Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Informacijos „nutekėjimas“ iš miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    miestai.net nepriklauso jokios teisės į nuotraukas, todėl leidimo reikia prašyto kiekvieno autoriaus atskirai.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Mantai, gal as neteisingai parasiau. as ir klausiu kiekvieno autoriaus, jei kas nors leis pasinaudoti nuotraukomis, jei nesunku, tegul paraso man asmenine zinute su vardu ir pavarde. tuomet as zinosiu, kad leidimas yra ir galesiu parasyti autoriu salia foto.

      p.s. dar netyčia užmačiau, kad prašytina rašyti lietuvišom raidėm. Tai sorry, kad jau prikalavau be jų

      p.s.s as ir pati parasysiu autoriams del leidimo, panaudoti foto. tik vistiek norejau dar viesai parasyti, kad zinot, nebutu trauktuojama, kad uz akiu kazka siunciu geros dienos visiems.
      Paskutinis taisė superolia; 2009.05.24, 22:20.

      Comment


        Wyckos pranešime yra straipsnio nuoroda:
        http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=431

        Kaip susijęs D1 vagonas su siaurukais?
        http://www.miestai.net/forumas/showp...3&postcount=46
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          As turejau ideja kurti puslapi apie keliones tai vat keliu forumo nariu jau buvau paprases leisti nuotraukas talpinti,is kai kuriu gavau leidima, is kai kuriu leidimo negavau ir seip apsisprendziau nekurti to puslapio .Taigi neturiu nei vienos foto niekur patalpines nebent turiu ant desktop'o issisaugojes keleta foto bet del to manau problemu nekils.Jeigu noresiu platinti foto , butinai atsiklausiu autoriu
          http://ardarkrize.lt

          Comment


            Lietuvos Rytas
            http://www.lrytas.lt/-12485325801246...isai-maža.htm
            (Leonas STEPANAUSKAS (“Kultūros barai” Nr.6))
            Kalvarijos nuotrauka iš miestai.net forumo, tiesa su nuoroda į miestai.net.
            Ir vis tik būtų įdomu, ar nuotraukos autoriaus atsiklausti nereikėjo ? [tikrai niekas neklausė...]

            Papildyta: Klausimas operatyviai išspręstas. (2009 07 29)
            Paskutinis taisė rimsenas; 2009.07.29, 10:02. Priežastis: Klausimas operatyviai išspręstas.
            http://www.maps4u.lt/ Puslapis apie istorinius žemėlapius.

            Comment


              Aktualu visiem fotografuojantiem
              http://www.efoto.lt/fotografija/teis...jimo_klausimai

              Comment


                http://www.facebook.com/photo.php?pi...d=183622681902

                ir mano žinutė

                http://www.miestai.net/forumas/showp...postcount=1228

                Ar prašė jūsų valdytojai, kad galėtų šia foto jie pasinaudoti ar ne? Nes manęs tai tikrai, kad neprašė...
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  jie aišku galėjo paprašyti, arba parašyti, kad autorius tu. bet nematau aš ten nieko blogo, kad ta fotkė ten atsidūrė
                  AerialMedia.LT
                  žvilgsnis į pasaulį kitu kampu...

                  Comment


                    Man tai juokingas kai kurių "fotografų" toks susireikšminimas Jūs ką, tūkstantinius nuostolius patiriat dėl šitų "vagysčių"? Džiaukitės geriau, kad jūsų darytas nuotraukas žmonės mato, komentuoja ir dar kitiems rodo. Argi ne to ir siekiat, dėdami jas į internetą?
                    Mažiau susireikšminimo ir daugiau gražių nuotraukų!

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Man tai juokingas kai kurių "fotografų" toks susireikšminimas Jūs ką, tūkstantinius nuostolius patiriat dėl šitų "vagysčių"? Džiaukitės geriau, kad jūsų darytas nuotraukas žmonės mato, komentuoja ir dar kitiems rodo. Argi ne to ir siekiat, dėdami jas į internetą?
                      Mažiau susireikšminimo ir daugiau gražių nuotraukų!
                      Kai dedi foto, tai norisi, kad žmonės žinotų KAS tą foto padarė. O ten facebooke, jau ne viena foto iš miestai.net įdėta.

