Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Paulius
    replied
    Kodėl taip ilgai verčia sekantį puslapį visose temose? Negalima peržiūrėti pirmų puslapio pranešimų kokias 15 min.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Galime pasidžiaugt, kad per pastarąsias 35 minutes įvyko vos vienas lūžimas Forumo sparta irgi pastebimai padidėjo

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Forumą planuojame artimiausiu metu perkelti į kitą talpyklą. Kol tai nebus padaryta, išjungiu paiešką ir pranešimų skaičiaus per parą rodymą, kad duomenų bazė būtų mažiau apkrauta. Reikia tikėtis, kad tai sumažins lūžimų skaičių.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    su laiku sutvarkysim, yra veiksmų planas ir manom, kad šie nesklandumai turėtų dingti. Kantrybės ir rimties visiems

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    $@)%)@#_ Sutvarkykite forumą !!!

    http://www.youtube.com/watch?v=m_GBOHYNe0Y

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Ir man. Bet gerai, kad nors ideda.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    dažnas atvėjis man

    Komentuoti:


  • Rimas_OK
    replied
    Parašius postą, rašo kad žinutė siunčiasi ir taip pakibti gali visą dieną. Tačiau jei iš naujo įeinu į temą, žinutė būna atsiradusi. Bet pranešimų skaičius prie avataro nepasikeitęs

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Kiek rašau pranešimų tiek jie dvigubinasi, nusibodo trinti.
    Man irgi

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Galima pamėgint

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Ar galima supaprastinti pranešimų trynimą? Kad šalia citavimo būtų ir trynimo mygtukas, gal nestrigtų taip?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Dėl to, tai suprantama, kad keisim

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Aš aplamai klausiu, nebūtinai dabar.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Keisi "hostingą"?
    Juk sakau, kad sumokėta ligi kovo pabaigos ir pinigai nebus grąžinti paslaugų atsisakymo atveju. Šiuo metu esantis likutis yra apie 150 Lt.
    Reikia dar servage mėgint krutint, bet nėra taip lengva, kai apsimetinėjama, kad problemos nėra.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Keisi "hostingą"?

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Problema žinoma, bet tie, kas turėtų ja pasirūpinti, to padaryti nesugeba Pinigų taip pat negrąžins, nors sumokėta iki kovo pabaigos. Turiu šitą sumąstęs, nors problemą tai turėtų tik sumažinti.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Kiek rašau pranešimų tiek jie dvigubinasi, nusibodo trinti.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied

    Su IE 7 viskas tvarkoje

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Keista, bet man rašant naujus pranešimus su WinVista (naudoju FireFox) niekur nėra registruojama, kad parašytas naujas pranešimas :/ ???

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašau atsakymą, noriu siųsti, tačiau atsidaro kitas puslapis - "klaida, atsakymas nulinis". Grįžtu atgal, atsakymas temoje atsiradęs, bet į tai nesureaguota, t.y. naujų žinučių lentelėje viršuje jo neatsiranda, prie paskutinio atsakymo temoje nerodoma, kad aš atsakiau, mano pranešimų skaičius nepasikeičia.

    Komentuoti:

Working...
X