Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Bet vėl gi, ši nuosavybė manau Teherani, o ne miestai.net ar ne taip?
    Teisingai.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Raskit skirtumą


      http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...ti-draudziama/


      mano

      Comment


        ar kreipeisi į ve?
        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

        Comment


          Ar verta?
          Nuotrauka paimta iš miestai.net , jau kaip ir ne mano, tik apačia nukirpta.

          Comment


            Parašė Zorro Rodyti pranešimą
            Ar verta?
            Nuotrauka paimta iš miestai.net , jau kaip ir ne mano, tik apačia nukirpta.
            Jei nesinori pradėti 'žygių' prieš juos, tai tiesiog reiktų paklausti kokią jų motyvacija tokio poelgio ?

            Nors šiaip pagalvojus, tai sunku ką ir pasakyti būtų bent man asmeniškai. Visgi studijų darbams vaizdų prireikia ir pan Bet jei jau darau kokį rimtą darbą, tai stengiuosi ieškoti creative commons arba visada parašau linką. O čia nieko, nors patys iš to pelną gauna.
            Propoganda ir penas mintims >>>

            Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
            www.ted.com

            Comment


              Kaip nefotografas klausiu - kodel tai negaletu buti kito zmogaus foto daryta panasiu laiku is to paties tasko (kuris yra populiarus tarp fotografu)?

              Comment


                Sutampa visos smulkios detalės.

                Comment


                  Tai tiek as suprantu, bet judanciu detaliu (zmoniu pavyzdziui) nesimato.

                  Comment


                    Forumas yra viešas, priekaištauti reiktų jei nuotauka būtų paimta iš asmeninės svetainės ar pan.
                    Flickr

                    Comment


                      Va Tavo „filadelfijus“:



                      http://www.ve.lt/kontaktai/
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Reikia pradėti dėti watermark'us, nes kitaip ir toliau bus kopijuojama
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Forumas yra viešas, priekaištauti reiktų jei nuotauka būtų paimta iš asmeninės svetainės ar pan.
                          forumas gal ir viešas, bet tai nepanaikina autorinių teisių.
                          pasidomėk įstatymais. nusibodo tuos pačius dalykus aiškinti. šiame forume jau aptarinėta.

                          remiantis tavo logika, gatvė - viešoji ergvė, todėl joje esančią mašiną galima laisvai imti ir važinėti - ji gi paimta ne iš asmeninio garažo. liux...
                          Reikia fotografo?

                          Comment


                            Vėl informacijos iš forumo nutekėjimo atvejis - šįkart į spaudą. Žurnalo "Savaitė" 2010 m. rugpjūčio 25 d. numeryje (nr. 34) yra straipsnis "Vilniaus šaltiniai - sielai, o ne kūnui atgaivinti". Nurodyta, jog jį parašė Teodora Rašimaitė. Pateiktos ir keturios nuotraukos, tačiau prie jų nenurodytas nei šaltinis, nei autorius.
                            O buvo taip... Gegužės 11 d. forume sukūriau temą Šaltiniai Vilniuje. Iki birželio 15 d. padariau pranešimus su nuotraukomis apie šešis šaltinius Vilniuje, be to trumpai aprašiau Dvarčionių šaltinį (be nuotraukų).
                            Minėta veikėja, suradusi internete mano temą, matyt, nudžiugo, nes medžiaga gana išsami, gausi nuotraukų. Tad nesivaržydama panaudojo mano surinktą medžiagą "savo" straipsniui. Apie 2/3 jo teksto yra grynas mano pranešimų perfrazavimas. Panaudojo ir 4 mano darytas nuotraukas. Aprašyti tie patys šaltiniai: Dvarčionių, Jeruzalės, P. Vileišio gatvės, Spalvotieji, Minutės, Žvėryno bei Kairėnų. Visi 7, aprašyti sutrumpinus tai, kas apie juos rašyta mano pranešimuose. Kas bjauriausia, jog visa tai pateikta, taip lyg pati žurnalistė juos būtų aplankiusi. Jokios nuorodos, kad informaciją rado www.miestai.net ar bent jau internete. Įžūlu, bet honororao gauti netrukdo...

                            Straipsnis


                            Straipsnyje panaudotos nuotraukos

                            Comment


                              O tai sukčiai. Šiaip tai reikėtų pranešti "Savaitė" žurnalo administracijai ir tada galbūt nubaus tą ........ jau nežinau nei kaip pavadint ją. Dar kartais pastebėdavau nuotraukų iš šio forumo apie viešąjį transportą.

                              Ir iš kur kitos svetainės ar žurnalai ims nuotraukų, kad gali rast šitam dideliam, daug nuotraukų turinčiam forume? Nei jiems reikia fotografuot ar kaip nors kitaip vargt, kai jiems po nosę...
                              Paskutinis taisė Romas; 2014.04.24, 20:08. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                              Comment


                                Bet man atrodo galima butu i teisma del tokiu dalyku paduot, ir zinoma prisiteist nemazai pinigu uz toki izuluma

                                Comment


                                  Parašė Raptor Rodyti pranešimą
                                  Bet man atrodo galima butu i teisma del tokiu dalyku paduot, ir zinoma prisiteist nemazai pinigu uz toki izuluma
                                  Kam taip vargintis? Paprasčiau yra paskambinti tos žurnalistės redaktoriui ir paprašyti pusės jai sumokėtos sumos už tylėjimą. Na o jeigu nesileis į kalbas — gaus šaukimą į teismą bei įvykio platesnį paviešinimą. Tai neatsilieps teigiamai leidinio įvaizdžiui, gali sumažėti reklamos užsakymų. Todėl dauguma kalbasi
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Dabar Civis taip ko gero ir daro

                                    Comment


                                      Tokiais atvejais, manau, turėtume palaikyti forumietį. Gal forumo valdyba kažkokį raštą gali parašyti Žurnalistų sąjungai?

                                      Comment


                                        Čia gal geriau parašyti laiškelį net ne Žurnalistų sąjungai, o tiesiog LATGA'ai, kuri, manau, turėtų pakonsultuoti tokiu klausimu. O gal tiesiog užtektų kreiptis į redakciją ir ši leisis į derybas (kuo aš labai abejoju). O dabar reikia tik draugiškai Civiui palinkėti sėkmės teisybės ieškojimuose Ir beje, būtų labai įdomu, jei Civis vėliau parašytų, ar ėmėsi kokių nors veiksmų ir kuo tai baigėsi ir t.t.
                                        Paskutinis taisė Godo; 2010.09.28, 10:12.

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Kam taip vargintis? Paprasčiau yra paskambinti tos žurnalistės redaktoriui ir paprašyti pusės jai sumokėtos sumos už tylėjimą. Na o jeigu nesileis į kalbas — gaus šaukimą į teismą bei įvykio platesnį paviešinimą. Tai neatsilieps teigiamai leidinio įvaizdžiui, gali sumažėti reklamos užsakymų. Todėl dauguma kalbasi
                                          Aš su vienu žurnalu, kuris iš čia ėmė nuotraukas, labai greit susitariau.
                                          Išdėsčiau argumentus, įrodymus ir paklausiau "ką darom?..."


                                          Civi, nepasiduok.
                                          Tik prieš reikšdamas pretenzijas paskaityk įstatymą ar pasitark su teisininku - pretenzijos turi būti ne bendro pobūdžio, o labai aiškios aiškios - jie pažeidė tokį, tokį ir anokį straipsnį.
                                          Nereikalauk milijoninių kompensacijų, Pats pasiūlyk sprendimą, kuris nežemintų kitos pusės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X