                      Comment


                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Kai dedi foto, tai norisi, kad žmonės žinotų KAS tą foto padarė. O ten facebooke, jau ne viena foto iš miestai.net įdėta.
                        Jei kažkuriam žiūrovui bus tikrai įdomu KAS tą nuotrauką padarė, tai net neabejoju, kad jis tą išsiaiškins.
                        Problema tame, kad 99 proc. nuotraukos autorių nori, jog visi žinotų kas yra autorius, bet vos 1 proc. žiūrovų tikrai nori tą sužinot Mano galva, jei jau negalit su tuo susitaikyti, tai dėkit kamputyje savo vardą ir pavardę ir bus ramu.

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Man tai juokingas kai kurių "fotografų" toks susireikšminimas Jūs ką, tūkstantinius nuostolius patiriat dėl šitų "vagysčių"? Džiaukitės geriau, kad jūsų darytas nuotraukas žmonės mato, komentuoja ir dar kitiems rodo. Argi ne to ir siekiat, dėdami jas į internetą?
                          Mažiau susireikšminimo ir daugiau gražių nuotraukų!
                          Oi aš tai tikrai nesusireikšminu Man daug svarbiau, kad parašytų miestai.net/forumas ir tiek. Tik dėl to, kad šis forumas to nusipelno.

                          O va ir paaiškinimas
                          http://www.facebook.com/album.php?ai...id=19425306902
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                            Jei kažkuriam žiūrovui bus tikrai įdomu KAS tą nuotrauką padarė, tai net neabejoju, kad jis tą išsiaiškins.
                            Problema tame, kad 99 proc. nuotraukos autorių nori, jog visi žinotų kas yra autorius, bet vos 1 proc. žiūrovų tikrai nori tą sužinot Mano galva, jei jau negalit su tuo susitaikyti, tai dėkit kamputyje savo vardą ir pavardę ir bus ramu.
                            Mano galva, kad tu galvos visai neturi. Pasiskaityk įstatymus. Aiškiai parašyta, kad nuotraukų kopijavimas ir publikavimas be autoriaus sutikimo arba autoriaus vardo nurodymo yra draudžiamas. Būtų galima su tavimi diskutuoti ir įsiklausyti į tavo mintis tik tuo atveju, jei neegzistuotų toks įstatymas. Dabar gi beprasmiška apie tai kalbėti, nes įstatymas yra ir jo laikytis privaloma. Ir tai visiškai nesusiję su autoriau principais. Žmogus gina savo teises, nes jos jam numatytos teisiškai.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Oi aš tai tikrai nesusireikšminu Man daug svarbiau, kad parašytų miestai.net/forumas ir tiek. Tik dėl to, kad šis forumas to nusipelno.

                              O va ir paaiškinimas
                              http://www.facebook.com/album.php?ai...id=19425306902
                              Most of the pictures are taken from the internet.
                              Huge thanks to www.miestai.net for letting us post some of them!
                              Location: Kaunas, Lithuania
                              Tai ko pykti?
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Tai ko pykti?
                                Deja, autorystė priklauso ne miestai.net, bet konkrečiam autoriui, taigi įstatymas iš dalies vis tiek pažeistas. O miestai.net yra šaltinis. Pagal įstatymą, turi būti nurodomas ir šaltinis, ir autorius.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Tai ko pykti?
                                  Aš tai tikrai nepykstu Man parašė graži mergaitė iš to puslapio FB ir viskas tvarkoje

                                  Amiko: man to ir užtenka.
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                    Amiko: man to ir užtenka.
                                    Bet juk įra ĮSTATYMAS!!! Kovok iki galo! Toks įstatymas taigi!

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Bet juk įra ĮSTATYMAS!!! Kovok iki galo! Toks įstatymas taigi!
                                      Tai jo, jis pažeidinėją įstatymą, nes jo nesilaiko. Manau duok į teismą, nes amiko taip liepė.

                                      Comment


                                        Manau neteisingai mane supratote
                                        Jei autoriui tinka esama padėtis, tai jis neprivalo kreiptis į teismą Bet jei esama padėtis netinka, tai jis turi visišką teisę daryti, kad situacija būtų ištaisytą į jo pageidaujamą, kaip tai nurodo įstatymai. Žodžiu, mano principas toks - jei turi teisę, tai turi teisę reikalauti tos savo teisės Bet, žinoma, gali ir nereikalauti...
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Kažkaip nepamenu, kad mes kažką panašaus būtume leidę miestai.net vardu
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X