Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • enjojk
    replied
    Man buvo tas pats, tad pakeičiau naršyklę į Chrome. Bet vėliau supratau, kad kai nustatymuose Firefox nustatai jog naršyklė nevestų žurnalo neišsisaugoja ir slaptažodžiai, ir nebeveikia Prisiminti mane funkcija
    Paskutinis taisė enjojk; 2009.08.07, 19:11. Priežastis: ,

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Aš jau nuo pat pirmo prisijungimo prie forumo, naudoju „Firefox“ ir neturiu jokių problemų.

    Gal neišsaugai slaptažodžio, ar nepažymi "Prisiminti mane!" varnelės?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Čia yra grynai FireFox kaltė. Aš irgi turėjau tokių problemų kol ja naudojausi.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    /\ labai paprasta suzinoti kas kaltas, pabandyk prisijungti su kitu brauzeriu, jei nepasikartos tavo problema - kaltas tavo FireFox.

    Komentuoti:


  • bronius
    replied
    Ar tai mano Firefox kaltė, ar dar koks biesas? Seniau einant čia net nereikėdavo kiekvieną kartą įvedinėti savo vardo bei slaptažodžio. Prieš pora dienų viskas pasikeitė - ne tik kad kiekvieną kartą (net praėjus 10 minučių po mano išėjimo iš forumo) iš naujo prašomi duomenys, bet tai vyksta dar ir labai keistai - įrašau vieną kartą, pasveikina prisijungus, bet atsidarius pagrindiniam forumo langui matosi, kad aš neprisijungęs. Įvedinėju dar kartą - vėl tas pats. Iš trečio, ketvirto karto galop sugebu prisijungti.. Kame šaknys?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    /\
    Kiekvienas gali nustatyti jam tinkamą laiką, žr. čia:
    http://www.miestai.net/forumas/profi...do=editoptions

    Komentuoti:


  • marazas
    replied
    Nelabai suprantu, ar čia kažkas pas mane negerai, ar ištikrųjų kažkaip nekorektiškai veikia naujų žinučių rodymas forume. Jeigu tiksliau, tai jeigu neapsilankau forume ilgesnį laiką, kar ir savaitę, tai man naujomis žinutėmis laikomos 4-5 dienų senumo žinutės, nors turėtų būt tikrai senesnės.
    Ar čia viskas taip ir turi būt, ar pas mane kažkas negerai?

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Pakeičiau savo elektroninio pašto adresą, o jį, norint atkeisti į buvusįjį, rodo, kad šis jau užimtas. Gal galėtumėte iš duomenų bazės ištrinti senąjį mano elektroninio pašto adresą, kad galėčiau jį susigrąžinti?

    Tikiuosi supratot, ką turėjau omenyje.

    Komentuoti:


  • agnette
    replied

    Komentuoti:


  • Andrius.S
    replied
    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    Kai kuriose skiltyse, pvz. prospekte, parašyti pranešimai neskaičiuojami.
    Ačiū už paaiškinimą. Pamaniau ir aš taip, bet nelabai radau informacijos, kad neskaičiuojama būtų kai kur

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Kai kuriose skiltyse, pvz. prospekte, parašyti pranešimai neskaičiuojami.

    Komentuoti:


  • Andrius.S
    replied
    Dėl pranešimų skaičiaus

    Pastebėjau, kad prie mano profilio pranešimų skaičius yra 28 nors esu tikras, kad aš jų parašęs tikrai daugiau negu 28.
    Pridedu ekrano nuotraukų iš kur matyti, kad pranešimų kiekis yra ne 28, o 51(po šio pranešimo turėtų būti 52).
    Attached Files

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Nario skydelis > Tvarkyti kenkėjų sąrašą >

    Jei nori pašalinti narį iš svo nedraugų sąrašo, nuimk pažymėjimą nuo šiam nariui priklausančios dėžutės ir spragtelk "Saugoti pakeitimus".

    Jei nori pridėti narį į šį sąrašą, įvesk jo nario vardą į laukelį ir spraktelk "Gerai".
    Ačiū, pataisyta

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Nario skydelis > Tvarkyti kenkėjų sąrašą >

    Jei nori pašalinti narį iš svo nedraugų sąrašo, nuimk pažymėjimą nuo šiam nariui priklausančios dėžutės ir spragtelk "Saugoti pakeitimus".

    Jei nori pridėti narį į šį sąrašą, įvesk jo nario vardą į laukelį ir spraktelk "Gerai".

    Komentuoti:


  • STIFF
    replied

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    /\ Seniai sukurtų temų pavadinimai užkoduoti Windows-1257 koduote, tuo tarpu forumas dabar koduojamas unikodu (UTF-8), taigi jeigu kas nors "prikelia" seną temą, jos pavadinimas rodomas neteisingai. Jeigu tai pastebiu, temos pavadinimą dažniausiai pataisau, nors nežinau, ar yra būdas tai sutvarkyti automatiškai.

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Nežinau, ar tik man tokie šposai atsiranda ?

    Komentuoti:


  • sleader
    replied
    Baneryje esančiose nuorodose į naujus pranešimus turinčias temas, ne visų temų pavadinimus rodo su lietuviškomis raidėmis.

    Komentuoti:


  • trilobitas
    replied

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Bėginis transportas Viskas apie bėginį tranportą: traukiniai, tramvajai, metro ir t.t.
    Ačiū, pataisyta

    Komentuoti:

Working...
X