Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tadas
    replied
    Pastebėjau.

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Daliaus nuotrauka vadinasi "Uostas vakare", o viršuje esančioje nuotraukoje pavadinimas "Uostas".
    Pedantiškas esu. Nemuškit.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Taip, stengiamės taupyti serverio išteklius (kuriuos greitu laiku planuojame kiek papildyti), nes paskutiniu metu serveriui protarpiais tekdavo gerai paprakaituot, kas atsiliepdavo naršymo greičiui Dėl šios priežasties kelios forumo funkcijos buvo išjungtos.

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    Gal čia ne kiek klaida, bet vistiek pasiterauti norėčiau. Neberodo apačioje, po greito atsakymo, informacinio lango, kas tam tikroje temoje naršo/skaito. Čia įvyko koks nors forumo pakeitimas, ar tik man čia vienam jo nerodo.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

    P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite
    Pamėgink susirast failą C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts, atidaryk jį su kokiu nors notepad'u ir pridėk naują eilutę:

    Kodas:
    78.47.105.98 miestai.net www.miestai.net
    Įrašyk ir bandyk vėl

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Čia nedidelės techninės vingrybės, nieko rimto

    Komentuoti:


  • x21
    replied
    pas mane irgi buvo krengeliai trumpam... dabar jau vel gerai..

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Kokia koduotė naršyklėj nustatyta?

    Komentuoti:


  • Andrewass
    replied
    Kažkas su forumo raidėm nutiko, matau simbolius vietoj lietuviškų raidžių pagrindiniame forumo lange

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Deja nepadejo Visa kita veikia o vat forumas ne

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

    P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite
    Pabandyk atlikti šiuos veiksmus naršyklėse (išvalyti cache'ą): http://kb.iu.edu/data/ahic.html

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Nezinau kur daugiau rasyti taciau turiu beda del forumo Darbe negaliu prie jo prieiti kadangi man NEI 1 narsykle jo neatidaro. Kiti firmos PC atidaro o manasis ne Del ko nepasakysiu tikslei nes Internet exploreris meta is kart lauk ta prasme baltas langas kad negalima pasijungti. Labiausiai turbut suprantu ka raso FIREFOXas ten tipo po adreso www.miestai.net/forumas/ tipo kad uzklausimu per daug nu tipo varo www.miestai.net/forumas/forumas/forumas/forumas/............ ir t.t. (cia gal ne fire foxas o safaris nu ta prasme dabar susimaisiau , tai gal galit pasakyt ka man daryti? Nes nu viska isbandziau daugiau nebezinau kame problemos

    P.S. i miestai.net pagrindini duoda ieiti tik i foruma ne ir taip jau kokia 2 savaite

    Komentuoti:


  • x21
    replied
    Buvo panaudotas &#8222 Double Low-9 Quotation Mark, jei butu panaudotas &#34 Quotation Mark ("), problemos nebutu...
    Arba reikia nuimti forumo apribojima naudoti temu pavadinimuose zenklus su numeriais virs kazkokio...

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Reiks pataisyt radus progą

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė x21 Rodyti pranešimą
    Kodavimo problema, nauju pranesimu sarasas negali atvaizduoti (") zenklo..
    Na ne visai kodavimo, išvedamas temos pavadinimas yra griežtai kerpamas ties n-tuoju (nepamenu kiek ten tų simbolių ) simboliu, o kadangi " kode nėra vienas simbolis, o vaizduojamas kaip &#8243(kabliataškis) tai ir nukerpamas ne visada korektiškai
    Paskutinis taisė 99; 2008.03.27, 22:45.

    Komentuoti:


  • x21
    replied
    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
    ...rodo "Šiaulių &#..." ?
    Kodavimo problema, nauju pranesimu sarasas negali atvaizduoti (") zenklo..

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Smulki klaidelė:

    Kodėl prie naujausių pranešimų "Šiaulių "Akropolio"" temą, rodo "Šiaulių &#..." ?

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    heh, pasirodo tikrai veikia, tačiau neveikia jeigu paspaudi ir iškart patrauki pelę nuo tos animuotos nuorodos

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    /\
    Vėl nebeveikia
    Kad veikia

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    Vėl nebeveikia

    Komentuoti:

Working...
X