui temoje apie Uzbekistaną. Tame puslapyje įrašyta autorystė, tačiau tas jaunuolis nei kreipėsi į mane, nei aš leidau dėti visą pasakojimą į kitą tinklapį. Iki šiol šiuo klausimu maniau, kad nereikia per daug triukšmauti, bet toliau taip tęsiant visų tekstų su nuotraukomis (dėl jų - dar bala nematė) kilnojimą galima bent jau būtų tą asmenį įspėti (manau, jis šį forumą dar atsivers).
                                          Šiuo atveju susilaikysiu nuo temos apie Uzbekistaną tęsimo forume tol, kol arba:
                                          1. to tinklapio jaunuolis nepašalins viso mano teksto su nuotraukomis; arba
                                          2. kol jis vienu ar kitu būdu neatsiprašys ir nepaprašys leidimo ten dėti mano pateiktą šiam forumui info.


                                          Susilaikysiu nuo temos tesimo...:-)))) Ir ka tu tuo nubausi? Cia kaip mazi vaikai smelio dezeje: as daugiau su tavim nesnekesiu:-)) Na nesidalinsi savo informacija,nebendrausi ,busi uzsidares savo mazame rate su savo patirtimi ...ir tiek. Pasaulis del to nesugrius,tas kas perspausdino tavo foto blogiau irgi neorades gyventi,paciam irgi niekas nesikeis....Na netesk tu tos temos ,pabandyk pasalinti viska ka jau esi rases....:-)))
                                          Paskutinis taisė Romas; 2010.07.06, 11:43. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                                          Comment

                                          Working...
                                          X