Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė praeivis
    Susilaikysiu nuo temos tesimo...:-)))) Ir ka tu tuo nubausi? Cia kaip mazi vaikai smelio dezeje: as daugiau su tavim nesnekesiu:-)) Na nesidalinsi savo informacija,nebendrausi ,busi uzsidares savo mazame rate su savo patirtimi ...ir tiek. Pasaulis del to nesugrius,tas kas perspausdino tavo foto blogiau irgi neorades gyventi,paciam irgi niekas nesikeis....Na netesk tu tos temos ,pabandyk pasalinti viska ka jau esi rases....:-)))
    panašu kad vogti lietuviams yra labiau įprasta nei nusišypsoti

    Comment


      Parašė dariusn Rodyti pranešimą
      panašu kad vogti lietuviams yra labiau įprasta nei nusišypsoti

      Kliedesiai tai,o ne vagyste. Pvz.: tu isleidi knyga-fotoalbuma ir pardavineji ji knygynuose. As nusiperku ji ir man patikusias nuotraukas perfotografaves publikuoju kokiame nors forume. Tai ka ,nori pasakyti,kad tas leidejas ar fotografas turi teise pas mane atlekti su kazkokiomis pretenzijomis?

      Comment


        /\ Žinoma, nors tai visų pirma priklauso nuo licenzijos, pagal kurią ta knyga buvo išleista.

        Comment


          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Kliedesiai tai,o ne vagyste. Pvz.: tu isleidi knyga-fotoalbuma ir pardavineji ji knygynuose. As nusiperku ji ir man patikusias nuotraukas perfotografaves publikuoju kokiame nors forume. Tai ka ,nori pasakyti,kad tas leidejas ar fotografas turi teise pas mane atlekti su kazkokiomis pretenzijomis?
          Praeivi, kažkaip pastaruoju metu tampi labai aršus. Žinoma, vogti galima ir centus, ir milijonus, abiem atvejais tai yra vagystė, bet bausmė bus kitokia. Dėl tavo pateikto pavyzdžio nuotraukų autorius turi teisę reikalauti iš tavęs užmokesčio, bet jei jis bus protingas - pasiskaičiuos, kad to užmokesčio išsireikalavimas jam kainuos daugiau nei pats užmokestis. Tavo pavyzdžiui aš pateiksiu savo pavyzdį - pas tave ateina tau nepažįstamas Vasia ir tau nieko nesakęs tau nežinant pasiima tavo plaktuką ir eina savo namų remonto daryti. Po kelių mėnesių jis tą plaktuką tau grąžina. Teoriškai tai jokia vagystė. Žinoma, gali kreiptis į tam tikras institucijas ir išsireikalauti pinigų iš to Vasios už plaktuko nudėvėjimą, bet pats išsireikalavimas kainuos daugiau nei pati kompensacija. Tai va taip mes ir gyvenam...
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Praeivi, kažkaip pastaruoju metu tampi labai aršus. Žinoma, vogti galima ir centus, ir milijonus, abiem atvejais tai yra vagystė, bet bausmė bus kitokia. Dėl tavo pateikto pavyzdžio nuotraukų autorius turi teisę reikalauti iš tavęs užmokesčio, bet jei jis bus protingas - pasiskaičiuos, kad to užmokesčio išsireikalavimas jam kainuos daugiau nei pats užmokestis. Tavo pavyzdžiui aš pateiksiu savo pavyzdį - pas tave ateina tau nepažįstamas Vasia ir tau nieko nesakęs tau nežinant pasiima tavo plaktuką ir eina savo namų remonto daryti. Po kelių mėnesių jis tą plaktuką tau grąžina. Teoriškai tai jokia vagystė. Žinoma, gali kreiptis į tam tikras institucijas ir išsireikalauti pinigų iš to Vasios už plaktuko nudėvėjimą, bet pats išsireikalavimas kainuos daugiau nei pati kompensacija. Tai va taip mes ir gyvenam...

            Taigi gruto parke nepripazino tu balvonu kaip meno ir atsisake moketi autorinius atlyginimus, o jus cia eilines miesto nuotraukas prilyginate nuosavybei. Atlikejai isleidzia diskus,tai jei groji uzsiiminedamas komercija restoranuose-paprasys uzmokescio. Bet jei as pats sau persirasysiu ir duosiu draugams-tai ka atlikejas begios man is paskos ir kaulys pinigu,atseit as negaliu jo produktu sau naudotis?

