Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • kaunaz
    replied
    dabar kaip parasiau sekanti pakartotina pranesima vietoj to dingusio, tai ir tas atsirado idomiai cia

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    jau nepirma karta atsitinka tokia sunybe, kad jeigu parasai ilgesni pranesima tai kartais uzluzta forumas, ir to pranesimo neideda is pirmo karto. gerai jeigu padarai back ir buna tekstas, bet jeigu per kelis puslapius back netycia tada jau nebebuna to komentaro, ir tenka is naujo rasyt arba visada pries siunciant komentara reikia pasicopint viska, bet nevisada prisimeni...

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Ne visos perskaitytos temos pradigsta iš naujausių pranešimų sarašo, nors jokių naujienų ten nėra. Užknisa kekviena kartą atėjus į forumą žiūrinėti jau skaitytus pranešimus.

    Taip pat dažnai kompas prarada ryšį su tinklapiu, kai verčiu puslapį. Tai gali būti ir mano problema, tačiau kitur tokių sunkumų neturiu.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Pasidomėjau šia problema, tai susiję su naudojama forumo programine įranga. Problema iškyla esant didesniam serverio apkrovimui. Šis nesklandumas yra oficialiai užregistruotas, tad belieka laukti pataisymų iš Jelsoft.
    Regis Jelsoftas išleido spec. pataisą dėl šio sutrikimo. Suradus laiko reikės atnaujinti įrangą

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Užsienyje daug jų mėto .

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    Man pavyzdziui meto pop upsus nezinau ar cia taip turi buti. Tiesiog informuoju jus, nes kai jungdavausi is Lietuvos nemete, is Lenkijos meto tai gali but, kad kazkas jus apgaudineja

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Su Opera 9.02 man irgi puikiai veikia.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    hmm, pabandyk Romai su skirtingom naršyklėm pasinaudoti paieška. Man su FF 2.0 puikiai veikia

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Kažko jau porą dienų neveikia paieška. Gal taip tik pas mane?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Forumo laikas +3
    Ir pranešimai rašomi ateityje.
    Visi laikai yra GMT +2. Šiuo metu yra 22:40.

    Laiko juostą gali pasikeisti savo valdymo pulte

    Komentuoti:


  • Budulis
    replied
    Sirguliuoja forumas kažko.

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Forumo laikas +3
    Ir pranešimai rašomi ateityje.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    ar paspaudus įkelti tau užkrauna normaliai puslapį?

    Komentuoti:


  • taimis
    replied
    Pranešimas yra tačiau nerodo jo prie 'Nauji Pranešimai' .

    Komentuoti:


  • El_Greco
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Vėl nerodo paskutinio pranešimo, nors jis yra patalpintas.
    Tas pac ir pas mane - parasiau pranesima bet jo niekur nera.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ačiū, 99
    Palyginus su ankstesniais "lūžinėjimais" tai tik menka smulkmena

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Pasidomėjau šia problema, tai susiję su naudojama forumo programine įranga. Problema iškyla esant didesniam serverio apkrovimui. Šis nesklandumas yra oficialiai užregistruotas, tad belieka laukti pataisymų iš Jelsoft.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Man irgi buvo toks dalykas kaip Romui ir taip pat mačiau tokį dalyką: "This forum requires that you wait 30 seconds between posts". Nors mygtuką "Siųsti" spaudžiau tik vieną kartą per kelias minutes, o ne 30 seconds.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Pranešimą įvedei greito atsakymo lange, ar pilname atsakymo lange?
    Abu kartus:
    - dėjau nuotraukas, buvo didelis pranešimo langas.
    - vienąkart spaudžiau siuntimo mygtuką.
    O tas "mėsidžas" irgi pasirodė abu kartus.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    jau hammeriui padėjau štai ką reik daryt

    man jau ne kartą tokia mistika buvo bet dabar jau žinau kaip ją įveikti - jeigu rodo, kad komentaras talpinamas, tačiau nieko daugiau nevyksta ir rašo kamputyje IE "done" reikia spausti "daugiau" ir tada vėl išsaugoti pranešimą. jeigu tokiu budu gavosi du pranešimai, tai pirmąjį tiesiog editink ir ištrink

    Komentuoti:

Working...
X