Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mantas
    replied
    Atkūriau paieškos funkciją, tad vėl galite ieškoti į sveikatą

    Komentuoti:


  • Karolis
    replied
    Parašiau apie 22.50 val. žinutę temoje "Lietuvos įvaizdis užsienyje", atsirado ir viršuje po forumo pavadinimu parašyta, kad nauja žinutė "8min Lietuvos įvaizdis užsienyje Karolis, po to 12 min ir t.t. Taciau mano žinutės iš tiesų neatsirado. Bandžauk kitą naršyklę naudot, galvoju gal neatnauiina, bet žinutės nėra . Ir taip jau ne pirmą kartą.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Siunčiant pranešimą įvyko šios klaidos
    This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes.
    Prie to paties ir vertimo klaidelė
    Ačiū, pataisyta.

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Hammer

    Tas pats ir man buvo pora kartu.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Xe.... Atsiemu skundą dėl žinutės atsirado po 2 minučių Bet vertimo klaidos pastaba galioja

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    O man kątik nutiko tai ko dar nėra buvę Temoje apie Dubajų parašiau atsakymą į Ash žinutę kuris temoj taip ir neatsirado, tačiau [pabandžius pakartot štai kas nutiko

    Greitas atsakymas
    Siunčiant pranešimą įvyko šios klaidos
    This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes.

    Prie to paties ir vertimo klaidelė

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Jau ne pirmą kartą - parašau temoje atsakymą, o paskutinių žinučių sąrašas viršuje į tai nereaguoja.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    cia viskas gerai. jeigu rodo kad yra daugiau negu isvardinta nicku, reiskia kazkas yra paslepes savo busena, ir tu nzn pvz. ar tas zmogus online ar offline.
    Šito aš nežinojau, dėkui

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą


    Ar neturėtų rodyti visų registruotų narių tame temoje esančių narių sąraše? Dabar matome registruoti nariai temoje yra 4, o sąraše tik 3
    cia viskas gerai. jeigu rodo kad yra daugiau negu isvardinta nicku, reiskia kazkas yra paslepes savo busena, ir tu nzn pvz. ar tas zmogus online ar offline.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied


    Ar neturėtų rodyti visų registruotų narių tame temoje esančių narių sąraše? Dabar matome registruoti nariai temoje yra 4, o sąraše tik 3

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Vienoje temoje parašiau 121- pranešimą. Supuslapiuota po 20.
    Naujienose pranešimas matosi, o į pranešimą patekti (noriu kiek paredaguoti) negaliu - 7-o puslapio nesimato.
    Tokiu atveju reikia parašyti dar vieną pranešimą ir iš karto jį ištrinti.

    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Taip, problema egzistuoja. Teks matyt analizuot kas tame vaidina pagrindinį vaidmenį - programinė įranga ar naudojamas serveris...
    Matyt su serveriu, kadangi nutrūksta kodo vykdymas, kai bandoma talpinti duomenis į duomenų bazę. Bandžiau aiškintis su servage, bet susidariau įspūdį, kad ten visiški dundukai sėdi.

    Komentuoti:


  • samot
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Taip, problema egzistuoja. Teks matyt analizuot kas tame vaidina pagrindinį vaidmenį - programinė įranga ar naudojamas serveris...
    Toks jausmas, kad su problemos su servu.





    .

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Visiems pastabiesiems kalbininkams:

    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=3440

    į šią temą iškėliau visus pranešimus, susijusius su užsilikusiomis neverstomis frazėmis forumo platformoje, tad jei dar ką pastebėsite, rašykite ten, o šią temą paliekame egzistuojančiom forumo klaidom.

    Ačiū.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Vienoje temoje parašiau 121- pranešimą. Supuslapiuota po 20.
    Naujienose pranešimas matosi, o į pranešimą patekti (noriu kiek paredaguoti) negaliu - 7-o puslapio nesimato.
    Man tas pats buvo. Ir toks jausmas, kad kartais dubliuojasi parasytos zinutes.
    Taip, problema egzistuoja. Teks matyt analizuot kas tame vaidina pagrindinį vaidmenį - programinė įranga ar naudojamas serveris...

    Komentuoti:


  • samot
    replied

    Man tas pats buvo. Ir toks jausmas, kad kartais dubliuojasi parasytos zinutes.








    .

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Vienoje temoje parašiau 121- pranešimą. Supuslapiuota po 20.
    Naujienose pranešimas matosi, o į pranešimą patekti (noriu kiek paredaguoti) negaliu - 7-o puslapio nesimato.

    Komentuoti:


  • Ramunas
    replied
    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
    Atsiprašau, kad ne į temą, bet gal galit pasakyti kaip per FireFox'ą padaryt puslapio screenshot'us t.y. padaryti kaip ir nuotrauką. Daug klaidų parodyčiau
    Kaip ir per visas kitas programas, spaudi print screen klavisa ant klaviaturos, tada isijungi kad ir Gimp'a, darai paste, ir turi screenshota, dar gali pakirpti ir viskas.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Atsiprašau, kad ne į temą, bet gal galit pasakyti kaip per FireFox'ą padaryt puslapio screenshot'us t.y. padaryti kaip ir nuotrauką. Daug klaidų parodyčiau

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    nemanau, kad žinučių, parašytų mūsų forume, skaičius turėtų būti kažkokia vertybė...
    O šiaip, žinutės parašytos kai kuriose diskusijose (Prospektas, Apie forumą ir t.t.) neįsiskaičiuoja
    Aišku nevertybė, tik galvojau, kad pagedo kažkas... Ai tai pasirodo šituose forumuose neįsiskaičiuoja

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
    Parasiau jau koki 30 zinuciu o rodo ta pati skaiciu - 398
    nemanau, kad žinučių, parašytų mūsų forume, skaičius turėtų būti kažkokia vertybė...
    O šiaip, žinutės parašytos kai kuriose diskusijose (Prospektas, Apie forumą ir t.t.) neįsiskaičiuoja

    Komentuoti:

Working...
X