            O jei as isirasysiu tv laida i savo video? Kas cia bus ,vel kazkokia vagyste? Man atrodo,kad jus patys labai smarkiai perlenkiate su tom autoriu teisemis.
            Paskutinis taisė Romas; 2010.07.06, 11:44. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

            Comment


              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
              Bet jei as pats sau persirasysiu ir duosiu draugams-tai ka atlikejas begios man is paskos ir kaulys pinigu,atseit as negaliu jo produktu sau naudotis?
              Ne, nebėgios, nes tas bėgiojimas jam kainuos daugiau nei pati kompensacija arba autorinis užmokestis. O jeigu griežtai pagal įstatymus, tai bet kuris vartotojas nusipirkęs bet kokį autorinį kūrinį turi teisę savo naudojimui pasidaryti VIENĄ kopiją. Tiktai kaip tą sureguliuoti, įstatymas nesako.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Ne, nebėgios, nes tas bėgiojimas jam kainuos daugiau nei pati kompensacija arba autorinis užmokestis. O jeigu griežtai pagal įstatymus, tai bet kuris vartotojas nusipirkęs bet kokį autorinį kūrinį turi teisę savo naudojimui pasidaryti VIENĄ kopiją. Tiktai kaip tą sureguliuoti, įstatymas nesako.
                Gerai ,o kaip su tuo pavyzdziu. TV rodo koncerta,as ji isirasau i DVD. As jo neperku,tai ka as neturiu teises to daryti. Negaliu sito iraso parodyti pas mane atejusiems sveciams ir pan.?

                Comment


                  Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                  Gerai ,o kaip su tuo pavyzdziu. TV rodo koncerta,as ji isirasau i DVD. As jo neperku,tai ka as neturiu teises to daryti. Negaliu sito iraso parodyti pas mane atejusiems sveciams ir pan.?
                  Turi teisę, nes tai būtų asmeninis naudojimas, o ne viešas, skirtas didesnei publikai. Gal tu geriau tiesiog susirask tą įstatymą čia neklausinėjęs ir taip bereikalingai nešiukšlinęs temos.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Praeivi, ir vėl pradedi diskusijas ne vietoje. Apie savo asmeninį elementarios nuosavybės teisės nepripažinimą gali diskutuoti temose apie socializmą ar pan., bet ne čia. Šios temos paskirtį aprašė temos autorius pirmame pranešime, tikiuosi, kad jį perskaitysi ir pradėsi gerbti kitus forumo dalyvius.
                    Why visit Vilnius?

                    Galerija

                    Comment


                      Parašė vtomux Rodyti pranešimą
                      Praeivi, ir vėl pradedi diskusijas ne vietoje. Apie savo asmeninį elementarios nuosavybės teisės nepripažinimą gali diskutuoti temose apie socializmą ar pan., bet ne čia. Šios temos paskirtį aprašė temos autorius pirmame pranešime, tikiuosi, kad jį perskaitysi ir pradėsi gerbti kitus forumo dalyvius.
                      Nesamones snekat. Jus viena karta tikru teisininku pasiklauskit apie savo nuotrauku autorines nuosavybes teises,jie jums paaiskins kokias jus turite teises ir ko galite tiketis, o ne savame studentu burelyje prisigalvokit ,kad jus kazkas apvagineja.

                      Comment


                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        O gal čia forumo nario bmw720 puslapis? Nes iš jo neseniai gavau prašymą š naujai kuriamą puslapį talpinti mano nuotraukas, kam aš nei kiek neprieštarauju Bet jei čia ne šio nario puslapis, tuomet prieštarauju
                        Negavau jokių prašymų nors paimtas visas mano foto-reportažas iš Romos
                        Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                        Comment


                          Parašė xxl Rodyti pranešimą
                          Negavau jokių prašymų nors paimtas visas mano foto-reportažas iš Romos
                          Na, ko gero tada tai ne jo puslapis.

                          Comment


                            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                            Nesamones snekat. Jus viena karta tikru teisininku pasiklauskit apie savo nuotrauku autorines nuosavybes teises,jie jums paaiskins kokias jus turite teises ir ko galite tiketis, o ne savame studentu burelyje prisigalvokit ,kad jus kazkas apvagineja.
                            Ogi teisininkai nieko ir nepasakytų daug. Nori rimtai autorizuoti kreipiesi į LATGA-A. Visa kita yra tarpusavio susitarimas, ir nepaisant visko naudojant ne autorinių teisių duomenų bazese esančius kūrinius/foto/video darbus būtina susitarti su autorium. Kitaip kyla, štai tokios problemos.
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              http://kelione.mw.lt/1/v2/venecija2 įsikėlė ir mano nuotraukas iš Venecijos, kurias neseniai įkėliau į miestai.net, taip pat nukopinti ir mano rašyti komentarai. Mano leidimo tam niekas neprašė ir apie būsimą mano nuotraukų bei kitos informacijos patalpinimą tame puslapyje niekas nepranešė. Autorystė nėra nurodyta. Ne visos mano nuotraukos iš Venecijos ten įkeltos, trūksta paskutinių dalių, matyt dar nespėjo nukopinti. Visgi matyt ateičiai savo darytas nuotraukas pažymėti kažkokiu logotipu, nors tai ir nesustabdys jų kopijavimo, bet bent jau pats nebusiu apkaltinas plagijavimu ar vagyste kur nors įkeldamas mano paties darytas nuotraukas.

                              Comment


                                Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                                http://kelione.mw.lt/1/v2/venecija2 įsikėlė ir mano nuotraukas iš Venecijos, kurias neseniai įkėliau į miestai.net, taip pat nukopinti ir mano rašyti komentarai. Mano leidimo tam niekas neprašė ir apie būsimą mano nuotraukų bei kitos informacijos patalpinimą tame puslapyje niekas nepranešė. Autorystė nėra nurodyta. Ne visos mano nuotraukos iš Venecijos ten įkeltos, trūksta paskutinių dalių, matyt dar nespėjo nukopinti. Visgi matyt ateičiai savo darytas nuotraukas pažymėti kažkokiu logotipu, nors tai ir nesustabdys jų kopijavimo, bet bent jau pats nebusiu apkaltinas plagijavimu ar vagyste kur nors įkeldamas mano paties darytas nuotraukas.
                                Skatinu tave susisiekti su tuo tinklapiu ir pareikalauti pasiaiškinti, kodėl jie be tavo atsiklausimo naudoja tavo asmenines nuotraukas.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Tame puslapyje nėra pateikta jokios kontaktinės informacijos. Apskritai ten kazkas keisto, susidaro įspūdis, kad didelė dalis iš ten pateikiamų nuotraukų bei informacijos yra tiesiog nukopijuota iš miestai.net.

                                  Comment


                                    Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                                    Tame puslapyje nėra pateikta jokios kontaktinės informacijos. Apskritai ten kazkas keisto, susidaro įspūdis, kad didelė dalis iš ten pateikiamų nuotraukų bei informacijos yra tiesiog nukopijuota iš miestai.net.
                                    Aš irgi tik parašęs komentarą tą pastebėjau. Turint pažįstamų tam tikroje srityje, galima pasirūpinti, kad tas tinklapis "netyčia" "užsilenktų"
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Pavyko surasti nuorodas pasekus www.mw.lt. Svetainės veikimas sustabdytas.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Nesamones snekat. Jus viena karta tikru teisininku pasiklauskit apie savo nuotrauku autorines nuosavybes teises,jie jums paaiskins kokias jus turite teises ir ko galite tiketis, o ne savame studentu burelyje prisigalvokit ,kad jus kazkas apvagineja.
                                        Jeigu jau laikai save tokiu visažiniu, tai galėtum ir mums, visada nieko nežinantiems ir nesuprantantiems, paaiškinti.
                                        Aš tai žinau tik tiek:

                                        "Bet koks kūrinio originalo ar jo kopijų panaudojimas be autoriaus, jo teisių perėmėjo ar jo tinkamai įgalioto asmens leidimo yra laikomas neteisėtu. Autorius arba jo teisių perėmėjas turi teisę uždrausti tokį kūrinio originalo ar jo kopijų panaudojimą." (iš LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo)

                                        Manau aiškiau ir būti negali.
                                        Why visit Vilnius?

                                        Galerija

                                        Comment


                                          Sveiki,

                                          Visu pirma noreciau pasveikinti su puikiu forumu, o ypac cia supauptu nuotrauku lobynu. Su mielu noru beveik visa diena praleidau ziurinedama jas. Prisipazinsiu, beveik visu vietoviu isvis nepazistu ir net nezinojau, kad tokios Lietuvoje ekzistuoja.

                                          Noreciau nuotrauku autoriu paklausti tokio dalyko. Mes su vyru turim sioki toki vestuvini puslapi. Keletas is draugu mestelejo ideja, kad butu saunu padaryti toki meniu, kaip : :vaizdingos vietos", kad jaunieji zinotu, kur galima butu padaryti idomesnes nuotraukas. Bet sausas tekstas niekada nebuvo ir nera idomus. Kol kas iekeleme kelias nurorodas is wikipedijos, bet nuotraukos ten niurios, arba jus isvis nera. Tai as noreciau paklausti, gal but jus leistumete ideti jusu nuotraukas i aprasomas graziausiais Lietuvos vietas? Nurodant autoryste ir prie kiekvienos vietoves aprasymo idedant, kad saltinis yra www.miestai. net. Jei autoriai sutiktu, tai parasykit asmenine zinute, kad as zinociau, jog foto galima panaudoti. gal but jus leisite ne visas ideti, tai parasykit, as tuomet atsiklausiu apie man patikusiais. ir jei nesunku parasykit Varda ir pavarde, kad butu galima nurdyti prie foto, arba slapivardi

                                          Dekoju uz demesi ir geros dienos.
                                          Paskutinis taisė Mantas; 2009.05.24, 21:48. Priežastis: reklama

                                          Comment

                                          Working...
                                          X